Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SunnyS

    SunnyS

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Andela, draga, sad si mirna.. 
    I mi isto.  huh.. idemo u nove pobjede zajedno!

    👸35;
    4/2019 - spontani;
    8/2020 - zadnja M;
    Neredoviti ciklusi
    Gynositol, Prenatal

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Andela ❤

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    Andela111

    https://ibb.co/8sm8B45 [ibb.co]moj minus ko kuca❤️💋


    Draga ja se zabuljila u taj testic ko da je moj. Il se meni priviđa ko inace . Al bit ce da vidim evaporacijsku crtu. Evo ja u mengi ko prava vec dva dana obilna. A prije toga imala sam pozitivan testic. Mislim da je biokemijska. Sad sam dragome narucila prah maca peruvianska da mu ojacamo spermice. Jos ga zajebavam da ce mu bit tolko jaki da ce skakat kroz prozor i oplodit susjedu 😂 . Uglavnom ja se vracam na dufaston kako mi ginekologica odredila od 14 dana pa do 25 . Da mi se mrvica zakaci sto bolje pa onda na heparin a eutirox vec 4 god pijem. Hrabrost i strpljenje , idemo dalje nedamo se. Ja imala vec 5 spontanih. Bolje negativan test nego spontani. 

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Stormy

    Drage cure, žene, kraljice dobar vam dan
    evo mene nove “tihe čitačice”.
    Čitam vas već duže vrijeme i danas sam odlučila pridružiti se, jer me vaša energija vuče <3
    Iznimno mi je drago za sve nove plusiće i želim vam svima svako dobro , a ostale idemo dalje, glavu gore i u napad


    Dobrodošla i sretno🤗🤗💕

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Grupa već ima preko 1100 stranica i meni se ponekad sporo i učitava..Jel nekome tako i jel želite možda da napravimo vol.4 (4. Nastavak)?  Hoćete da nazovemo grupu nekako drugačije? Kreiramo novu pa tu nalijepimo likn da svi znamo di se selimo dok čekamo ljetne bebe.😁

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Stormy dobro nam dosla u nasu zajednicu iscekivanja ♥
    Andela nisam imala snage do sada pisati 😩 zao mi je kao da se to meni dogada…sve je upucivalo i davalo signale za cudo veliko! Uz tebe smo draga i idemo u novi ciklus! Svakako prati LH trakice,ove zele su bas banana ali ja cu popodne piskiti pa da vidim dal LH pada.
    Ti si snazna zena i vidjeti se, jos dok napravis prohodnost i lijekovi mrvica ce se samo zalijepiti!
    Ina85 i moj puje macu, naravno da ga tjeram svaki dan jer je odvratna ali moramo se boriti nema druge…
    Sve si mislim da cemo obje prijeci na maticnu mlijec kako je vec Clio pisala o tome, nemamo sto izgubiti, vec ce i nasa mrvica doci dati ce Bog …

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Bella slazem se :)

    Watson sta to pije muz?? I dali mi za to kupit treba recept ili neki nalaz ili mogu samo tako na svoju ruku? 😂

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Bella i ja se slazem.

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Maša imas kupiti taj prah u Dm, Mulleru, Bipi sto ti je blize, mislim da ima i u ljekarnoj . Dosta je ruznog okusa ali se da zakamuflirat u neki smuti 😂

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Neki prijedlog za ime grupe ili ćemo Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak  ?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.