Tko planira i radi na bebi - šesti nastavak 👶💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiNiEl

    MiNiEl

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Malina_10

    P.s. Imala sam ovaj mj po prvi put nakon 7mj pokusavanja dvije crtice na dva testa i najednom nista… u pitanju su bili testovi first sign iz Dm-a… koristila sam ih i prije pa ne znam zasto ipak nije doslo do T… ne vjerujem da je evaporacijska..


    Na koji dc si radila?Moguce da je biokemijska bila…tako je meni bilo..plusevi i kasnije sve slabiji..i nista..Al i to je dobro jer znaci da moze doci do zaceca …treba i to pozitivno gledati🥰

    💑 07/2018
    🤵🏻‍♂️👰🏼‍♀️ 05/2021
    👨‍👩‍👧
    Ja👩🏼'87
    N🧔🏻'84
    E👩🏻'06
    😔Biokemijska 01/21-6+1
    [fertilityfriend.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Bella🌟

    Rea ohoo. Ajd ti još jedan test pišni🤞🤞🤞
    T.lozice Haha nek si se ti naspavala😘😘
    MiNiEl💗meni ti Heferol bude super nemam problema i nis me ne boli ni ne smeta od njega. Pijem ga sa šumećim vitaminom c.


    Ako ne dodje ni danas onda cu ga sutra kupiti 🤣🤣

  • Deleted user

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    lavanya 🔜🤰

    Jutro cure… moja vjestica stigla 😩
    Od utorka letrozol! 🤞


    A joooj  drzi mi se ❤  nadam se da je iduci ciklus taj 🤞❤🤞❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Boobamara

    Rea_30

    Boobamara

    Drage zene, ima jedna grupa na fb, policisticni jajnici i neplodnost, lijek na biljnoj bazi, admimistrator je gospoda Ramiza Orman, ona ujedno i pravi taj lijek. Citam komentare po grupi i kolko sam skuzila ima jako puno pozitivnih iskustava. Zene ostaju trudne nakon godina i godina pokusavanja, lijeci policisticne jajnike, neplodnost opcenito. Da li je neka od vas imala iskustvo sa tim lijekom? Inace sam pomalo skepticna sto se tice tih cudesnih “izljecenja”.

    Ja isto razmisljam probat i s time. Samo neznam gdje joj na rucit na njen fb profili ili na grupu. 😅

    Vjerovatno se treba njoj direktno javiti. Kakvo je tvoje misljenje o tome? Da li si vidjela komentare? 😃


    A ima ih masu.. i na profilu i na grupi .. a sta nista me ne kosta da i s tim probam 🤣

  • Avatar MiNiEl

    MiNiEl

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Rea_30

    Bella🌟

    Rea ohoo. Ajd ti još jedan test pišni🤞🤞🤞
    T.lozice Haha nek si se ti naspavala😘😘
    MiNiEl💗meni ti Heferol bude super nemam problema i nis me ne boli ni ne smeta od njega. Pijem ga sa šumećim vitaminom c.

    Ako ne dodje ni danas onda cu ga sutra kupiti 🤣🤣


    A jesi neka..ja ga radim 4 dana prije ti neces da nas uveselis na dan😄😄

    💑 07/2018
    🤵🏻‍♂️👰🏼‍♀️ 05/2021
    👨‍👩‍👧
    Ja👩🏼'87
    N🧔🏻'84
    E👩🏻'06
    😔Biokemijska 01/21-6+1
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar MiNiEl

    MiNiEl

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    lavanya 🔜🤰

    Jutro cure… moja vjestica stigla 😩
    Od utorka letrozol! 🤞


    Joooj❤❤

    💑 07/2018
    🤵🏻‍♂️👰🏼‍♀️ 05/2021
    👨‍👩‍👧
    Ja👩🏼'87
    N🧔🏻'84
    E👩🏻'06
    😔Biokemijska 01/21-6+1
    [fertilityfriend.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Heeeej drage cure ❤️ Skicnem vas tu i tamo, jako sam sretna zbog ➕, bas mi je zao zbog svih M 🔴 i iscekujem s onima koje odbrojavaju ⏱
    .
    Hvala na svim zagrljajima ❤️ Ja sam dobro, prosli tjedan sam fasovala covid pa se sad oporavljam, jucer popodne sam se digla iz mrtvih. Ne pratim tempicu, ali sam pisnula LH (ovisnica Zuzu) i bacio mi je pik 😁 mislim da ce danas O, osjetim svoju klasicnu bol. Psihicki sam se dosta resetirala, nisam puno mislila o T ni simptomima, bas mi je trebalo ne razmisljati ni o cemu.
    .
    Nadam se da ste mi dobro, jako vam puno ljubavi i zagrljaja saljem ❤️🥰

  • Deleted user

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    zuzuzujalica

    Heeeej drage cure ❤️ Skicnem vas tu i tamo, jako sam sretna zbog ➕, bas mi je zao zbog svih M 🔴 i iscekujem s onima koje odbrojavaju ⏱
    .
    Hvala na svim zagrljajima ❤️ Ja sam dobro, prosli tjedan sam fasovala covid pa se sad oporavljam, jucer popodne sam se digla iz mrtvih. Ne pratim tempicu, ali sam pisnula LH (ovisnica Zuzu) i bacio mi je pik 😁 mislim da ce danas O, osjetim svoju klasicnu bol. Psihicki sam se dosta resetirala, nisam puno mislila o T ni simptomima, bas mi je trebalo ne razmisljati ni o cemu.
    .
    Nadam se da ste mi dobro, jako vam puno ljubavi i zagrljaja saljem ❤️🥰


    ❤❤❤❤❤ zao mi je zbog corone …   i saljem big hug… samo se ti nama oporavi i fizicki i psihicki i nadam se da ces ubrzo ugledati svoj ➕

  • Deleted user

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    MiNiEl

    Rea_30

    Bella🌟

    Rea ohoo. Ajd ti još jedan test pišni🤞🤞🤞
    T.lozice Haha nek si se ti naspavala😘😘
    MiNiEl💗meni ti Heferol bude super nemam problema i nis me ne boli ni ne smeta od njega. Pijem ga sa šumećim vitaminom c.

    Ako ne dodje ni danas onda cu ga sutra kupiti 🤣🤣

    A jesi neka..ja ga radim 4 dana prije ti neces da nas uveselis na dan😄😄


    I ja sam ga urqdila na 9dc pa je bila sjena od tad bijelo da nemoze biti bijelije. Sad samo cekam da procurim.. ako ne dodje danas i sutra onda cu ici ponoviti 🥰

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    Zuzu ♥️♥️♥️ žao mi je zbog korone, al ne daj da te spriječi u pokrivanju pika :P btw sad me baš zanima zašto su ti trakice pred par dana bile onako tamne 🤔🤔

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.