Tko planira i radi na bebi - peti nastavak 👶🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mayiiica

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ja sam se naručila za pregled odma poslje Nove da mi potvrdi neplodnost 😅🤦🏻‍♀️. Ne mogu vjerovat da od kad smo krenuli radit bebu da su mi nestali plodni dani. Uzas.😔Nadam se da ce mi dat kakav lijek za to. Al mislim da ja svoj plusic jos dugo necu vidjet dok ne ozdravim. Znam da mi je to sve doslo od psihe. 
    Vama svima koje piske zelim ogroman plusic i da popravimo prosjek u ovoj godini ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Mozemo mi to😇😇😇😇

    👶6 g
    👶2 g
    🙋‍♀️26 g
    🧔31 g

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😳😳😳 5. NASTAVAK 😢😢😢 nononono medu mojim prvim porukama nakon sto sam se preselila sa 3. Nastavka u 4.-ti je bilo da definitvno ne idem u 5.-ti nastavak 😢 ŽALOST!! no dobro …
    Bili smo jucer jakoo zauzeti pa nisam stigla nista pisati previse… cure koje su dobile vjesticu jako mi je zao 😢 
    Bas nam falii plusicaaaa JAKOOO ali bit ce cim dode 2021. Ima da plusici padaju s neba 😍😍😍

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Stormy i Mayiiica držite se❤

  • Avatar lovely

    lovely

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    A stvarnoooo
    Lovely, Mokosh, Sorgi, Leah, Avocado, Kiwi koja ce nam dati plusic? 🥰🙏🙏🙏


    Ja sam sigurna da ću dobiti danas tako da ne piškim🚫🤦‍♀️
    Piškim sutra ako se čudo dogodi‼️

    28.1. ➕🤰
    28.9. Rita
    🦔🍂
    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Ma cure gledajte to ovako, 5. Nastavak je već tu jer mi jakoo puno tipkamo, aktivna smo grupa i nedavno smo otvorile 4. Nastavak,a već je 5. Tak da se nemojte bedirati. Da ,nismo tako aktivne 4. Nastavak bi bio još nekoliko mjeseci. ❤

  • Avatar lovely

    lovely

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Bella🌟

    Ma cure gledajte to ovako, 5. Nastavak je već tu jer mi jakoo puno tipkamo, aktivna smo grupa i nedavno smo otvorile 4. Nastavak,a već je 5. Tak da se nemojte bedirati. Da ,nismo tako aktivne 4. Nastavak bi bio još nekoliko mjeseci. ❤


    Slažem se❤

    28.1. ➕🤰
    28.9. Rita
    🦔🍂
    [lilypie.com]

  • Avatar lovely

    lovely

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Stormy


    Ja evo jutros procurila, ne znam još za kad da me se piše na listu pošto su mi ciklusi zbrčkani, tako da naknadno javim.

    A ovo ide za sve cure na forumu 😘
    [ibb.co]

    Zao mi je sto je glupača glupa došla😏
    Slika daaaa❤❤

    28.1. ➕🤰
    28.9. Rita
    🦔🍂
    [lilypie.com]

  • Avatar Monstera

    Monstera

    Broj poruka: 624

    Prijavi adminu

    Jutro cure ☕
    U novom nastavku idemo po nove plusiće,a možda bude koji i danas ako netko piški 🤞
    Ja san jučer napokon dočekala pik, tako da danas i sutra se bacamo na posao. Držite fige da se primi 🤞🤞🤞

    ♀️33 ♂️35
    Biokemijske 💔 8/19, 10/20, 04/21, 05/21
    Novalac ~ Clexane 0,4 💉
    💜
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Jutro cure😘

    Ja se jos razvlacim po krevetu, lagana kafica i odo pisnut Lh trakicu, danas 9DC🤭 
    Curama koje su dobile zelim puno srece sljedeci ciklus🙏
    Kakvi su planovi za Novu Godinicu? 

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Jutro cure! S obzirom kolika je lista zapravo nije ni cudo sto tako brzo dodemo do 1000 i neke stranice. 😁 Brbljavice! 🙃
    Zao mi je sto su neke cure procurile. Idemo dalje. Kad tad ce plusic doci. 

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.