Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Tufniceeee,gdje si se ti izgubila,kako si??a vi curke ima li kod vas promjene raspolozenja ovih dana🤪🙄😉

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Di ste zene?
    Pojacao mi se iscjedak danas ocekujem mengu danas, sutra. E sad… Krenula bi nakon ove menge kod gin malo pogurat ovo zatrudnjivanje jer ocito ovako ne ide. Sto mi je prvo za raditi?
    Moram i onako sad u 12.mj na kontrolu da vidim jesam li se rijesila cina i hpv-a…
    Da trazim za pocetak folikometriju? 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Hej Rastika, jesi pitala dr. Paladu savjet? Mislim da ce ti on jako realno reci koje korake da radis! 
    Kod soc gin ce ti vjerohatno dati da izvadis hormone 2dc ( ako vec nisi? ) i onda ce ti preporuciti folikulometrije da vidi ako ima ovulacije. Pa cete onda vidjeti sto dalje! Osobno, nisam presigurna u obicne gin koliko uopce znaju o stimulaciji i sl. ukoliko bi na to isla… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nova sam ovdje..tj, nisam baš toliko nova, jer pratim jako dugo sve što pišete, samo se nisam nikada “oglasila” :D 
    Muž i ja radimo na bebaču unazad 7mj, imam 32 godine, nemamo djece za sada. Trenutačno mi je 14dc i piškim na LH trakice s ciljem da uhvatimo pik i usput pijemo neke čajeve za plodnost na koje moj muž sumnjičavo gleda, ali stoički podnosi hahaha :D Nismo baš otpočetka koristili trakice niti pratili detaljno moj ciklus, ali eto, čini se da ćemo se morati malo detaljnije time pozabaviti. Krenuli smo na Humanu, sutra startamo s prvim pretragama, pa eto…nastojat ćemo i dalje biti pozitivni i optimistični :)
    I mi se nadamo Božićnom čudu, ali isto se tako veselim svakom vašem plusu kojeg ugledam tu :)

  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Heeej jelena, tu sam ja ne promice mi nista 😁 pratim vas stalno lovim vremena, na poslu ko i dosad stresno..ja i muz u tak-tak odnosima…nije bas da se mogu pohvaliti da sam happy i da je super. Kako si ti? Uspijevas li sa stencima malenim?

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Ei draga,,ma joj ostalo mi je samo jedno😞😢,ostali su uginuli,a mogli su preziviti da sam imala bolje veterinare,ovi dosad sto su bili samo su novac uzimali i sve na pamet radili,od prve kuje su svi uginuli,oni ih nisu ni pregledali niti kuju,vec samo kazu to je to i gotovo..😡nadam se da ce mo makar ovo ostati da se nisam daba trudila,,,😥😥

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Jelenajelena izvini sto upadam..a sta je konkretno razlog??
    Ja sam veterinar..i nejasno mi je da ti tako kazu.bas su neprofesionalni..

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Kad mi se prva kuja okotila u 3 dana su mi svi uginuli,oni nisu ni pogledali stence,nego su na pamet ustanovili da je taj neki herpes virus,i da nema lijeka,,isto tako kad se ova druga mi kuja okotila neki su vec bili uginulo.bilo ih ostalo 6,nisu htjeli jes,odnosno majka ih nije prihvatila..oni sunopet ustanovili taj herpes,da bi juce dosao specijalista koji je sve pregledao,da bi na kraju stenci uginuli od sepse,odnosno infekcije koju su dobilo kocenjem….sorry na poduzem postu jbg ljuta sam skroz

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Osnovno, kuji trebas odraditi lab nalaz prije parenja, to ne bi trebalo biti skupo, kod mene u ambulanti 18e kompletni nalazi..
    Kad bude skotna da joj uzimas vitamine i po potrebi antibiotike..cim se okoti da joj primaknes svako stence da omirise i polize..
    Stencima odmah ukljuciti zastitu, ..osnovno je da znas da je kuja zdrava prije parenja..
    Parvo virus napada kasnije, tako da nema sanse..
    Zao mi je sto se to desilo..
    Ja imam dva psa, oba muzjaka bas iz tog razloga jer ne znam kako bih se odvojila od stenaca, ni da ih poklonim nekome a kamoli da mi uginu..
    Zaludjenik sam..
    9macaka, 2 zeka peka(lavlja glava), 1 kornjacu, i u nabavci za odredjenom vrstom ptice..😆

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Jaooo cure izvinite..mi se ovde raspisali o psima, , nije bila losa namjera, .sasli smo sa teme, ali eto izvinjavam se 😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.