Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • missmia

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok cure! Trenutno sam u 34. danu ciklusa, a inače mi traju 28-29 dana. Prema aplikaciji koju koristim sam na 18 dpo. Zadnjih 5 dana osjecam se kao da cu dobiti svaki cas, ali nista ne dolazi. Imam ocekivane lagane grceve, ali sam primijetila da mi je stalno jako vruce, lako se umorim i ostanem bez daha, imam osjecaj da mogu namirisati stvari koje nema sanse da bih inace namirisala (ne znam umisljam li) i odjednom me spopadne da bih pojela nesto sto nikad inace ne bih (jucer sam pojela krastavac iz cista mira?). Jucer i danas sam radila first sign duo test iz dm-a i oba su negativna bez ikakve naznake icega (nisam ih radila odmah ujutro, ali sam pokusala sto duze izdrzati bez piskenja prije testa). Koliko su ti testovi pouzdani? Da pokusam s nekim drugim?
    Inace mi je M skroz redovita i nema razloga da budem pod ikakvim stresom, radim od kuce i dani su mi stress-free koliko god bi mogli biti. Cak ni od ovog izostanka M ne mogu reci da sam pod stresom, vise sam zbunjena jer ne znam sto se dogadja.
    Hvala svakome tko odgovori :)

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    missmia

    Bok cure! Trenutno sam u 34. danu ciklusa, a inače mi traju 28-29 dana. Prema aplikaciji koju koristim sam na 18 dpo. Zadnjih 5 dana osjecam se kao da cu dobiti svaki cas, ali nista ne dolazi. Imam ocekivane lagane grceve, ali sam primijetila da mi je stalno jako vruce, lako se umorim i ostanem bez daha, imam osjecaj da mogu namirisati stvari koje nema sanse da bih inace namirisala (ne znam umisljam li) i odjednom me spopadne da bih pojela nesto sto nikad inace ne bih (jucer sam pojela krastavac iz cista mira?). Jucer i danas sam radila first sign duo test iz dm-a i oba su negativna bez ikakve naznake icega (nisam ih radila odmah ujutro, ali sam pokusala sto duze izdrzati bez piskenja prije testa). Koliko su ti testovi pouzdani? Da pokusam s nekim drugim?
    Inace mi je M skroz redovita i nema razloga da budem pod ikakvim stresom, radim od kuce i dani su mi stress-free koliko god bi mogli biti. Cak ni od ovog izostanka M ne mogu reci da sam pod stresom, vise sam zbunjena jer ne znam sto se dogadja.
    Hvala svakome tko odgovori :)


    E sad..moze biti da si imala kasniju ovulaciju pa ti zato menga kasni. Ako radis na bebi ja bi ti preporucila da si uzmes LH trakice pa da tocno ulovis kad ti je O..aplikacije su nekakve statistike al nisu prepouzdane.
    Ovaj test koji si piskila je po meni dosta tocan, i bez obzira sto nije bio prvi urin na 5 dana kasnjenja bi pokazao plus da se radi o trudnoci. 

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • missmia

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru :) Sačekat ću još par dana pa kod doktorice ako se ništa ne promijeni 🥴

  • baby0109

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pozdrav, kod doktora me za 3 dana,ali sam nestrpljiva,pa bih molila da podijelite ako ste imali slično iskustvo.
    Zadnju M sam imala 12.06…trajala normalno,po završetku je nastavilo sa smećkastim iscjetkom tokom dana.
    Danas je test pokazao pozitivno.
    Postoji li mogućnost da sve završi dobro ??

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    baby0109

    Pozdrav, kod doktora me za 3 dana,ali sam nestrpljiva,pa bih molila da podijelite ako ste imali slično iskustvo.
    Zadnju M sam imala 12.06…trajala normalno,po završetku je nastavilo sa smećkastim iscjetkom tokom dana.
    Danas je test pokazao pozitivno.
    Postoji li mogućnost da sve završi dobro ??


    Da li si imala kakve bolove za tu zadnju M (one klasične menstrualne bolove)i koliko je trajala?

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Pepeljuga

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Buducnost mame evo ja cu podijeliti svoje iskustvo o svojoj trecoj trudnoci.
    Zadnja menstruacija 29.05.2021 odnosi 09 i 12 juna nakon toga 19 juna takodje odnos koji se zavrsio bolovima u desnom jajniku( bukvalno 1,5h nisam mogla da se dignem koliko je bol bila jaka) 
    Uradila test 10 dno i druga vrtica je bila jedva vidljiva nakon dva dana opet uradila test koji je bio blago  poz i sledeca dva su mi definitivno  potvrdila trudnocu. 

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Dobro večer!
    Potrudot ću se da bude što kraće :
    Naime, 03.05.ove godine sam imala operaciju tj uklanjanje polipa sa maternice. Nakon toga, sljedeće dvije menstruacije su bile tačne u dan ( 22. dan) i trajalo je 7 dana.

    Ovaj mjesec sam trebala dobiti 05.07., ali evo već skoro 4. dan nema ništa. 03. i 04.  ovog mjeseca sam imala pms blaži, ali M ne dolazi. Test sam radila čini mi se 06. i bio je negativan, a čini mi se da je ovulacija malo kasnila. Iskreno, ne nadam se trudnoći i trenutno mi se ne kupije ponovo test, odlučila sam da sačekam ovu i sljedeću sedmicu ( jer kao što napisah O je vj bila kasnije) jer računam da se O pojavljuje 14 prije M.

    Da li je neko bio u sličnoj situaciji?
    Da li je tačno da je O uvijek na 14 dana prije očekivane M.? 

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Nuna5

    Dobro večer!
    Potrudot ću se da bude što kraće :
    Naime, 03.05.ove godine sam imala operaciju tj uklanjanje polipa sa maternice. Nakon toga, sljedeće dvije menstruacije su bile tačne u dan ( 22. dan) i trajalo je 7 dana.

    Ovaj mjesec sam trebala dobiti 05.07., ali evo već skoro 4. dan nema ništa. 03. i 04. ovog mjeseca sam imala pms blaži, ali M ne dolazi. Test sam radila čini mi se 06. i bio je negativan, a čini mi se da je ovulacija malo kasnila. Iskreno, ne nadam se trudnoći i trenutno mi se ne kupije ponovo test, odlučila sam da sačekam ovu i sljedeću sedmicu ( jer kao što napisah O je vj bila kasnije) jer računam da se O pojavljuje 14 prije M.

    Da li je neko bio u sličnoj situaciji?
    Da li je tačno da je O uvijek na 14 dana prije očekivane M.?


    I da dodam, test sam radila poslijepodnevnim urinom.

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • plavusica_01

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu


    [postimg.cc]Zdravo curke nova sam da li jos neka vidi tanku linijicu u polju T radjen test 2 dana pred ciklus
    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    plavusica_01


    [postimg.cc]Zdravo curke nova sam da li jos neka vidi tanku linijicu u polju T radjen test 2 dana pred ciklus
    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]


    Da, vidi se 🤗.
    Čestitam, i svakako za koji dan ponovi test. 

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.