Tko planira i radi na bebi - šesti nastavak 👶💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    lunamoon

    Bella🌟

    Marty lijepe snove sanjaš, budu se oni pretočili u stvarnost uskoro💗💗💗
    Lunamoon neka ti ovaj ciklus bude sretan🤞🤞🤞osobno,par dana prije M se već pripremim na dolazak,pogotovo aliimam simptome po kojima znam da M dolazi. I onda jedva čekam da procurim pa da mogu dalje, tako da sam dolazak M mi nije nešto stresan,ali dani prije jesu.
    Lavanya sretno s letrozolom😘😘 nek prođe i nek ti ovaj ciklus bude dobitan💗
    Rea moze😁💪
    Zuzuzujalice jeeej neka si nam se javila❤ sretnoo ti i javi ako želiš da upišem datum na listi😘😘😘drago mi je da si se oporavila od corone i da si se resetirala💗

    Bella tocno tako bih trebala i ja. Sve okrenuti na pozitivu. U početku zaista i jesam tako razmišljala, ali nesto me zadnja 2-3 ciklusa bas sve smorilo. Ovaj mjesec uvodim velike promjene. Vraćam se staroj frendice yogi 🧘 pa se nadam da Ce mi pomoći i sa stresom na poslu 😅
    Koji si dan ciklusa? Kad ti piškaš?


    Joga je odlična stvar 👍 bas sam već tu pisala za YogaYin youtube kanal,ženska radi fertility jogu i bas je odlična tak da preporučam.
    Tek sam 5dpo tako da imam jos dosta do testa.. vjerojatno ću raditi dan prije nego sto bi trebala M. Prije neću vjerojatno.

  • Avatar Marinci

    Marinci

    Broj poruka: 453

    Prijavi adminu

    Dan curke, mi smo sve pokrili jos sutra i preksutra za svaki slučaj,morat cu malo strasti uvesti,tako mi se nije dalao i bilo je bas bezveze s moje strane samo da se obavi, moram to ispravit malo da ne bude preko volje uhhh uhh

    👦38👩32
    Trudimo se od 1/2021,drugo dijete
    Spermiogram uredan,papa uredan

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    Zuzu sve što si sad navela jw recept za dobitan ciklus 👌😁
    Marinci a dogodi se, večeras popravi situaciju :P

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    da prijavim i svojim dragim trudilicam bez facea, trakica je počela tamniti https://ibb.co/ssfh7Km [ibb.co]
    Što znači da ćemo uskoro saznati koliki sam karakter, hoću li odoljeti piku i kad će me Bellica staviti na listu :D ff kaže 27.4., ali vidit ćemo što kažu trakice 😁

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    Zuzujalice 🥰🥰😘😘😘 bas mi je drago da si ae javila, zao mi je zbog korone😘😘 falile su mi tvoje pjesmice i optimizam ❤️
    Lunamoon 😘😘 ne znam sta bi ti rekla osim da oguglas nakon nekog vrimena 🤣🤣 nađeš neke nove zanimacije ili pregoriš 😕  meni se cini da sam nakon izgubljene trudnoce puno strpljivija i manji mi je fokus na tome, da bude za 5god al da bude sve ok bit cu sretna ❤️ naravno nadam se da ce bir prije jel 🤣🤣 i naravno, dođe mi s vrimena na vrime da sve posaljem u Polje Mrkve i odustanem al guram dalje, odbijam se prepustit negativnosti i samosazaljenju pa i nema druge nego gledat naprid ili odustat a to mi nije u horoskopu 🤣🤣
    Ivajurjevic 😘😘
    Marinci 😘😘 zeznuto je to, ne zelis propustit a nije ti do akcije, radije preskoci danss recimo, ima vec dosta njih u zasjedi, kad ti je bio pik? 

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Lavanya, Iva, žao mi je zbog M.  Idemo dalje u nove pokušaje.
    Miniel, ja mislim da si ti trudna! 😊 Nas dvije isti dan moramo ne dobiti M, a meni je danas ujutro bacilo blijedu, jedva vidljivu evaporacijsku liniju na HCG trakici.
    Ovo tvoje je super vidljiva sjena naspram mojeg.
    Marty kažu da takve snove imaju žene koje su trudne! 😍 Guglaj “vivid dreams during 2 week wait”.

    Kod mene ništa novog osim da sam danas na 9 dpo odlučila pišnuti jer sam se prerano probudila, i naravno, vrlo blijeda evaporacijska linija. 😅😭 Simptoma nikakvih nemam, kao i inače u PMS-u.
    Već vidim da će oko 26. dc krenuti bolovi u cicama i narančasti iscjedak kao priprema za mengu 🤣

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    t.loza 🎀

    da prijavim i svojim dragim trudilicam bez facea, trakica je počela tamnitihttps://ibb.co/ssfh7Km [ibb.co]
    Što znači da ćemo uskoro saznati koliki sam karakter, hoću li odoljeti piku i kad će me Bellica staviti na listu :D ff kaže 27.4., ali vidit ćemo što kažu trakice 😁


    T.loza🥳🥳 Ajmo na listu!! 🥳🥳

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • ladya

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja vas pratim svako toliko 
    Zanima me kako vi pokrivate plodne dane i kome se pokazalo kako dobitno? 
    Ovaj mjesec smo propustili pa sljedeći 🤞🏻

  • Malina_10

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    M. Bio je 10dpo kad je krenula crtica 11 dpo isto i 12 dpo nista… a dobro ne gledam to tako lose, no naravno ima dana kad mi bude tesko no nekako ih je sve manje, pa ajmo dalje, nemam vremena sada smanjivati pozitivan vibe , vazno je osjecati se dobro za jos bolji feeling buducoj bebolini 💌

    30🙋🏼‍♀️34🙋🏻‍♂️
    U braku 2 godine, zajedno 12❤️
    Pokušavamo od 08.08.2020. Prirodnim putem🙏🏻
    Obavila pretrage, manja cista na lijevom jajniku, ciklusi uvijek uredni, ovulacija svaki mjesec lh trakicama prisutna, uzimam povremeno Premama vitamine i minerale 💌

  • Avatar lunamoon

    lunamoon

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Bella🌟

    lunamoon

    Bella🌟

    Marty lijepe snove sanjaš, budu se oni pretočili u stvarnost uskoro💗💗💗
    Lunamoon neka ti ovaj ciklus bude sretan🤞🤞🤞osobno,par dana prije M se već pripremim na dolazak,pogotovo aliimam simptome po kojima znam da M dolazi. I onda jedva čekam da procurim pa da mogu dalje, tako da sam dolazak M mi nije nešto stresan,ali dani prije jesu.
    Lavanya sretno s letrozolom😘😘 nek prođe i nek ti ovaj ciklus bude dobitan💗
    Rea moze😁💪
    Zuzuzujalice jeeej neka si nam se javila❤ sretnoo ti i javi ako želiš da upišem datum na listi😘😘😘drago mi je da si se oporavila od corone i da si se resetirala💗

    Bella tocno tako bih trebala i ja. Sve okrenuti na pozitivu. U početku zaista i jesam tako razmišljala, ali nesto me zadnja 2-3 ciklusa bas sve smorilo. Ovaj mjesec uvodim velike promjene. Vraćam se staroj frendice yogi 🧘 pa se nadam da Ce mi pomoći i sa stresom na poslu 😅
    Koji si dan ciklusa? Kad ti piškaš?

    Joga je odlična stvar 👍 bas sam već tu pisala za YogaYin youtube kanal,ženska radi fertility jogu i bas je odlična tak da preporučam.
    Tek sam 5dpo tako da imam jos dosta do testa.. vjerojatno ću raditi dan prije nego sto bi trebala M. Prije neću vjerojatno.


    E citala sam o tome. Baš ću ju naći sada. Zaboravila sam skorz na to. Hvala ti.

    Onda odbrojavam s tobom. Sretno 🙂💜

    🧔 30.g 👩‍💼 26.g ❤️
    👶 Pokušavamo od 8/2020.g

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.