Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Sretan Božić drage moje žene 💓💓🎅

    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Sretan Božić svima… puno zdravlja, ostalo dođe samo 🎅🎅🎅

  • Avatar trudilica26

    trudilica26

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Sretan vam Božić drage moje,mi smo u punoj akciji ova 2 dana,nadam se da je i kod vas tako i da ćemo se međusobno obradovati plusićima u Novoj godinu 💕

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Sretan Božić svima! Neka vam svima 2019. bude dobitna godina i da sve ostanete trudne bar jednom dok traje 😉

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Sretni blagdani svima i sretne vijesti u novoj godini 💓

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu
    Cure, dosao mi nalaz vitamina D i inzulinske rezistencije, kako vam se cini? Ja bih rekla da je ok, poslala sam ga sada i svojoj doktorici pa cu vidjeti sto kaže
  • Lumia

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    trudilica26

    Curke evo i mene,imala sam stvarno naporan radni tjedan. Ovako,u petak sam bila na folikulometriji,popila Klomifen,kaže vidi nekoliko folikula,na desnom jajniku 14.8; 12.5 a na lijevom 18.3, 12.3 i nekoliko 13mm. Prošli mjesec sam imala samo 2 folikula na desnom jajniku. Sad mi je rekla da počnem piti Duphastone do 7.1 i kaže da mi ovulacija kasni,trebala je jučer biti,ali kaže akcija ponedjeljak,utorak i srijedu. Pokrit ću i četvrtak za svaki slučaj 😉


    Trudilica26 ja sam danas prvi put bila na folikulometriji. 5 dan ciklusa mi je i kaže da ima folikula na oba jajnika a najveći je 8mm. Za tjedan dana mi je rekao da opet dođem s tim da je ne pijem nikakve hormone. Ako folikulometrija prođe ok, onda suprug treba obaviti spermiogram. Jeli tvoj suprug radio spermio?

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 🙋🏽 
    Samo da se malo ispricam nekome, jos sam kuci. Cekam s mamom operaciju, vidit cemo sto ce biti. Nadamo se najboljem naravno. Danas smo dobili neke nalaze, dobra stvar je da se tumor nije prosirio po tijelu za koji dan je operacija pa cemo znati vise. 😉🤞🏼
    Danas mi je zadnji dan menge, kaze aplikacija 2.1. da je ovulacija. Decko i ja smo razdvojeni do daljnjega ali postoji izgleda mogucnos da se vidimo 3.1.  Tako da ja ovaj mjesec cekam opet mengu. A za iduci cemo vidit. Sad je bitno samo da mama bude ok za ostalo cemo lako. 
    Citam vas ja i dalje ali ne budem bas raspolozena za tipkati. Ali drzim fige svima i dalje. ❤️❤️

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Rastika mami zelim brz oporavak i da operacija prođe u najboljem redu i da nakon operacije budes sebe i nju razveselila s + 🙏
    Ja sam 😔 skroz. Kad se samo sjetim kako sam bila sretna nakon prvih konzultacija, veselila se tome da se konacno nesto pokrenulo, a sad em sam endokrinologici narucena tek krajem 3.mj (a tsh mi 8 i nesto), gin.mi na godisnjem do neznam kad, a i doktorica obiteljske medicine. A moram napravit briseve i sedimentaciju prije propuhivanja. Koliko se ceka na nalaze briseva? Da, jos sam iz Istre, a kod nas se ceka koliko i kod ostalih + po mogucnosti dodatna dva tjedna ako imamo tu srecu da ne zagube nalaze

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Raštika, drzim fige da s mamom bude sve u redu, da operacija dobro prođe i da se ona lijepo oporavi i da onda mirno mozes krenuti po svoj plusic kojega ti zelim sto prije.
    Lotus, ja sam iz Os i nalaz briseva sam cekala 7 dana, vjerojatno je tako i kod vas. Samo polako, nemoj se bedirati, ionako nista ne mozes požuriti, samo ces sebe nervirati i bit ce ti još teže.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.