Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Tockice, nema veze sto ti ta dva nisu pozitivna..mozda si vise tecnosti unijela pa je urin razblazeniji..najbolje ti je ako mozes da uradis digitalni..
    Nema sanse da bude lazno pozitivan..
    Jedino da je biohemijska ali bi i prokrvarila..
     Nemoj odma u bedak..

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    E ne znam sta da ti kazem..ne bi test bio tek tako pozitivan..odi uradi betu, da utvrdis je li biohemijska..koliko sam zapamtila juce ti je bio 14ti dan od O

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    ela32

    Rita88

    Jutro cure evo ja napokon dobila i idemo dalje u akciju.
    Mana cekamo da nam javis rezultat :)
    Flo drzim fige da je nadolazeci plus u pitanju 🤞
    Cure sretno svima 💕

    Rita mi se opet pratimo..ja sam jucer dobila. Koliko inace tvoj ciklus traje?


    Meni ti je ciklus inace 29-30 dc al ovaj put sam dobila na 33 dc radi utrogestana koji mi je produzio ocito ciklus al dobro bitno da sam dobila pa da mogu dalje s folikulometrijom. Znaci zajedno cekamo ovulaciju pa onda plusic, mislim da nas ima vise koje smo tu negdje 👏👏

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    točkicaa

    Prvi jutranji urin je bio, napravila digitalni i obicni clearblue. Oba negativna. A nisam procurila jos jer sam nastavila stavljati utrogestane i tek kad stanem s njima vjerovatno cu procuriti. Tako da nemoguce.

    Ne zelim ti davati nadu alii mislim da su clearblue jaci i da ocitavaju tek kad je hcg iznad 50..a ako ti je jučer bilo 14dpo nema šanse da je hcg 50..
    Bar moja neka teorija.
    Naposljetku test se moze ocitat lazno negativan ali lazno pozitivan ne 🤞❤

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Tockice zao mi je sto to cujem, al i meni je to sve cudno, jasno se vidjela ona crtica od neki dan, ponovi ti opet, cula sam da ti clearblue znaju zaj…t.

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Jutro cure, ipak sam za danas odustala od testa jer od najranijeg jutra imam osjecaj da cu dobit 🙄😣


    Mana mozda je to i pozitivan znak, javljaj nam novosti 🤞

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Jutro cure, ipak sam za danas odustala od testa jer od najranijeg jutra imam osjecaj da cu dobit 🙄😣


    Haha ja isto  
    Budem pricekala 2 dana pa onda

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Nala33

    Nala33

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Cure čitam ovo za trakice ali uz sve šta prolazimo kud se još mučit da li lh trakice otkrivaju T. Šta nije jednostavnije napraviti obično… Ne znam ja bar mislim tako ioanko sam luda i vidim simptome i gjde ih nema ili mislim možda bi moglo. Bila sam baš uvjerena ovo će biti moj mjesec i klinac…sad sam baš u cekaoni, 5 dan menge čekam utz, I nove recepte za hormone… Nova borba, nove folikulometirja… Iskreno ovaj put neću ništa misliti, googlati, očekivati.. Možda bude lakše… 🤷‍♀️
    Tockice žao mi je ako nema plusica ali nemoj da gubis nadu… Iskopaj negdje snagu i idemo dalje… Sretno. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tommyfame

    točkicaa

    Prvi jutranji urin je bio, napravila digitalni i obicni clearblue. Oba negativna. A nisam procurila jos jer sam nastavila stavljati utrogestane i tek kad stanem s njima vjerovatno cu procuriti. Tako da nemoguce.
    Ne zelim ti davati nadu alii mislim da su clearblue jaci i da ocitavaju tek kad je hcg iznad 50..a ako ti je jučer bilo 14dpo nema šanse da je hcg 50..
    Bar moja neka teorija.
    Naposljetku test se moze ocitat lazno negativan ali lazno pozitivan ne 🤞❤


    Slazem se s napisanim u potpunosti 👍

  • Avatar Ivonal

    Ivonal

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Pzzdraaav cure znam da me nije bilo dugo ali jednostavno sto sam vise na stranici i vise razmisljam o svemu i stvaram sebi stres i samo bude gore.. Ugl u 9mj sam dobila pa sam pratila u 10mj iscjedak kako mi je ginekologica rekla i nista ali iskreno bili smo slabije aktivni i ja dobijem i evo ovaj mj opet radimo na tome bolje mogu razaznat icjedak i popratit sve jer sam prosli mj pratila i pisala u kalendar kako i sta i eto ovaj tjedan muzu u 8h kuham kavu da nezaspe jer zbpg posla bude umoran izgleda da cu ga iscrpit hahahahah al neka akcija na najace i cekanje kraja 11mj da vidimo kada ce doc ili nece doc menga..btw kako ste mi vi curke kod koje ima pluseva tko ceka..
    ❤️❤️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.