Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Isa522

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Ja i dalje nisam dobila M.. dali postoji jos koja nada? 

    1.12 +
    https://lmtm.lilypie.com/7q78p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Naravno da postoji 🤗🤗

  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Malina08 e da sad bas moras malo na to pripaziti pogotovo ako si nekad sama kuci. Te vrtoglavice sam i ja imala..znalo mi je ako stojim u mjestu ili busu duze od 10 min bas zavrtjeti se u glavi. Ali su sve to slatke mukice 😍❤️ 

  • Isa522

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Marta14

    Naravno da postoji 🤗🤗


    Bezobzira na negativan test? 🤔

    1.12 +
    https://lmtm.lilypie.com/7q78p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Nemam licno iskustva ali citala sam.. Radila si samo kad ti je jedan dan kasnilo.. Imas neke simptome? 

  • Avatar BaeBee85

    BaeBee85

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Polly, 

    😟 Jooooj steta!! Smiri glavu i opusti se, to ti je pametno i dobro ce ti doci!! I onda nastavak😊😊

    Mrvičak,
    Hvala ti! Ma znam da panicatim bezveze, ionako ne mogu nista napraviti osim paziti, sto i radim! 

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    malina08

    Ja sam jutros pala u nesvijest :O valjda sam naglo ustala iz kreveta i na wc sam osjetila da se gubim… onda sam guglala da se vrtoglavice i nesvjestice pojavljuju u trudnoci. Tako da sam sad na oprezu


    uh pazi se, zna biti gadno ak imas te vrtoglavice, nemoj naglo ustajat i ako osjetis vrtoglavice negdje vani radije cucni ako nemas gdje sjest. Proci ce u to ☺️ bitno da je 👶 tu. Da, danas cu popit još dvije case cikle i sutra ujutro još jednu pa cemo vidjet kakav ce bit endometrij 💪

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar KK_29.03

    KK_29.03

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    U mene 2 dana do M, sise još uvik ništa, prvi različiti simptom od svih ciklusa. Jučer mi nešto nije dalo mira i napravim clearblue, u 2 sata nakon popijenih dosta čaša vode, jer sam ga kupila i rekla ne radit i dođem doma i pišnem. I vidim svijetlu svijetlu crtu, znači 3 dana prije i razrijeđeni urin dosta. Sad ne znam jeli evaporacijska, ali ja nilad nisam vidila evaporacijsku na clearblue, a ova mi se činila svojezla ali plave boje pa evo ne znam, ugl ja sam proglasila da se neću držat toga kao plusa i nadat, nego da nije plus i da probam ponovo za koji dan

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Evo meni je dan D ako ne dođe tek za dva dana ću raditi test držite fige 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar Talija

    Talija

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Hej.. nova sam ovdje, ali redovno čitam teme :)
    Danas čekam vješticu, ali je još uvijek nema i nadam se da ne bude došla… ovo nam je treći mjesec pokušaja… od simptoma imam tjedan dana vjetrove, zatvor, nadutost, podrigivanje… a zadnja tri dana povremeno bolno grčenje maternice kao prvi dan mjesečnice..
    Držite mi fige da je ovaj put to to :)
    Ako ne dođe sutra, kupim test i u utorak ujutro provjerim.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.