Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Mara Kokosica

    Posto sam i prije bila na forumu i znam kroz sto prolazite. Evo par sitnica.
    Ne vjerujem u tu frazu opusti se i bit ce. Bit ce, doci ce. Treba u sebi u to cvrsto vjerovati i ne posustajati nikad. Ali bas se tesko opustit kad dugo pokusavas. Vjerujem da je lakse puno kad malo maknes misli,nadjes neku zanimaciju,odes na izlet, odes u setnju svaki vik u prirodu,popijes vina sa svojim muzem.
    Mi smo ovaj mjesec imali odnose svako drugi dan u plodnim danima. Nista posebno nisam radila sto i inace ne radim. Osim sto vec 2 mj pijem tablete za zeljezo jer mi je bilo nisko. Mozda je to utjecalo. Ne znam.
    Osjecala sam ovaj tjedan da se puno brze zadisem i da me pika dolje stalno nesto. Žiga. Sise me bole vec 10 dana,nema fizickih promjena na njima. Ali su me sinoc tako probadale i bile nabrekle da sam si svasta umislila i danas planirala narucit na uzv. Probam se ne previse uzbudjivati zbog proslog loseg iskustva. Nadam se da ce ovaj put bit sve dobro. Inace pokusavamo od 6mj/2019g.
    Izgleda da se to spoji kad se spoji i kad se poklopi milijun sitnica koje su zapravo ogromne.
    Vama zelim upravo to spajanje za ove bozicne praznike. Da se svima desi malo cudo.


    Oooo Marooo! 

    Pa di si tiii?? :) bas mi je drago vidjeti te

    Da,ovo tvoje mi izgleda kao jedno novo veselje ❤ cak bi se usudila cestitat ti,paaa cestitam tii ❤❤❤❤

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    Mara Kokosica

    Posto sam i prije bila na forumu i znam kroz sto prolazite. Evo par sitnica.
    Ne vjerujem u tu frazu opusti se i bit ce. Bit ce, doci ce. Treba u sebi u to cvrsto vjerovati i ne posustajati nikad. Ali bas se tesko opustit kad dugo pokusavas. Vjerujem da je lakse puno kad malo maknes misli,nadjes neku zanimaciju,odes na izlet, odes u setnju svaki vik u prirodu,popijes vina sa svojim muzem.
    Mi smo ovaj mjesec imali odnose svako drugi dan u plodnim danima. Nista posebno nisam radila sto i inace ne radim. Osim sto vec 2 mj pijem tablete za zeljezo jer mi je bilo nisko. Mozda je to utjecalo. Ne znam.
    Osjecala sam ovaj tjedan da se puno brze zadisem i da me pika dolje stalno nesto. Žiga. Sise me bole vec 10 dana,nema fizickih promjena na njima. Ali su me sinoc tako probadale i bile nabrekle da sam si svasta umislila i danas planirala narucit na uzv. Probam se ne previse uzbudjivati zbog proslog loseg iskustva. Nadam se da ce ovaj put bit sve dobro. Inace pokusavamo od 6mj/2019g.
    Izgleda da se to spoji kad se spoji i kad se poklopi milijun sitnica koje su zapravo ogromne.
    Vama zelim upravo to spajanje za ove bozicne praznike. Da se svima desi malo cudo.

    Oooo Marooo!

    Pa di si tiii?? :) bas mi je drago vidjeti te

    Da,ovo tvoje mi izgleda kao jedno novo veselje ❤ cak bi se usudila cestitat ti,paaa cestitam tii ❤❤❤❤


    Hejjj tu sam. 

    Pa hvalaa tiii da i ja tebi uskoro cestitam. Vidim jos malo odbrojavas.

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Avatar Leah

    Leah

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Zenskeee, moja LH trakica polako tamni, danas sam 10dpo.
    https://ibb.co/8msQBy1 [ibb.co]
    Sta mislite je li prerano raditi test sad za vikend, recimo nedelju?
    P.S ja sam vec u sedmom nebu uvjerena da sam trudna😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    ajmeeee bas lijepo tamni  napravi u nedjelju na 12 dpo mislim da bi trebao pokazati 😍🤞🏻🤞🏻

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Leah

    Leah

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Hvala drage moje na podrsci prije svega, odluka je pala u nedelju piskim testic, za sutra imam jos jednu trakicu. Postala sam prava ovisnica svaki dan moram nesto piskiti 😂😂😂 
    Negooo, tko piski samnom u nedeljuuuu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Curke, evo ja stigla s posla, krenulo mi je ono smeđarenje tako da čini se da M dolazi i to dva dana ranije 😕
    Šta ima kod vas? Jeli popiškio neko plusic? Danas ludnica na poslu da nisam uspjela ništa popratiti 

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Leah, sretno u nedjelju! 🤞
    Stormy, također i tebi sretno, nadam se da gospoja nece doci i da ces piskit plusic iduci tjedan. 😃
    Ja pocinjem osjecati nesto u stomaku, kao neko zatezanje, i napirila sam se. Tako da moguce da moja gospoja ipak dolazi. 😒

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    A bas sam se nadala ovome
    https://ibb.co/3kPhXPG [ibb.co]

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Stormy

    Mokosh

    Leah, sretno u nedjelju! 🤞
    Stormy, također i tebi sretno, nadam se da gospoja nece doci i da ces piskit plusic iduci tjedan. 😃
    Ja pocinjem osjecati nesto u stomaku, kao neko zatezanje, i napirila sam se. Tako da moguce da moja gospoja ipak dolazi. 😒

    Hvala ti Mokoshica🤞❤
    Ja nekako jos uvijek ne vjerujem da ti dolazi gospoja, pogotovo zbog onih simptoma koje si spominjala.
    Tako da dok ne javis da je dosla ja ti drzim 🤞💕


    Hvala draga 😊

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Gumbica

    Gumbica

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje al vas vec neko vrijeme citam.  Prvo zelim svima da sto prije odete sa ove teme i ostvarite se u majcinstvu 🥰❤️ Muz i ja smo se odlucilo upustit u avanturu pravljenja bebe br2, tako da nas sinek dobije bracu il seku u nadamo se 2021godini 😊🤞🏻
    Kako jos uvijek dojim ciklusi mi nisu bas pravilni, al neki prosjek je 25-28 dana, trenutno mi je menga pri kraju pa se bacamo na posao 🤪
    Ugl veselim se druzenju a sad odoh jer se maleni upravo probudio

    👩🏻‍🦰 22
    🧔🏻23
    👶🏻18 mj
    Krenuli po gumbica br2 11/20
    11/20 Gin pregled,Uzv i papa ✅
    👩‍❤️‍💋‍👨 5god
    👰🏻🤵🏻 7mj
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.