Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    tommyfame

    Marinalin

    tommyfame

    Mana_Mare

    Nova19

    Mana maremeni ovo sve vuče na pozitivan ishod 👏👏👏 napravi test ujutro i to ti je to 😉

    I ja se nadam, iako mi nikad M nije tocna u dan, nekad 29 dan dode nekad 33, al eto sad ste mi bacile bubicu u uho. Javim ujutro 🤞🤞

    Ali evo sad si razmišljam.. sta nije da LH trakice uvijek pokazu dvije crtice? Indikatorsku i onu sto mjeri O..

    Pa da uvijek pokaze dvije,i jer uvijek u tijelu ima malo prisustva lh-a kako je meni Martina objasnila.
    Ja sam radila nekidan 10 dan nakon ovulacije trakicu i isto su bile dvije.ali testna je skroz svjetla.

    Pa kak onda mjeriti trudnocu sa njima? Neznam evo zbunila sam se 🤣


    Bas neki dan na forumu “Lh trakice ” smo raspravljali o tome.
    Cura je stavila sliku i bile su obje ful tamne al nila.je trudna ja mislim 2mj.
    Ja sam radila lh trakicu  10 dan od ovulacije i bila se malo samo nazirala testna.

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Mana_Mare

    tommyfame

    Marinalin

    tommyfame

    Mana_Mare

    Nova19

    Mana maremeni ovo sve vuče na pozitivan ishod 👏👏👏 napravi test ujutro i to ti je to 😉

    I ja se nadam, iako mi nikad M nije tocna u dan, nekad 29 dan dode nekad 33, al eto sad ste mi bacile bubicu u uho. Javim ujutro 🤞🤞

    Ali evo sad si razmišljam.. sta nije da LH trakice uvijek pokazu dvije crtice? Indikatorsku i onu sto mjeri O..

    Pa da uvijek pokaze dvije,i jer uvijek u tijelu ima malo prisustva lh-a kako je meni Martina objasnila.
    Ja sam radila nekidan 10 dan nakon ovulacije trakicu i isto su bile dvije.ali testna je skroz svjetla.

    Pa kak onda mjeriti trudnocu sa njima? Neznam evo zbunila sam se 🤣

    Pa eto neznam ni ja, ja postavila mozda glupo pitanje, jer sam procitala da ima slucajeva da te trakice pokazu trudnocu 🤷

    Tj. Neznam sto zapravo ocitaju 🙈 al ocitaju nesto


    Evo i ja sad testirala,cisto iz znatizelje..

    https://ibb.co/W3XDZ01 [ibb.co] no neznam, nebi rekla da je ovo pozitivno na nesto 🤣

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    tommyfame

    Mana_Mare

    Mana_Mare

    tommyfame

    Marinalin

    tommyfame

    Mana_Mare

    Nova19

    Mana maremeni ovo sve vuče na pozitivan ishod 👏👏👏 napravi test ujutro i to ti je to 😉

    I ja se nadam, iako mi nikad M nije tocna u dan, nekad 29 dan dode nekad 33, al eto sad ste mi bacile bubicu u uho. Javim ujutro 🤞🤞

    Ali evo sad si razmišljam.. sta nije da LH trakice uvijek pokazu dvije crtice? Indikatorsku i onu sto mjeri O..

    Pa da uvijek pokaze dvije,i jer uvijek u tijelu ima malo prisustva lh-a kako je meni Martina objasnila.
    Ja sam radila nekidan 10 dan nakon ovulacije trakicu i isto su bile dvije.ali testna je skroz svjetla.

    Pa kak onda mjeriti trudnocu sa njima? Neznam evo zbunila sam se 🤣

    Pa eto neznam ni ja, ja postavila mozda glupo pitanje, jer sam procitala da ima slucajeva da te trakice pokazu trudnocu 🤷

    Tj. Neznam sto zapravo ocitaju 🙈 al ocitaju nesto

    Evo i ja sad testirala,cisto iz znatizelje..

    https://ibb.co/W3XDZ01 [ibb.co] no neznam, nebi rekla da je ovo pozitivno na nesto 🤣


    eto tako i meni bilo prije 2,3 dana😂😂😂

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Marinalin

    tommyfame

    Mana_Mare

    Mana_Mare

    tommyfame

    Marinalin

    tommyfame

    Mana_Mare

    Nova19

    Mana maremeni ovo sve vuče na pozitivan ishod 👏👏👏 napravi test ujutro i to ti je to 😉

    I ja se nadam, iako mi nikad M nije tocna u dan, nekad 29 dan dode nekad 33, al eto sad ste mi bacile bubicu u uho. Javim ujutro 🤞🤞

    Ali evo sad si razmišljam.. sta nije da LH trakice uvijek pokazu dvije crtice? Indikatorsku i onu sto mjeri O..

    Pa da uvijek pokaze dvije,i jer uvijek u tijelu ima malo prisustva lh-a kako je meni Martina objasnila.
    Ja sam radila nekidan 10 dan nakon ovulacije trakicu i isto su bile dvije.ali testna je skroz svjetla.

    Pa kak onda mjeriti trudnocu sa njima? Neznam evo zbunila sam se 🤣

    Pa eto neznam ni ja, ja postavila mozda glupo pitanje, jer sam procitala da ima slucajeva da te trakice pokazu trudnocu 🤷

    Tj. Neznam sto zapravo ocitaju 🙈 al ocitaju nesto

    Evo i ja sad testirala,cisto iz znatizelje..

    https://ibb.co/W3XDZ01 [ibb.co] no neznam, nebi rekla da je ovo pozitivno na nesto 🤣

    eto tako i meni bilo prije 2,3 dana😂😂😂


    Hahah eto,onda si mozda i ti trudna 🤣🤣

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Zene imam jedno mozda glupo pitanje 🤔
    Nedavno sam negdje procitala da se ovulacijskom trakom moze napraviti test za trudnocu. E pa mene zanima da li je netko od vas probao, i stvarno bila trudnoca. I da, znam da test za trudnoci i trakica za ovulaciju ocitavaju razlicite hormone.
    Meni je danas 34 dc, inace mi je ciklus od 29-35, jedino osjecam bolne grudi kao pred svaku M, osim danas jedan odlazak na wc, bio je skroz svijetloooo svijetloooo smedi iscjedak, i to je to, nakon brisanja nista, a osjecaj da cu donit prati me vec par dana ali nista jos. Prije svake M mi nekad bude smeckasti iscjedak, pa na tren mislim mozda je T a mozda dolazi i M. Iako se u sebi duboko nadam da je T al opet sumljam 😏😏
    Cak sam popodne iskoristila i trakicu za O, al to je vise moja luda glava i velika zelja.
    https://ibb.co/PTvMPz3 [ibb.co]
    Planiram sutra test za trudnocu, a opet me strah minusa….
    Sorry na duzem pisanju


    Ovako treba izgledat LH trakica ukoliko se radi o trudnoci. https://ibb.co/LZjDQTX [ibb.co] znaci LH trakica mora biti debelo tamnija od kontrolne.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Martina1982

    Mana_Mare

    Zene imam jedno mozda glupo pitanje 🤔
    Nedavno sam negdje procitala da se ovulacijskom trakom moze napraviti test za trudnocu. E pa mene zanima da li je netko od vas probao, i stvarno bila trudnoca. I da, znam da test za trudnoci i trakica za ovulaciju ocitavaju razlicite hormone.
    Meni je danas 34 dc, inace mi je ciklus od 29-35, jedino osjecam bolne grudi kao pred svaku M, osim danas jedan odlazak na wc, bio je skroz svijetloooo svijetloooo smedi iscjedak, i to je to, nakon brisanja nista, a osjecaj da cu donit prati me vec par dana ali nista jos. Prije svake M mi nekad bude smeckasti iscjedak, pa na tren mislim mozda je T a mozda dolazi i M. Iako se u sebi duboko nadam da je T al opet sumljam 😏😏
    Cak sam popodne iskoristila i trakicu za O, al to je vise moja luda glava i velika zelja.
    https://ibb.co/PTvMPz3 [ibb.co]
    Planiram sutra test za trudnocu, a opet me strah minusa….
    Sorry na duzem pisanju

    Ovako treba izgledat LH trakica ukoliko se radi o trudnoci.https://ibb.co/LZjDQTX [ibb.co] znaci LH trakica mora biti debelo tamnija od kontrolne.

    A moja ni blizu tako tamne ne izgleda


    Da to sam htjela i pokazati. Ali ti ipak uradi test. Jer dok M ne dode uvijek ima nade. Samo da bi LH trakicom mogla ustanoviti trudnocu ona bi morala biti mnogo mnogi tamnija a i onda ti to nije mjerodavno jer doktori ne priznju to. Znaci moras raditi test. Tako da svima preporucam da se mane LH trakica onog trena kada ona pokaze pik. Jer i ovako nam je svima stresno kad cekamo M pa ona kasni a test negativan. A i ono cekanje od dana O do dana M. Zasto sebi raditi stres veci nego je. Osim ukoliko ne zele eksperimentirati kao sto smo mi neki dan na temi LH trakice. Svima zelim da ubrzo ugledate svoje plusice ili prave crtice na hCg testicima ❤

  • Avatar Flo

    Flo

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, cestitke Tockici na +!🥰
    Ja cekam srijedu ili cetvrtak, tj ne mogu docekati da ne dodje menga 😂😂
    Cudnjikavo se osjecam, ali od tog cekanja vjerojatno sve umisljam. Nonstop piskenje, umor, glavobolja, al to mi se dogadja i kod pmsa, tako da se ne nadam previse. 2, 3  dan nakon ovulacije sam osjecala grcenje, i veceras evo najjace, kao da cu dobiti, tako da me i to obeshrabrilo. Nadam se da ce se jos nekom od cura dogototi iscekivani plusic ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Jutro cure evo ja napokon dobila i idemo dalje u akciju. 
    Mana cekamo da nam javis rezultat :)
    Flo drzim fige da je nadolazeci plus u pitanju 🤞
    Cure sretno svima 💕

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Rita, u nove pobjede..
    Sto se tice lh trakica, da bi se moglo posumnjati na trudnocu lh traka treba biti pozitivna, a to znaci da su obje linije iste boje eventualno tamnija testna linija..ona detektuje alfa lance, i u trudnoci ih imamo, ali mislim da koncentracija mora biti bas velika da bi se pokazalo, cak i vise nego beta lanac..u osnovi tada kad bi pokazala lh trakica, e tada bi vec test beta hcg vec uveliko trebao biti pozitivan..u svakom slucaju srecno..cekamoo..

  • ela32

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Rita88

    Jutro cure evo ja napokon dobila i idemo dalje u akciju.
    Mana cekamo da nam javis rezultat :)
    Flo drzim fige da je nadolazeci plus u pitanju 🤞
    Cure sretno svima 💕


    Rita mi se opet pratimo..ja sam jucer dobila. Koliko inace tvoj ciklus traje?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.