Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    valentina_23 ni ja još ništa ne vidim. Koji si dpo? 🤞
    Meni je ovo mjerenje bazalne prezakon. Sad mi žao što nisam prije s tim krenula 🤣 Ja sam si ufilmala da je jučer bio implantacijski pad temperature i sad čekam vikend da pišnem test. Pa kad me opet pogleda snješko  a do vikenda strpljen spašen.
    Ko piški sve ovaj tjedan? 🤞🍀🍀

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    valentina_23

    Nema veze, jednog dana ce biti plus ko kuca😁


    Bit ce🤞🤞🤞💖 

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Ja sam poznata ovdje…. Umirem 

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    mara5

    Tiha čitačica koja drži fige za sve vaše plusiće, se javlja i šalje pozdrave Lindsay.
    Poprilično sam sigurna da smo bile u istim svatovcima, a ako si radila na nekim izborima onda i tamo
    Kad nam se kroz godinu dvije sudare kolica na promenadi sjeti se foruma


    Mene su tako emocije ponjele na ovo za promenadu i kolica 🥺🥺💞

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sunny_

    valentina_23 ni ja još ništa ne vidim. Koji si dpo?🤞
    Meni je ovo mjerenje bazalne prezakon. Sad mi žao što nisam prije s tim krenula🤣 Ja sam si ufilmala da je jučer bio implantacijski pad temperature i sad čekam vikend da pišnem test. Pa kad me opet pogleda snješkoa do vikenda strpljen spašen.
    Ko piški sve ovaj tjedan?🤞🍀🍀


    Paaaa vrlo moguce 😁😁😁😁🤞🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Jana25

    mara5

    Tiha čitačica koja drži fige za sve vaše plusiće, se javlja i šalje pozdrave Lindsay.
    Poprilično sam sigurna da smo bile u istim svatovcima, a ako si radila na nekim izborima onda i tamo
    Kad nam se kroz godinu dvije sudare kolica na promenadi sjeti se foruma

    Mene su tako emocije ponjele na ovo za promenadu i kolica 🥺🥺💞


    Vrati se u nas predivan grad… Ima li posla za tebe ovdje ? ODAKLE JE DRAGI?

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    lindsay

    Jana25

    mara5

    Tiha čitačica koja drži fige za sve vaše plusiće, se javlja i šalje pozdrave Lindsay.
    Poprilično sam sigurna da smo bile u istim svatovcima, a ako si radila na nekim izborima onda i tamo
    Kad nam se kroz godinu dvije sudare kolica na promenadi sjeti se foruma

    Mene su tako emocije ponjele na ovo za promenadu i kolica 🥺🥺💞

    Vrati se u nas predivan grad… Ima li posla za tebe ovdje ? ODAKLE JE DRAGI?


    A ima ali za sitne novce. U Zagrebu dobijem puno više. Ali fali mi Osijek jako 🥺 dragi je baranjac 😅BM

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Jana25

    lindsay

    Jana25

    mara5

    Tiha čitačica koja drži fige za sve vaše plusiće, se javlja i šalje pozdrave Lindsay.
    Poprilično sam sigurna da smo bile u istim svatovcima, a ako si radila na nekim izborima onda i tamo
    Kad nam se kroz godinu dvije sudare kolica na promenadi sjeti se foruma

    Mene su tako emocije ponjele na ovo za promenadu i kolica 🥺🥺💞

    Vrati se u nas predivan grad… Ima li posla za tebe ovdje ? ODAKLE JE DRAGI?

    A ima ali za sitne novce. U Zagrebu dobijem puno više. Ali fali mi Osijek jako 🥺 dragi je baranjac 😅BM


    Ja sam zivjela u Zg sitno, godinu i pol i evo vratila se. Srce, duša sve mi je ovdje ostalo. 
    Nadam se da ces u Zg naci zadovoljstinu isto kao sto bi ju imala ovdje i da ces se naviknuti <3 Vjerojatno vec jesi, a nostalgija je normalna stvar.

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Moguce da i dragog poznam, stažirala sam u jednoj ljekarni u Baranji pa ako je nekada dosao po nesto sigurno smo se sretali.

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    lindsay

    Jana25

    lindsay

    Jana25

    mara5

    Tiha čitačica koja drži fige za sve vaše plusiće, se javlja i šalje pozdrave Lindsay.
    Poprilično sam sigurna da smo bile u istim svatovcima, a ako si radila na nekim izborima onda i tamo
    Kad nam se kroz godinu dvije sudare kolica na promenadi sjeti se foruma

    Mene su tako emocije ponjele na ovo za promenadu i kolica 🥺🥺💞

    Vrati se u nas predivan grad… Ima li posla za tebe ovdje ? ODAKLE JE DRAGI?

    A ima ali za sitne novce. U Zagrebu dobijem puno više. Ali fali mi Osijek jako 🥺 dragi je baranjac 😅BM

    Ja sam zivjela u Zg sitno, godinu i pol i evo vratila se. Srce, duša sve mi je ovdje ostalo.
    Nadam se da ces u Zg naci zadovoljstinu isto kao sto bi ju imala ovdje i da ces se naviknuti &lt;3 Vjerojatno vec jesi, a nostalgija je normalna stvar.


    Ma mislim, nemam zelju se vratit, zg kao grad mi bas odgovara, obojima ali eto cijeli zivot mi je u jednom gradu, svi prijatelji. Ovdje imam posao i iznajmljeni stan. Jos smo friski 3 godine i sitno smo  tu pa eto. Dodem svaki put kad mogu, pa nije to strasno daleko 😅😁
    Hvala ti na lijepim zeljama ❤💞

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.