Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Roda

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zanimaju me Vasa iskustva. Naime, menstruacija mi kasni 4 dana (inace imam uredan ciklus 28-29 dana) ..sumnjam na kasniju ovulaciju ovaj mjesec…test je negativan, a ja uopce neman osjecaj da bi trebala dobiti ( inace me uvijek boli-vise ili manje) i osjecaj je skroz drugaciji. Suprug i ja smo imali nezasticene odnose za vrijeme plodnih mi dana. Dok cekam termin u ginekologa zanima me je li isto tako netko imamo lazno negativne rezultate bez obzira na kašnjenje menstruacije. Hvala :)

  • Roda

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Roda

    Pozdrav, zanimaju me Vasa iskustva. Naime, menstruacija mi kasni 4 dana (inace imam uredan ciklus 28-29 dana) ..sumnjam na kasniju ovulaciju ovaj mjesec…test je negativan, a ja uopce neman osjecaj da bi trebala dobiti ( inace me uvijek boli-vise ili manje) i osjecaj je skroz drugaciji. Suprug i ja smo imali nezasticene odnose za vrijeme plodnih mi dana. Dok cekam termin u ginekologa zanima me je li isto tako netko imamo lazno negativne rezultate bez obzira na kašnjenje menstruacije. Hvala :)


    Samo da se nadovezem…tj preoblikujem pitanje …smatrate li da su 4 dana izostanka menstruacije dovoljna da bi se pokazao plusić 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Roda

    Roda

    Pozdrav, zanimaju me Vasa iskustva. Naime, menstruacija mi kasni 4 dana (inace imam uredan ciklus 28-29 dana) ..sumnjam na kasniju ovulaciju ovaj mjesec…test je negativan, a ja uopce neman osjecaj da bi trebala dobiti ( inace me uvijek boli-vise ili manje) i osjecaj je skroz drugaciji. Suprug i ja smo imali nezasticene odnose za vrijeme plodnih mi dana. Dok cekam termin u ginekologa zanima me je li isto tako netko imamo lazno negativne rezultate bez obzira na kašnjenje menstruacije. Hvala :)

    Samo da se nadovezem…tj preoblikujem pitanje …smatrate li da su 4 dana izostanka menstruacije dovoljna da bi se pokazao plusić


    Ako zelis da ti damo slamku za koju ces se uhvatiti evo ovako, sve zavisi: koji si test radila, kad je bila Ovulacija, ti sumnjas da je kasnija, na osnovu cega to sumnjas? Ovulacija moze setati, a moze i implantacija biti kasnije i sl.  A moze i psiha svoje da uradi pa da ti zbog toga kasni. Ako zelis da znas defintivino odi izvaditi betu iz krvi i znat ces, tu nema lazno negativno i sl. U pravilu, 4-ti dan kasnjenja bi vecina testova pokazala da je T u pitanju, barem blijedu sjenu, uzimajuci u obzir da neki testovi cak pokazuju i do 5 dana pred M….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Suncokret1

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav 😊
    Dva pozitivna testa za trudnocu, danas sam vadila betu i 334 mi je
    Danas san kao trebala dobiti menstruaciju, pa ako mi netko moze rec jesu li to ok vrijednosti? 

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Jesu, ali svakako napraviti betu ponovo nakon 48 h da se vidi da li se pravilno dupla

    Sretno 🍀🍀

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Suncokret1

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Gin.mi je rekla da ponovim za tjedan dana pa da joj javim, ali sam mislila sutra svakako ponovit da vidim jel se pravilno dupla
    Prvi pregled mi je tek za mjesec dana 

  • Vala1

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Mozete mi reci svoje misljenje.
    Prvi test mi je bio pozitivan i onda sam napravila jos dva testa i ta dva sam stavila u isti urin, oba su negativna.
    Nakon 2 dana sam napravila test i jako je bljeda crtica

  • enaa2930

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,mozete li mi reci kako da postavim sliku ovdje? 🙂

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Evo na ovaj link https://imgbb.com/ [imgbb.com]

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • enaa2930

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/Wk0JPQJ [ibb.co] Hvala,nadam se da jesam 🙂 Vidi se ovdje druga crtica? 🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.