Tko planira i radi na bebi - šesti nastavak 👶💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar RiO MArE🐟😅❣️

    RiO MArE🐟😅❣️

    Broj poruka: 1076

    Prijavi adminu

    Lavanya. Žao mi je zbog M jakoo😒❤️
    Zuzujaliceee pa te strefila i korona😣😣 drzi mi se i nekad ti pripreme dobro teku❤️❤️

    🙎‍♀️29
    🧔44
    Papa 6/2020 ✅
    Štitnjača (hipo) 3/2021 TSH -3.47
    Pokusavamo 12/2020
    Vrkutica, folnica,stolisnik
    Kapi joda
    Slobodno vrijeme-Ribar🐟
    “Even miracles take a little time” ❣️
    “Hope is the only thing stronger than fear” ❣️
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar lunamoon

    lunamoon

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    MiNiEl

    lunamoon

    Eh da .. da se osvrnem na Clear Blue testove..
    Ja na njima svaki ali svaki put imam plus i bas sam citala da se jako puno zena na to žali.
    Tako da ih ja osobno vise ne kupujem.
    Ovi Frist s. Iz Dm-a su odlicni.
    Na njima mi se nikad nije pojavila evaporacijska linija.

    A nadam se da nije tako..obzirom da se odmah pokazala…do sad kad yam bila trudna pokzala jw istu ovakvu i zasnji put…a kad nisam koliko god da sam okrecala nista vidila nisam..ni na kojem svjetlu nit pod kutem nikakvim🤷🏻‍♀️ pa se uzdam u to..a doduse kako bude promjenit nista ne mogu il jesam il nisam…trece nema


    U svakom slučaju ja ti zaista želim da je 🤰 
    Šaljem puno pozitivnih vibri 💙

    🧔 30.g 👩‍💼 26.g ❤️
    👶 Pokušavamo od 8/2020.g

  • Avatar lunamoon

    lunamoon

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Malina_10

    Bella, W., Lori i ostale curice - Hvala vam na lijepim riječima i podršci❤️Iskreno nemate pojma koliko znaci mada se ne poznamo, ove sve moje frendice to uopce tako niti gledaju niti su im bebice u fokusu… a dobro, našla sam ja tu neke svoje kokice nesilice ;) ajde da malo razveselim one koje su kao i ja danas dobile..

    Lunamoonnama ide 8mj pokusavanja.. iskreno bolje se sad nosim jer prihvacam situaciju od one očekivane kada sam baš mislila sve posložiti i privatno i poslovno klijente i ostalo… onda partneri mene zeznu zbog korone i onda svakakve izazove imam da ne stignem ni razmisljati o depri što je sto puta bolje od zimskih mj kad sam bas full plakala od muke i jada i cekanja i svega… zaokupite se nekim dobrim hobijima i budete vidjele da “nemate vremena” padati, samo se veseliti jer vjerujem da ono pravo tek dolazi ❤️


    Hvala ti na podršci ❤️ ma ja se zaista trudim zaokupiti i ne razmišljam puno o tome dok ne dođe period nadolazeće M, ali nastojati cu sto manje razmišljati o tome.
    Pa u nove pobjede 😊

    🧔 30.g 👩‍💼 26.g ❤️
    👶 Pokušavamo od 8/2020.g

  • Deleted user

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Aaaa cure ❤️❤️❤️ Bas ste mi falile ❤️
    .
    Tloza malo sam isla gledati unazad 3 mjeseca trakice, svaki put mi je bila tamnija na 8dc. Moguce da mi malko skoknu hormoni kad mi zavrsi M, tko ce ga znat. Takoder kad usporedim pik trakicu od proslog ciklusa i ono cudo na 8dc, pik ne bio nemjerljivo deblji i tamniji. Tako da su i trakice dosta osjetljive, pik na njima je vristeci, ne mozes ga fulati nikako. Doslovno je duplo deblji od kontrolne i skoro crn koliko je taman.
    .
    Piskila sam skoro svaki dan nakon 8dc, od 9-13 je bila skoro bijela, jucer na 15dc je bila testna tamnija od kontrolne. Bas me zanimaju kakve ce biti danas i sutra trakice. Ne ocekujem nista od ovog ciklusa jer smo oboje bili bolesni i nismo uopce skoro hopsali.

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Marty lijepe snove sanjaš,  budu se oni pretočili u stvarnost uskoro💗💗💗
    Lunamoon neka ti ovaj ciklus bude sretan🤞🤞🤞osobno,par dana prije M se već pripremim na dolazak,pogotovo aliimam simptome po kojima znam da M dolazi. I onda jedva čekam da procurim pa da mogu dalje, tako da sam dolazak M mi nije nešto stresan,ali dani prije jesu.
    Lavanya sretno s letrozolom😘😘 nek prođe i nek ti ovaj ciklus bude dobitan💗
    Rea moze😁💪
    Zuzuzujalice jeeej neka si nam se javila❤ sretnoo ti i javi ako želiš da upišem datum na listi😘😘😘drago mi je da si se oporavila od corone i da si se resetirala💗

  • Deleted user

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Bella ❤❤❤

  • ivajurjevic92

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Ja sam jutros dobila 🙈 tako da mogu na listu za 07.05. Za ne dobiti.

    Pretpostavljam da mi je temp skace od prevelikog razmisljanja, cekanja pa budem pod stresom.

    Nadam se da cemo ovaj ciklus uspiti sve pokriti, jer prosli nismo sve pokrili pa se nisam pretjerano ni nadala. 

    Pokusavamo 01/21
    Ciklusi 24-28dana
    👩🏼29
    👨🏽 27

    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    ivajurjevic92

    Ja sam jutros dobila 🙈 tako da mogu na listu za 07.05. Za ne dobiti.

    Pretpostavljam da mi je temp skace od prevelikog razmisljanja, cekanja pa budem pod stresom.

    Nadam se da cemo ovaj ciklus uspiti sve pokriti, jer prosli nismo sve pokrili pa se nisam pretjerano ni nadala.


    Žao mi je za M😖😖😖
    Nek ti slijedeći ciklus donese sreću ❤
    Upisala sam na listu novi datum😘

  • Avatar RiO MArE🐟😅❣️

    RiO MArE🐟😅❣️

    Broj poruka: 1076

    Prijavi adminu

    ivajurjevic92

    Ja sam jutros dobila 🙈 tako da mogu na listu za 07.05. Za ne dobiti.

    Pretpostavljam da mi je temp skace od prevelikog razmisljanja, cekanja pa budem pod stresom.

    Nadam se da cemo ovaj ciklus uspiti sve pokriti, jer prosli nismo sve pokrili pa se nisam pretjerano ni nadala.


    Žao mi je iva… Nadam se sa ce ti sljedeći bit dobitan🤞🤞🍀🍀😒❤️

    🙎‍♀️29
    🧔44
    Papa 6/2020 ✅
    Štitnjača (hipo) 3/2021 TSH -3.47
    Pokusavamo 12/2020
    Vrkutica, folnica,stolisnik
    Kapi joda
    Slobodno vrijeme-Ribar🐟
    “Even miracles take a little time” ❣️
    “Hope is the only thing stronger than fear” ❣️
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar lunamoon

    lunamoon

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Bella🌟

    Marty lijepe snove sanjaš, budu se oni pretočili u stvarnost uskoro💗💗💗
    Lunamoon neka ti ovaj ciklus bude sretan🤞🤞🤞osobno,par dana prije M se već pripremim na dolazak,pogotovo aliimam simptome po kojima znam da M dolazi. I onda jedva čekam da procurim pa da mogu dalje, tako da sam dolazak M mi nije nešto stresan,ali dani prije jesu.
    Lavanya sretno s letrozolom😘😘 nek prođe i nek ti ovaj ciklus bude dobitan💗
    Rea moze😁💪
    Zuzuzujalice jeeej neka si nam se javila❤ sretnoo ti i javi ako želiš da upišem datum na listi😘😘😘drago mi je da si se oporavila od corone i da si se resetirala💗


    Bella tocno tako bih trebala i ja. Sve okrenuti na pozitivu. U početku zaista i jesam tako razmišljala, ali nesto me zadnja 2-3 ciklusa bas sve smorilo. Ovaj mjesec uvodim velike promjene. Vraćam se staroj frendice yogi 🧘 pa se nadam da Ce mi pomoći i sa stresom na poslu 😅
    Koji si dan ciklusa? Kad ti piškaš?

    🧔 30.g 👩‍💼 26.g ❤️
    👶 Pokušavamo od 8/2020.g

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.