Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    enaa2930

    Sve znam,pitala sam iz razloga zato sto me nikad do sad nije bolio stomak 15 dana unaprijed. Bivalo je od 7-10 prije M,ali ovako nikad. Radimo na bebi,tako da je sve moguce 🙂 Ili mozda od moje prevelike zelje za trudnocom odmah pomislim da nije to 🙂 Maloprije mi je bio neki braon isjecak na vesu,tako da bas ne znam sta da mislim. A ciklus mi se zavrsio 26.01 i od 27.01 imamo odnose skoro svaki drugi dan


    Jel 12 ili 15 dana do M? Prvo rece 12…🤔 Koliko tebi traje ciklus?

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    SAYURI

    enaa2930

    Sve znam,pitala sam iz razloga zato sto me nikad do sad nije bolio stomak 15 dana unaprijed. Bivalo je od 7-10 prije M,ali ovako nikad. Radimo na bebi,tako da je sve moguce 🙂 Ili mozda od moje prevelike zelje za trudnocom odmah pomislim da nije to 🙂 Maloprije mi je bio neki braon isjecak na vesu,tako da bas ne znam sta da mislim. A ciklus mi se zavrsio 26.01 i od 27.01 imamo odnose skoro svaki drugi dan

    Jel 12 ili 15 dana do M? Prvo rece 12…🤔 Koliko tebi traje ciklus?


    Po ovo sto si napisala, proslo je 7 dana od prvog odnosa, implanatcija nije mogla tako rano…Ovulacija da, i ja bi rekla da je to sto te boli i sto imas braon upravo Ovuliras…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • enaa2930

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    12 dana jos za dobijanje,ali na 15-ti dan do nje je poceo da me boli stomak. Mozda nisam bas najbolje objasnila,uglavnom mi je tacna ko sat s tim sto u zadnja dva mjeseca dobijam ili 2 dana prije ili 2 dana kasnije

  • enaa2930

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    A ciklus mi traje 5-6 dana 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    enaa2930

    A ciklus mi traje 5-6 dana


    😩 Ciklus je od prvog dana mjesecnice, do prvog dana slkedece mjesecnice, koliko dana prodje od M do M…
    Po svemu napisanom, ovuliras, zato te bole jajnici i imas braon iscjedak…ovulacije je kada jajnik izbacuje jajni celiju, koja zivi 24h samo, i to su plodni dani kad zena moze zatrudniti, odnosno kad spermatozoid dodje i oplodi tu jajnu stanicu. Posto sperma moze prezivjeti do 5 dana unutra, racuna se da plodni dani pocinju 5 dana pred Ovulaciju i na sam dan ovulacije, odnosno tih 24h. 
    Zaista je prerano da bi bilo implantacijsko krvarenje..
    Ononse desava od 6-12 poslije ovulacije, a tebi je tek 7 dana od M, negdje si tu u sredini , a posto si sama rekla da u zadnje vrijeme menstrucike dodje 2 dana ili kasnije, samim tim i Ovulacija seta gore dole…
    U svakom slucaju, moras cekati i uraditi test…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • enaa2930

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Svakako sam planirala da sacekam do M,hvala u svakom slucaju na odgovoru 🙂 nisam bas upucena u sve to,pa sam zato i pitala 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    enaa2930

    Svakako sam planirala da sacekam do M,hvala u svakom slucaju na odgovoru 🙂 nisam bas upucena u sve to,pa sam zato i pitala


    Sve ok, tu smo da objasnimo, ne uspije vecini od prve tako da samo opusteno, tek ste krenuli…😉

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • anonimous_21

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdravljene,
    menstruacija mi kasni vec 20 dana, danas uradila test (FirstSign) jedna crtica bez ikakve sjene ili šta slicno.
    Posto sam prvi put radila test, nisam upucena bas dosta.. Znaci ako mi kasni 20 dana i ako bi bila trudna, test bi sigurno pokazao 2 crtice?
    Najljepša hvala za odgovor i lijep pozdrav. :)

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Definitivno… al na tvom mjestu bih se narucila kod gin da vidi zbog čega je došlo do tolikog kašnjenja M…

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • anonimous_21

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Sunflower 🌻

    Definitivno… al na tvom mjestu bih se narucila kod gin da vidi zbog čega je došlo do tolikog kašnjenja M…


    Hvala lijepa na odgovoru.
    Već sam se naručila ali sam dobila termin tek za dva tjedna. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.