Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Suncokret1

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene 😊😊
    Jutros sam radila clearblue test i pozitivan je, plus ko kuca
    A menstruaciju trebam dobit tek za 6 dana, je li moguce da se ovako rano vidi plusic ili je mozda problem u necemu? 
     

  • Suncokret1

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/c8cJMjk [ibb.co]

    Nadam se da sam uspila uploadat sliku 👀

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    ivana9794

    https://ibb.co/c8cJMjk [ibb.co]

    Nadam se da sam uspila uploadat sliku 👀


    Da ovo je pravi plus i to bas jak. 6 dana ranije test od 25miU…🤔 Vrlo interesantno…..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    ivana9794

    https://ibb.co/c8cJMjk [ibb.co]

    Nadam se da sam uspila uploadat sliku 👀


    I meni je test pokazivao + već 5 dana prije menstruacije. Doduše, mislim da je linija ipak bila nešto bljeđa. Mislim da nije greška, ali je svakako zanimljivo što je crta tako izražajna 6 dana ranije. Je li moguće da se ciklus malo pomaknuo?

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕
    27.1. (7+1) imamo 💓
    terapija Clexane
    25.2. (11+1) mini anomaly ✔ CRL 4.42 cm
    Nifty ✔ Stiže nam cura 💟
    26.4. big anomaly ✔
    9/22 beba V 👶❤️

  • Suncokret1

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Poceli smo radit na bebi u 1.mjesecu sad i ne mogu vjerovat da je test pozitivan. Koristila sam i ovulacijske trakice i cak sam mislila da nije ni doslo do ovulacije
    Samo mi je jedna trakica od njih 10 pokazala 2 crtice i to je druga bila blijedja od druge sto zapravo ne pokazuje ovulaciju
    Ponovit cu test za par dana da se uvjerim da je stvarno trudnoca 🤭🤭

  • Suncokret1

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoci sam radila test 5.dan kasnjenja i druga crtica se jedva vidila zato me ovo bas iznenadilo

  • anet1509

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav.. Trebam hitni savjet ili ženu koja je prošla tu situaciju.. M mi kasni 5 dana (nikad nije kasnila) imam sve simptome trudnoce. U ponedjeljak (prije 3 dana) pravila test koji je pokazao - .. Danas sam napravila ponovno test (Clear Blue) i ponovno negativan.. Zanima me da li je to prerano za utvrđivanje trudnoće ili sam u krivo doba dana pravila test, iako na uputama piše da se može napravit u bilo koje doba dana.. Molim pomoc, jer luudim, M ni na vidiku, a testovi negativni.. 
    Hvala unaprijed 😊

  • enaa2930

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 🙂 Imam jedno pitanje za vas,trebam dobiti za 12 dana inace mi je skoro uvjek tacna. Evo vec treci dan imam bolove kao da cu da dobijem,prije dvije noci sam imala bas jak bol u predjelu desnog jajnika koji je prestao nakon nekoliko minuta. Pa me zanima da li moze to biti neki znak trudnoce mozda? Hvala unaprijed na odgovoru

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Moze i ne mora, zavisi, koji ti je dan ciklusa, kad je bila Ovulacija, koliko traju ciklusi i sl….ako je ciklus 28-30 dana i redovan, vrlo tesko da je to od trudnoce jer se jajna stanica u slucaju da je doslo do oplodnje nije jos ni ugnjezdila…moguce da ti se desava ovulacija, pa ti lutealna 12 dana…strpi se do dana ocekivane M i uradi test. Ili sacekaj jos 7-8 dana pa radi Hcg iz krvi u bilo kojoj labaratoriji, to ti je cak najpouzdanije… Sve osim toga je na nivou nagadjanja.

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • enaa2930

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Sve znam,pitala sam iz razloga zato sto me nikad do sad nije bolio stomak 15 dana unaprijed. Bivalo je od 7-10 prije M,ali ovako nikad. Radimo na bebi,tako da je sve moguce 🙂 Ili mozda od moje prevelike zelje za trudnocom odmah pomislim da nije to 🙂 Maloprije mi je bio neki braon isjecak na vesu,tako da bas ne znam sta da mislim. A ciklus mi se zavrsio 26.01 i od 27.01 imamo odnose skoro svaki drugi dan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.