Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Marinalin

    Mana_Mare

    Jutro cure, napravila test i dobila minus 😔😔😔

    A kad trebas dobit???
    mozda je jos rano za test

    Zadnju M sam imala 9.10, ciklusi su mi inace 29-35, danas bi bio 36dc, a za O vec ni ja nisam sigurna kad je bila, mislila sam da je to pokriveno, neznam, prvi put sam ovaj ciklus probala lh trakice al sad vise u nista nisam sigurna 🙈🙈🙈
    Eto opet sam se malo nadala, jer mi je dole cisto ko suza, inace mi zna biti smeckasti iscjedak pred M, pa eto mozda me jedino ovaj put to tjesilo da nece doci, a sad ocito cekam M….


    Pa onda postoji nada kad nemas iscjedka smedeg a danas je 36dan.
    Jos si pratila trakicama pa si mozda bas ubola tocno O.
    Super drzim fige da ti danas ne dode m💪

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    vuky

    Hej Rastika, jesi pitala dr. Paladu savjet? Mislim da ce ti on jako realno reci koje korake da radis!
    Kod soc gin ce ti vjerohatno dati da izvadis hormone 2dc ( ako vec nisi? ) i onda ce ti preporuciti folikulometrije da vidi ako ima ovulacije. Pa cete onda vidjeti sto dalje! Osobno, nisam presigurna u obicne gin koliko uopce znaju o stimulaciji i sl. ukoliko bi na to isla…


    Nisam ga nista pitala jer mi iskreno kad sam bila kod njega to nije bilo ni na kraj pameti…. Al raspitat cu se na kontroli onda.
    Nesto ni ja ne polazem nade u obicne gin al evo nemam pojma stvarno. Zna li netko mora li se u split ici vaditi hormone?
    Jutros i dalje smećkaste tockicd na gacicama. Ni tamo ni vamo… 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Mislim da ces morati u St! Ja sam u Analizi jer mi se zurilo dobiti nalaz! Kad sam pred 2 godine u KBC-u im je dugo trebalo za nalaze, nesto dobila drugi dan, za nesto im falilo reagensa, tako da mi se nije dalo ici ni to preko soc! Poslje sam izvadila progesteron 21dc u KBC-u i markere i briseve sam odradila preko zdravstvenog, ovo drugo sve u Cito! Pitaj doktora na kontroli, stvarno ce ti reci sve direktno! 

  • Avatar Talija

    Talija

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Konacno danas dosla vjestica nakon spontanog. Mislim da sam ju po prvi put toliko isčekivala ☺️
    Ajmo cure, ima nas više koje love plodne dane krajem mjeseca 🤞🏻 Bit će plusića!! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    vuky

    Mislim da ces morati u St! Ja sam u Analizi jer mi se zurilo dobiti nalaz! Kad sam pred 2 godine u KBC-u im je dugo trebalo za nalaze, nesto dobila drugi dan, za nesto im falilo reagensa, tako da mi se nije dalo ici ni to preko soc! Poslje sam izvadila progesteron 21dc u KBC-u i markere i briseve sam odradila preko zdravstvenog, ovo drugo sve u Cito! Pitaj doktora na kontroli, stvarno ce ti reci sve direktno!


    Hvala ti puno na info. 😉 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Ana.wannabemama

    Ana.wannabemama

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Zdravoo curke 🤗 citam vas vec duze vrijeme, ali nisam imala profil i eto bas sada sam dobila potrebu da se i ja vama pridruzim.. naime ja i mm radimo na bebi, iza nas su dva bezuspjesna mjeseca i evo nadam se trecoj sreci i citam i lovim sve nebili se uhvatila za svaku sitnicu koja ce mi dati nadu. M bi trebala dobiti sutra ili 15.11. a mene evo probada u lijevom janiku vec par dana i svaki dan si mislim danas cu dobit, sto mi se inace nikad ne desava prije m nego tek kad dobijem ili par sati prije nego sto treba doci, a opet nije ista bol i grudi mee razvaljuju, pa svako malo na wc, a najsumljivije od svega mi je to sto dan dva prije m imam nekakav smeckasti iscjedak, nista strasno ali po tome znam da najavljuje dolazak u goste, a sada apsolutno  nista, tu i tamo mi bude bjelkasti iscjedak u ful maloj kolicini.. ne znam, evo ludaaa sam vec danima pa ako neka od vas ima slicnih iskustva da se skuliram malo 😂🙆‍♀️🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Talija

    Talija

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Ana.wannabemama

    Zdravoo curke 🤗 citam vas vec duze vrijeme, ali nisam imala profil i eto bas sada sam dobila potrebu da se i ja vama pridruzim.. naime ja i mm radimo na bebi, iza nas su dva bezuspjesna mjeseca i evo nadam se trecoj sreci i citam i lovim sve nebili se uhvatila za svaku sitnicu koja ce mi dati nadu. M bi trebala dobiti sutra ili 15.11. a mene evo probada u lijevom janiku vec par dana i svaki dan si mislim danas cu dobit, sto mi se inace nikad ne desava prije m nego tek kad dobijem ili par sati prije nego sto treba doci, a opet nije ista bol i grudi mee razvaljuju, pa svako malo na wc, a najsumljivije od svega mi je to sto dan dva prije m imam nekakav smeckasti iscjedak, nista strasno ali po tome znam da najavljuje dolazak u goste, a sada apsolutno nista, tu i tamo mi bude bjelkasti iscjedak u ful maloj kolicini.. ne znam, evo ludaaa sam vec danima pa ako neka od vas ima slicnih iskustva da se skuliram malo 😂🙆‍♀️🥰


    Pa možda je ovaj mjesec bio uspješan ☺️🤞🏻 Držim fige!

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana.wannabemama

    Ana.wannabemama

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Talija  hvala ti od ❤️ draga, i ja tebi drzim fige 🤞

    [lilypie.com]

  • tonkica031

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Cure ja upravo stigla od ginekologa sa pregleda i danas su mi folikuli na rasli jedan na 20mm a drugi 18 a sada se samo nadam da ce se rasprsnuti drzite mi fige 

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ana.wannabemama

    Zdravoo curke 🤗 citam vas vec duze vrijeme, ali nisam imala profil i eto bas sada sam dobila potrebu da se i ja vama pridruzim.. naime ja i mm radimo na bebi, iza nas su dva bezuspjesna mjeseca i evo nadam se trecoj sreci i citam i lovim sve nebili se uhvatila za svaku sitnicu koja ce mi dati nadu. M bi trebala dobiti sutra ili 15.11. a mene evo probada u lijevom janiku vec par dana i svaki dan si mislim danas cu dobit, sto mi se inace nikad ne desava prije m nego tek kad dobijem ili par sati prije nego sto treba doci, a opet nije ista bol i grudi mee razvaljuju, pa svako malo na wc, a najsumljivije od svega mi je to sto dan dva prije m imam nekakav smeckasti iscjedak, nista strasno ali po tome znam da najavljuje dolazak u goste, a sada apsolutno nista, tu i tamo mi bude bjelkasti iscjedak u ful maloj kolicini.. ne znam, evo ludaaa sam vec danima pa ako neka od vas ima slicnih iskustva da se skuliram malo 😂🙆‍♀️🥰


    I ja trebam dobiti 15tog. 😊
    Imam danas neku probadajucu cudnu bol u jajnicima, imala sam tako vec ovaj mjesec..ali mozda mi je to od vrkute, tek sam ovaj mj pocela piti..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.