Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Malagarava hvala ti i nisi jikakav padobranac. Mogu  biti izdeprana i tuzna koliko hocu al ne odustajem od svog cilja nego jednostavno si zivot zelim ucinit manje teskim. Dosta sta drugi dave, kud cemo jos same sebe. Rekla mi je moj dr opce neki dan… Ti si kompletna osoba i bez djeteta, nemoj si stvarat pritisak, jer to je nesto iznad tebe i muza i iznad nas doktora. Treba ostat vjeran sebi, jer ako izgubis sama sebe i dostojanstvo onog dana kad i dobijes bebu biti ces ogorcena. To mi je bas pomoglo da se skuliram i da prihvatim situaciju kakva jeste. Dozvolila sam si da mi prva misao ujutro bude nesto drugo a ne misao o bebi. Al blagdani nekako uvijek me naprave jako emotivnom bas je tesko ostat pozitivan i skuliran, sestra mi je na terpaijama ni ne zna dal ce moc za bozic kuci, njezin sin je imao jucer priredbu u skoli isla sam ja umjesto sestre i sogora, svi su se cudili a on je bio najponosnije dijete, svima se hvalio da ga je dosla gledat teta dakle srce mi je pucalo, al s njim sam se radovala jer ne zavrijedjuje djete tu tugu. Da ne govorim da mi tata fali uzasno. Zaista jedva cekam da ova godina zavrsi i nadam se da se nas dvije 2019 pratimo na temi bebe i mame i to sto prije 🤗 I da cemo za Bozic 2019 imati svoje mrvice u rukama. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Grizli, razumijem te skroz, i meni ovi blagdani bas udarili na emocije, ali moram se skulirati, nema tuge, samo nada i radost. Dogovorile smo se vec da je 2019.naša godina😊😊.
    Stalno si ponavljam kako cu iduce godine u ovo vrijeme imato svoju bebicu u rukama ili ce vec biti jaaaako velika u trbuhu i samo cekati da izviri, i mora tako biti, ne moze drugačije.
    Glavu gore cure, idemo u nove pobjede s 2019.om😊

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Cure, ja sam prosle praznike plakala sto sam izgubila svoju mrvicu, i bila sam ocajna i bez ikakve nade, a vidite vec sad ocekujem novu u narucju. Nikad ne znate sta zivot nosi i sta ce biti sljedece godine u ovo vrijeme, samo treba biti pozitivan i zadovoljan u trenutku u kome jesi i nadati se najboljem i tako ce i biti. Vi ste jake, i zivot nam ne daje vise od onoga sto mozemo podnijeti, zato je sreca koju osjetimo puno veca. Jednom cete reci vrijedilo je. Bude to sve ok ❤️

    [lilypie.com]

  • Lumia

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Grizli

    Lumia jesi sigurna da je bila ovulacija ovaj mjesec? Cudno bas da ti kasni toliko a test i dalje negativan. 😳Ajde nadam se da ce te ipak razveyelit plusic na kraju.
    Tatama nije skeptivnost nego realnost. Pomirila sam se s time ako bude super, savrseno, ako ne dobro preživijet cu i to. Ne zelim si stvarat jos veci pritisak nego sto ga imamo od okoline. A ako budem namjestavala djeciju sobu mlrat cu se konzultirat s tobom jer sad si pripremil za bebu savrseno. Jedva cekam da rodis da vidia svoju mrvicu. Mogu samo sanjat koja je to sreca.


    Hvala na odgovoru! Lh trakica mi je pokazla dvije tamne crtice pa sam mislila da sam imala ovulaciju, bila i ovulacijska sluz.Kao biolog, dobro je prepoznajem …e sad, tko zna što se zaista događa u nama, u tijelu. Javit ću ishod mada nevjerujem da je u pitanju trudnoća. Samo mi čudno da nema simptoma PMS-a (bolne grudi) što uvijek bude. Popila sam Grizli i ja čašicu, ne šampanjca, nego vina, nakon odrađenih priprema za Božić (kolači odavno gotovi a danas i spremanje kuće). Baš me fino opustilo 😊 ..opustimo se žene, samo pozitiva, blagdani su pred nama 😉  Javit ću ishod svoje situacije….

  • Lumia

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Grizli

    Malagarava hvala ti i nisi jikakav padobranac. Mogu biti izdeprana i tuzna koliko hocu al ne odustajem od svog cilja nego jednostavno si zivot zelim ucinit manje teskim. Dosta sta drugi dave, kud cemo jos same sebe. Rekla mi je moj dr opce neki dan… Ti si kompletna osoba i bez djeteta, nemoj si stvarat pritisak, jer to je nesto iznad tebe i muza i iznad nas doktora. Treba ostat vjeran sebi, jer ako izgubis sama sebe i dostojanstvo onog dana kad i dobijes bebu biti ces ogorcena. To mi je bas pomoglo da se skuliram i da prihvatim situaciju kakva jeste. Dozvolila sam si da mi prva misao ujutro bude nesto drugo a ne misao o bebi. Al blagdani nekako uvijek me naprave jako emotivnom bas je tesko ostat pozitivan i skuliran, sestra mi je na terpaijama ni ne zna dal ce moc za bozic kuci, njezin sin je imao jucer priredbu u skoli isla sam ja umjesto sestre i sogora, svi su se cudili a on je bio najponosnije dijete, svima se hvalio da ga je dosla gledat teta dakle srce mi je pucalo, al s njim sam se radovala jer ne zavrijedjuje djete tu tugu. Da ne govorim da mi tata fali uzasno. Zaista jedva cekam da ova godina zavrsi i nadam se da se nas dvije 2019 pratimo na temi bebe i mame i to sto prije 🤗 I da cemo za Bozic 2019 imati svoje mrvice u rukama.


    😯 i ja sam s mužem bila mom nećaku na priredbi jer je moja sestra radila…oprosti mi na izravnosti,,, što ti je sa sestrom? Kolika je samo sreća tvog nećaka što ima tako dragu i brižnu tetu……ja bi za moju dvojicu nećaka život dala! Volim ih kao da su moji! Oni su i meni i suprugu radost velika! Drži se Grizli, samo pozitiva, svi smo uz tebe jer si i ti uvijek ovdje za sve nas ❤❤❤😙

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Cao cure… Kako smo ? Grizli samo jako, i ja sam po citanju tvojih postova mnogo puta digla glavu i kad mi bilo najteze. 2019 je nasa godina definitivno.. 💖 Ja bi trebala imat ovulaciju ali su mi svi testovi negativni, nema ni sluzi. Ipak stiskam sakice da postoji neka mogucnost i cudo. Svakako svima zelim predivne i mirne blagdane… Trudilicama, trudnicama i onima koje vec drze u rukama svoje srecice… 💖❤️💖❤️💖

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Svjesna da bar sve mi ovdje za drugi bozic sjedimo s istim mislima i brigama kao ti sada. Vidim brzo je termin. Jesi uzbudjena?
    Lumia joooj sad si me sjetila da jos moram i pospremanje obaviti, al dobro uskocit ce valjda i muz malo danas. Moj necak je zaista moj zivot. To nam je jedini necak kojeg imamo i ogromna je radost. Uz njega sam od prvog dana od kad se rodio i bas smo povezani, ja npr. nisam tako povezana sa svojim tetama ni priblizno. A seka mi je operirala tumor nedavno. Tako da je on jako puno samnom dok su ona i muz u Zagrebu. Ljudi u gradu kad nas vide s njim misle da je moj, jer ne samo fizicki da mi slici nego i po karakteru. Sestra mi zna rec ko da sam rodila tebe u muskom rodu. 😁 
    Hvala vam curke na podrsi j dizanju morala. Bit cu ja dobro samo kad krenu pokloni, kolaci, drzenja sa svima, koja kila gore i to je to… Moramo vjerovati da ce nam se ispuniti zelje svima ovdje. 
    Lusy hvala ti. To sto nema sluzi i lh nije pozitivna ne znaci da nema O. Svejedno ti uzivaj s muzem i drzim ti fige da javis plusic uskoro. Meni isto jucer radila lh trakicu, a ono negativna da ne moze biti vise, a jajnik me do popodne ubijao od bolova, sluzi ko u prici, a ona negativna. Danas me samo malo bocka u jajniku, tako da hvala bogu nakon 2 dana uzasnih bolova prestalo, jos je malo sluzi pa pretpostavljam da mi je O bila sinoc. Tako da te trakice ne treba uzet za 100% vjerodostojan rezultat. Rekla bi moja mpo gina ako imate jacu zelju za odnosima nego ostale dane u mjesecu onda vjerojatno ovulirate pustite sto trakice pokazuju. 

    [tickerfactory.com]

  • Lumia

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Grizli

    Svjesna da bar sve mi ovdje za drugi bozic sjedimo s istim mislima i brigama kao ti sada. Vidim brzo je termin. Jesi uzbudjena?
    Lumia joooj sad si me sjetila da jos moram i pospremanje obaviti, al dobro uskocit ce valjda i muz malo danas. Moj necak je zaista moj zivot. To nam je jedini necak kojeg imamo i ogromna je radost. Uz njega sam od prvog dana od kad se rodio i bas smo povezani, ja npr. nisam tako povezana sa svojim tetama ni priblizno. A seka mi je operirala tumor nedavno. Tako da je on jako puno samnom dok su ona i muz u Zagrebu. Ljudi u gradu kad nas vide s njim misle da je moj, jer ne samo fizicki da mi slici nego i po karakteru. Sestra mi zna rec ko da sam rodila tebe u muskom rodu. 😁
    Hvala vam curke na podrsi j dizanju morala. Bit cu ja dobro samo kad krenu pokloni, kolaci, drzenja sa svima, koja kila gore i to je to… Moramo vjerovati da ce nam se ispuniti zelje svima ovdje.
    Lusy hvala ti. To sto nema sluzi i lh nije pozitivna ne znaci da nema O. Svejedno ti uzivaj s muzem i drzim ti fige da javis plusic uskoro. Meni isto jucer radila lh trakicu, a ono negativna da ne moze biti vise, a jajnik me do popodne ubijao od bolova, sluzi ko u prici, a ona negativna. Danas me samo malo bocka u jajniku, tako da hvala bogu nakon 2 dana uzasnih bolova prestalo, jos je malo sluzi pa pretpostavljam da mi je O bila sinoc. Tako da te trakice ne treba uzet za 100% vjerodostojan rezultat. Rekla bi moja mpo gina ako imate jacu zelju za odnosima nego ostale dane u mjesecu onda vjerojatno ovulirate pustite sto trakice pokazuju.


    To je tako lijepo što brineš o nećaku, znam tu ljubav i povezanost, ista stvar i kod mene. Držim fige da ti se sestra što prije oporavi!!!

  • Lumia

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Samo da javim da sam upravo dobila…. al neće mi ništa pokvariti blagdansko raspoloženje, nedam se …e sad ako se ne varam, 5.dan ciklusa (četvrtak) mi je gin.rekao da dođem na UZV da provjeri ovulaciju, tj.jajnike. Joj koma, tako mi se to neda. Ima li cura koje su išle na utvrđivanje ovulacije i koje ste dane išle?

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ana zao mi je ako sam ikog rastuzila nije mi to bila namjera. Popodne sam isla peci kolace samo da iskalim negdje svu tu tjeskobu. Kaze mi muz dobro sam prosao, najeb*** je tijesto od valjka a ne ja! Eto imam novih 12 mjeseci za se nadati.
    Ps cuj ti nje da popijem casu vina… Malo mi to, stavila hladiti sampanjac neki pa kad završim sa kolacima budem si ja krkla to i onda ce sve biti fiju briju… Kako si ti?


    Grizli, haha jel valjak prezivio? 😊 Šampanjac, i to je lijep izbor 👍👍😂 
    Dobro sam, tu i tamo koji grč, i to posebno kad se nerviram osjetim…znam da ne bi smjela, ali taj posao 🤦🤦 mislim da ću iza nove g. otvorit bolovanje…radim od svoje 17.g i nikad nisam bila na bolovanju…ma zasto bi se zivcirala na poslu, odoh lijepo uzivat 😊 briga me…
    Grizli nadam se da će ti se seka brzo oporavit 💓 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.