Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Divna 🎀

    Divna 🎀

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Andela, bas si jaka zena,  svaka cast!  Bice plusic uskoro, ubijedjena sam 🥰  
    Obzirom da ti kasni, da li ti se to prije desavalo, da li pijes nesto sto ti je mozda produljilo ciklus? 

    👩‍🦰 32 FSH 18 💞 🧔 30 Asthenozoospermia
    1. ICSI 11/2021 ( Femara, Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle)➡️6🥚➡️ 2x3d🐧 FET 12/2021 beta 💫13dpt 449💫 15dpt1069💫
    [lilypie.com]
    ___________________________
    “I’m not telling you it’s going to be easy, I’m telling you it’s going to be worth it.”

  • Avatar Divna 🎀

    Divna 🎀

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Bella, mozda da ostane tako, posto smo se vec dosta navikle 🤷‍♀️ 

    👩‍🦰 32 FSH 18 💞 🧔 30 Asthenozoospermia
    1. ICSI 11/2021 ( Femara, Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle)➡️6🥚➡️ 2x3d🐧 FET 12/2021 beta 💫13dpt 449💫 15dpt1069💫
    [lilypie.com]
    ___________________________
    “I’m not telling you it’s going to be easy, I’m telling you it’s going to be worth it.”

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Bella kaj moramo u novu grupu? 
    Ja sam tu od drugog nastavka i sad sam u bedu 😭 ali zakon ste mi grupa i to me jedino drzi da ne pobjegnem s foruma♥
    Maša to je prirodni proizvod, dokazano djeluje ali je individualno naravno…kao i sve ostalo.
    Dok sam istrazivala o Maca prahu bitno je da je podrijetlom iz Perua, jer npr.imas u Dm-u a proizvodnja tu neka kod nas.
    Mada je danas to sve kamuflaza ali ja sam radije kupila u Bio&Bio iz Perua.
    Ja sam kupila zutu Macu ona je “univerzalna” imas crvenu i crnu.
    Ako ces ici u Bio&Bio mozes kupiti i u kapsulama mozda je to pametnije nego prah, ja sam isla solo pa sam uzela prah jer ga je muzic vec pio.

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Watson ma nee, ne moramo😁nego sam predložila obzirom da je dosta stranica počelo se usporeno ucitavati. Pa da nastavimo.  Kako kaže divna možemo ostaviti isto ime : Tko planira i radi na bebi-četvrti nastavak.
    Čisto radi stranica i ucitavanja..na to sam mislila. 

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Andela111

    Nikada mi ne kasni, eventualno dan dva ali samo od kad smo poceli raditi na bebi ali sve vreme uz bolove…ma telo me zeza bas, bas. Sad sam sa treninga pa mozda ga prodrmam da krenem da curim😃….


    Haha, da možda prije krene onda😁

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Adela,zao mi je😔  U novi ciklus hrabro kao I do sada…Nemam sta za reci,rijeci utjehe ne postoje,cure su vec sve rekle. Uglavnom suajecamo,i sve prolazimo kroz isto. ❤

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Mene su cicke pocele bolit 🙄 i malo u krstima sad ne znam jel od nezgodnog spavanja ili sta. Ali me curke bas pocinju boliti znaci da se vjestica blizi 😒

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • alma199

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Andela zao mi je zbog tebe , ne ulazim cesto imam obaveza. Pokrij ovulaciju ako osjetis sta jer vidim da su trakice pozitivne. Moguce kasna ovulacija zato i kasni inace bi bio anovulacijski ciklus. Ipak ne odustaj! Svu srecu ti zelim kao i ostalim curama ❤️

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Jutro! Evo i mene.. Ja sam trenutno u samoizolaciji sa dragim a ovaj tj su plodni dani.. E sad me ne što buni jučer mučnina, probadanje u desnom jajniku jel moguće da je ovulacija? A po kalendaru tek u Petak??
    Po trakice ne mogu jer ne smijem izaći do 2.11 🙄🙄🙄

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Avatar marija3998

    marija3998

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Bok curke, imam jedno pitanje 
    Znači ja i muž od 03/2020 radimo na bebi i u 9 mjesecu imala sam pozitivan test na trudnoću, nažalost ipak se nije ostvarila trudnoća, doktorica je rekla da je bila biokemijska trudnoća, sad me zanima jel imate kakav savjet kako lakše ostati u drugom stanju, jel koristite kakve dodatke prehrani?
    Svi nalazi su mi uredni znači nemam nekih problema ali jednostavno nam ne ide, svaki savijet je dobrodošao ☺️

    🙋‍♀️23
    🙋‍♂️27
    Pokusavamo od 03/2020
    Biokemijska 09/2020
    05.02.2021 ➕

    13.10.2021 stigla naša Kaja 💓👨‍👩‍👧
    10.01.2023 ➕
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.