Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Malina poslusala sam te nakupovala sam si soka od cikle, znaci popila sam jednu casu i toliko mi je to 🤢 da ne znam kak cu nastavit pit. Jel dovoljno dvije case dnevno do ovulacije? bas bas mi je bljak 🙄
    Breskvice nema pika, nisi ga ulovila da, a gle ako ste pokrili sve ove dane onda nema brige 😃
    Ostalim curama sretno 🤞

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar KK_29.03

    KK_29.03

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Curke ko odbrojavaaa i piškii?
    Meni kalendar kaže da je u utorak vještica, a kod mene pms- a nema. 3 dana do nje a meni grudi ispuhane, ništa ne bole, i nemam uobičajenih prištića po njima ko prije M. A muž nekad popije koju pivu a meni to smrdi fuj užas, a ima tjedan dana popijem i ja jednu navečer baš me neka volja došla za njom. Kaže on idem ti odma sutra kupit test, ovo je nemoguće više navukla si mi se na pivu 😂😂

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    isa522

    Curke jutros sam radila test s prvom jutarnjom ali naravno da je negativan.. jucer sam trebala dobit.. idemo ispocetka😊


    U nove pobjede 😊😊 Ja ću vas čitati, ali me neće baš biti da odmorim glavu pa se čujemo opet oko 20og 😁 Puse i sretno svima 💞💞

    [lilypie.com]

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    KK_29.03

    Curke ko odbrojavaaa i piškii?
    Meni kalendar kaže da je u utorak vještica, a kod mene pms- a nema. 3 dana do nje a meni grudi ispuhane, ništa ne bole, i nemam uobičajenih prištića po njima ko prije M. A muž nekad popije koju pivu a meni to smrdi fuj užas, a ima tjedan dana popijem i ja jednu navečer baš me neka volja došla za njom. Kaže on idem ti odma sutra kupit test, ovo je nemoguće više navukla si mi se na pivu 😂😂


    I ja cekam…ponedeljak ili utorak….pa budemo vidjeli sta ce da bude😁😁😁

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Meni piše sutra da trebam dobit. Imam test, al mi nije palo na pamet da ga trošim. Kad ga napravim dan ranije izgubi se napetost jer znam da ću je dočekat, al isto budem tužna. Bolje neka stoji do utorka zapakiran 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Cuuurkee…jel ima sta kod vas,kamo se osjecate danas??💞💞💞

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Ja sam jutros pala u nesvijest :O valjda sam naglo ustala iz kreveta i na wc sam osjetila da se gubim… onda sam guglala da se vrtoglavice i nesvjestice pojavljuju u trudnoci. Tako da sam sad na oprezu

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Rita88

    Malina poslusala sam te nakupovala sam si soka od cikle, znaci popila sam jednu casu i toliko mi je to 🤢 da ne znam kak cu nastavit pit. Jel dovoljno dvije case dnevno do ovulacije? bas bas mi je bljak 🙄
    Breskvice nema pika, nisi ga ulovila da, a gle ako ste pokrili sve ove dane onda nema brige 😃
    Ostalim curama sretno 🤞


    Eee bravo! I pitaj u pon na folikulimetriji koliki ti je endometrij

  • Avatar Leli91

    Leli91

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Polly

    Ostale curke koje su čekale današnji dan, gdje stee, kakva je situacija?? 😁

    Polly ja sam isto čekala 20ti, ali sam dobila 19og 😐

    Al’ ja sam krenuo tamo gdje zelim
    i tamo gdje zelim cu sigurno doc

    Ja - ‘91 AMH 13pmol, mm ’92- crypto-azoo
    1. IVF 06/21 Elonva, Merional, Cetrotide, Ovitrelle
    12 oplođenih js, 2 embrija vraćena, 5 smrzlića, beta negativna
    08.09.21 FET 2 bastociste
    9dnt beta 202
    12dnt beta 596
    15dnt beta 2017
    Missed ab u 6. tjednu
    01/22 FET, beta negativna
    Pauza do daljnjeg
    lelicaa91@gmail.com

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    malina08

    Ja sam jutros pala u nesvijest :O valjda sam naglo ustala iz kreveta i na wc sam osjetila da se gubim… onda sam guglala da se vrtoglavice i nesvjestice pojavljuju u trudnoci. Tako da sam sad na oprezu


    O draga cuvaj se….pazi na tlak isto,vode moras sto vise piti

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.