Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Pina i Nellchi zelim vam da staru godinu ispratite s debelim +🤰
    Tata me zove zlato zao mi je da nema nikog da ti pomogne, al onda samo ti laganini, a kad bebac dođe muza drito na tecaj peglanja. Ja sam svom rekla nek vjezba na svojoj robi pa nek spali ako hoce😁

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Lotus,ahaha kakva dobra ideja 👌😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Nellchi znas li kad ti je bila O? Ja na zalost nisam upratila ovaj mjesec, ali po aplikaciji smo pokrili , 20 21 i 22 dc (imam duge cikluse inace).
    Lotus hvala ti puno ❤

  • moonshine11

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame 
    trebam pomoć.. naime imam redovne cikluse 26 dana do 28 maksimalno..u  11.-tom mjesecu sam bila poprilično vrijedna :) 
    prošla menstruacija u 11 mjesecu je bila—- 09.11.2018—-(sedam punih dana  krvarenja) inače 6 dana krvarim..  
    sad u 12mjesecu,  sam dobila—–09.12.2019. (trajala je 6 dana ) , a prvo je kasnila 3 dana. , prva 3 dana sam baš iskrvarila  ovo ostalo je bilo kao slabije krvarenje .. kad je prošla ova sad zadnja menstruacija. ponovo nakon 3 dana 17.12.2018.  probudila sam se u bolovima u donjem dijelu stomaka,opet sam iskrvarila… naime od tad je meni tu sve malo čudno ,zaista nisam nikako gledala na simptome al evo u zadnjih tjedan dana malo ko da mi je muka.. par puta sam povračala.. vadila san krv u nalazima piše da imam upalu , dobila sam ljekove koje nisam htjela pit jer me strah( antibiotik) .tako da sam ostala na čaju od koprive.. ginekolog je rekao da moram doći kad dobijem menstruaciju na ultrazvuk..  
    al evo kažem od simptoma u zadnja dva dana bole me grudi,kičma i čudan osječaj u želucu i stalno imam želju da pijem mineralnu.. molim vas da ne govorite da umišljam , jer evo ko što kažem čudno se osjećam.. radila san test za božić negativan je.. postoji li šansa da je onda ipak upala u pitanju..

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Tata izdrzi jos malo, bar jos dva tjedna, zao mi je da je tako ali znam za mnoge zene koje su tako do termina izdrzale, sve se moze. A za peglanje i poslove, nadji neku zenu i plati joj koji sat da ti to odradi nemoj rizikovati. Maksimalno se cuvaj. Otices li, ne znam jesi napisala? Znas li mjere bebice, koliko ie sada teska?
    I ja sam danas bila na kontroli, zatvorena cvrsto glava nisko ali dogurali smo do sigurnih tjedana pa cemo vidjeti kako ce sve dalje ici. Sve sam spremila. Drzim nam fige ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Puno ste tipkale pa moram ovako… 
    Mika vitamin D je nizak vidim da na drugoj temi si pisala o tome sto su ti dali, ta doza vitamin D je fino visoka. Jel to u spreju onaj? … Vit. D utjece na kvalitetu jajnih stanica pa mozda imas lose stanice pa nakon oplodnje kiksa razvoj.
    Lotus brisevi u Istri idu za Pulu zavod za javno zdravstvo. Dodju kod ginekologa cca 7-10 radnih dana, al ako imas e-gradjani m token mozes si isprintat nalaz za 3-4 radna dana bude na tvom profilu. Na istom si mozes pogledat kod koj3g endokrinologa se najmanje ceka pogleda Rijeku mozda pa lako se narucis na drugo mjesto di dodjes brze na red.
    RASTIKA mami zelim brz oporavak! I tebi u NG bebaca! ☺️
    TATA uh nadam se sa ce sve proc u redu i da cea dogurat i do 38 tjedna, ako ne bar do 36. 🤞 Sretno zeno!
    PINA I NELLCHI neka bude plus ond ako kuca!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    SVJESNA super da je sve ok! Nek ti nastavi sretno i da nam uskoro javis se sa vjescu o maloj bebici! 
    MOONSHINE krvarenje 3 dana iza mjesecnice nije sala. Ti imas upalu po nalazu, al koja ti je dijagnoza upala cega? 6 dana M je normalno krvarenje i da si trudna od 11. mjeseca test bi ti bio pozitiva, a od ovog mjeseca ne bi jos ni implantaciju imala tako da taj test je vjerodostojan. Ako sumnjas izvadi krv betu i pocni piti antibiotik. Ne bi ti gin dao antibiotik da misli da ti ne treba i da si trudna. Uostalom i u trudnoci se ako je upala jaka daju antibiotici. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leli91

    Leli91

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Pina96

    Nellchi znas li kad ti je bila O? Ja na zalost nisam upratila ovaj mjesec, ali po aplikaciji smo pokrili , 20 21 i 22 dc (imam duge cikluse inace).
    Lotus hvala ti puno ❤


    Ovaj mjesec nisam koristila trakice jer sam sve potrošila, a nisam stigla kupiti druge, ali mislim da mi je bila 18dc, inače su mi ciklusi 31,32  dana.

    Lotus i grizli, hvala i ja se nadam, ali imam osjećaj da neće. 
    Pina tebi držim fige, barem da jedna dočeka Novu sa plusom

    Al’ ja sam krenuo tamo gdje zelim
    i tamo gdje zelim cu sigurno doc

    Ja - ‘91 AMH 13pmol, mm ’92- crypto-azoo
    1. IVF 06/21 Elonva, Merional, Cetrotide, Ovitrelle
    12 oplođenih js, 2 embrija vraćena, 5 smrzlića, beta negativna
    08.09.21 FET 2 bastociste
    9dnt beta 202
    12dnt beta 596
    15dnt beta 2017
    Missed ab u 6. tjednu
    01/22 FET, beta negativna
    Pauza do daljnjeg
    lelicaa91@gmail.com

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Grizli bas sam cekala tvoj komentar, ipak si ti nasa enciklopedija😊, u sve se razumijes zeno, svaka cast. Da, u spreju je, rekla je da prva 2 mjeseca uzimam 2x dnevno a onda 1x dnevno i da pocnem odmah, pitala sam da li mogu ovaj mjesec poceti raditi na trudnoci pa je rekla da mogu ali da to svakako uzimam. Smijem to uzimati s andolom i folatom?

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Tata samo odmaraj sto vise možeš i evo vas uskoro u sigurnim tjednima😊😊.
    Svjesna ti si sad stvarno vec jakoooo jakooo blizu svojoj bebici.
    Pina drzim fige da ste uspjeli ovak ciklus i da 31.javis lijepe vijesti

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.