Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Gumbica

    Pozdrav, nova sam ovdje al vas vec neko vrijeme citam. Prvo zelim svima da sto prije odete sa ove teme i ostvarite se u majcinstvu 🥰❤️ Muz i ja smo se odlucilo upustit u avanturu pravljenja bebe br2, tako da nas sinek dobije bracu il seku u nadamo se 2021godini 😊🤞🏻
    Kako jos uvijek dojim ciklusi mi nisu bas pravilni, al neki prosjek je 25-28 dana, trenutno mi je menga pri kraju pa se bacamo na posao 🤪
    Ugl veselim se druzenju a sad odoh jer se maleni upravo probudio


    Kako ste mladi , predivno nesto ❤
    Puni srece!

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Puno srece!

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Gumbica

    Pozdrav, nova sam ovdje al vas vec neko vrijeme citam. Prvo zelim svima da sto prije odete sa ove teme i ostvarite se u majcinstvu 🥰❤️ Muz i ja smo se odlucilo upustit u avanturu pravljenja bebe br2, tako da nas sinek dobije bracu il seku u nadamo se 2021godini 😊🤞🏻
    Kako jos uvijek dojim ciklusi mi nisu bas pravilni, al neki prosjek je 25-28 dana, trenutno mi je menga pri kraju pa se bacamo na posao 🤪
    Ugl veselim se druzenju a sad odoh jer se maleni upravo probudio


    Dobrodosla! Moja curka je imala 15mj kad sam drugi put ostala trudna. 😊 

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Leah

    Leah

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Hvala cure moje i ja se nadaam da nece gospoje doci i da cemo slaviti plusicee. 😍😍😍😍
    Dobrodosla Gumbice, stvarno kak je Lindsay rekla mlada mama bas lijepooo, drzim fige da maleni sto prije dobi bracu ili seku 😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Gumbica

    Gumbica

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    lindsay

    Gumbica

    Pozdrav, nova sam ovdje al vas vec neko vrijeme citam. Prvo zelim svima da sto prije odete sa ove teme i ostvarite se u majcinstvu 🥰❤️ Muz i ja smo se odlucilo upustit u avanturu pravljenja bebe br2, tako da nas sinek dobije bracu il seku u nadamo se 2021godini 😊🤞🏻
    Kako jos uvijek dojim ciklusi mi nisu bas pravilni, al neki prosjek je 25-28 dana, trenutno mi je menga pri kraju pa se bacamo na posao 🤪
    Ugl veselim se druzenju a sad odoh jer se maleni upravo probudio

    Kako ste mladi , predivno nesto ❤
    Puni srece!


    Hvala ti i vama takoder. ❤️🤞🏻
     Ma mi smo se nasli prije 5god i od tad smo znali da cemo aBd bit mladi roditelji. 
    Moj muz je jedinac a ja imam mlade sestre s vecom razlikom (6 i 7 godina) pa bismo zeljeli neku manju razliku da ajmo rec skupa odrastaju 

    👩🏻‍🦰 22
    🧔🏻23
    👶🏻18 mj
    Krenuli po gumbica br2 11/20
    11/20 Gin pregled,Uzv i papa ✅
    👩‍❤️‍💋‍👨 5god
    👰🏻🤵🏻 7mj
    [lilypie.com]

  • Avatar Gumbica

    Gumbica

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Mokosh

    Gumbica

    Pozdrav, nova sam ovdje al vas vec neko vrijeme citam. Prvo zelim svima da sto prije odete sa ove teme i ostvarite se u majcinstvu 🥰❤️ Muz i ja smo se odlucilo upustit u avanturu pravljenja bebe br2, tako da nas sinek dobije bracu il seku u nadamo se 2021godini 😊🤞🏻
    Kako jos uvijek dojim ciklusi mi nisu bas pravilni, al neki prosjek je 25-28 dana, trenutno mi je menga pri kraju pa se bacamo na posao 🤪
    Ugl veselim se druzenju a sad odoh jer se maleni upravo probudio

    Dobrodosla! Moja curka je imala 15mj kad sam drugi put ostala trudna. 😊


    Hvala ❤️ Bas lijepo 😊

    👩🏻‍🦰 22
    🧔🏻23
    👶🏻18 mj
    Krenuli po gumbica br2 11/20
    11/20 Gin pregled,Uzv i papa ✅
    👩‍❤️‍💋‍👨 5god
    👰🏻🤵🏻 7mj
    [lilypie.com]

  • lea

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok cure, nova sam u grupi. Ta sam koja zeli bebicu, ugl.. Prije 3 sata sam bila na hsg-u i nije uopce tak strasno ko sto sam citala okolo ovih dana.. Malo je neugodan osjecaj al trajalo je doslovno 5 minuta i dr. u Puli je odlicno to odradila tako da.. Odmaranje danas.. Vec nekoliko godina pokusavamo imati bebicu ali iz nwkog razloga nista… Partner je obavio u KBC Ri spermiogram koji kaze sve super 😊 eto, ja nalaze hormona, krvi, papa, svasta nesto i danas hssg koji kaze jajovodi prohodni ali etoo.. Pa tko se dvoumi ili je u strahu za pregled hssg-a, nek ne bude.. Traje doslovno par minuta, nije bolan samo je neugodan.. I sada imam osjecaj kao da ce menstruacija bas sad stici.. Tako da tko zeli bebicu i mora to proci, samo hrabro 💪💪

  • Avatar Gumbica

    Gumbica

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Leah

    Hvala cure moje i ja se nadaam da nece gospoje doci i da cemo slaviti plusicee. 😍😍😍😍
    Dobrodosla Gumbice, stvarno kak je Lindsay rekla mlada mama bas lijepooo, drzim fige da maleni sto prije dobi bracu ili seku 😍😍


    Hvala puno 😊❤️ i ja drzim fige da m ne dode 

    👩🏻‍🦰 22
    🧔🏻23
    👶🏻18 mj
    Krenuli po gumbica br2 11/20
    11/20 Gin pregled,Uzv i papa ✅
    👩‍❤️‍💋‍👨 5god
    👰🏻🤵🏻 7mj
    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Leah neka samo tamni😁drzim🤞🤞🤞🤞 za nedjelju
    Mokosh ja još uvijek navijam za tebe, da ovakav pokloncic stavis pod bor🤞🤞🤞 ako ne, slijedeći mjesec odbrojavamo negdje oko stare godine skupa pa ćemo dobiti lijepi poklon za kraj ove i početak slijedece🤞🤞🎁🎀🎊
    Gumbica i lea dobrodosle🤗🤗🤗i čim prije otišle 😘💛💛💝 lea,bas mi je drago za hsg da je super prošao, znam da boli u slucaju zacepljenog jajovoda,a inace je ok pregled.bas mi je žao da toliku muku mucite a sve je ok. Nadam se da cete uskoro ugledati plus🤞🤞🤗

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Lisa27

    Curke, evo ja stigla s posla, krenulo mi je ono smeđarenje tako da čini se da M dolazi i to dva dana ranije 😕
    Šta ima kod vas? Jeli popiškio neko plusic? Danas ludnica na poslu da nisam uspjela ništa popratiti


    Lisa drzim🤞🤞🤞 da ipak M ne dođe. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.