Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lela...

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    I da,ovo su bili digitalni.Zaboravih to napisati.

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Kod digitalca stvarno mora biti dosta visa razina hcg-a… Ja sam na klasicnom CB u imala blaaagi plus a digitalac pokazao minus, tek kad je bio pravi plus ga je i digitalac pokazao

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • lela...

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hmmm,postoji onda mogucnost da je i pozitivno.Sigurno nije visik hcg za digitalac🧐
    A da je ipak ocitao malu kolicinu hcg-a.
    Nista,ponavljat cu opet. Ali na normalnom 😂

  • Angel1007

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Evo cure moje iskustvo…cca 6mj radimo na bebici, ali nikako uspješno, stres, moj posao u smjenama, ne redoviti ciklusi itd… Bila sam na pregledu sve ok. Odlučila sam se za clearblue ovulacijske trakice koje u dmu koštaju 200kn,vidim po njuškalu ima i za 3 kn kom.. Ovulacijske sam krenula koristiti iz razloga što mi ciklusi variraju 33-35 dana. Nekad sam koristila jednu ujutro, drugu popodne u približno vrijeme. Jedno popodne isto napravim, ali ništa. Navečer sam osjetila probadanje i odlučim opet napravit 3.4. kad ono testna tamnija od kontrolne i pojavio se smajlić.
    Jučer sam trebala dobiti, međutim nisam, cice su ogromne sa izraženim venama, probadanje u donjem dijelu trbuha ko da ću svaki tren dobit. Odem ujutro na liječnički i pita me za mengu, rekoh zadnja je bila 16.3. na što mi dr kaže možda sam trudna. I dođem doma napravim test, kad ono pozitivan, dakle ujutro sam piškila, otišla na liječnički, tamo dala urin došla doma i opet piškila i crta se pojavila. Još sam jedan popodne napravila i isto se pojavila crtica malo blijeđa. Naručena sam idući pet na pregled. Samo me zanima jesu probadanja normalna u početku?

    Svima vam želim plusiće što prije, ne gubite nadu, vjeru🙏💪💪

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Normalno je.

    P.s ne moras ciglu od teksta napisati, dovoljno bi bilo: imam pozitivan test, jesu li probadanja normalna u ovako ranoj trudnoci? 😉

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • mačakz

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Angel1007

    Evo cure moje iskustvo…cca 6mj radimo na bebici, ali nikako uspješno, stres, moj posao u smjenama, ne redoviti ciklusi itd… Bila sam na pregledu sve ok. Odlučila sam se za clearblue ovulacijske trakice koje u dmu koštaju 200kn,vidim po njuškalu ima i za 3 kn kom.. Ovulacijske sam krenula koristiti iz razloga što mi ciklusi variraju 33-35 dana. Nekad sam koristila jednu ujutro, drugu popodne u približno vrijeme. Jedno popodne isto napravim, ali ništa. Navečer sam osjetila probadanje i odlučim opet napravit 3.4. kad ono testna tamnija od kontrolne i pojavio se smajlić.
    Jučer sam trebala dobiti, međutim nisam, cice su ogromne sa izraženim venama, probadanje u donjem dijelu trbuha ko da ću svaki tren dobit. Odem ujutro na liječnički i pita me za mengu, rekoh zadnja je bila 16.3. na što mi dr kaže možda sam trudna. I dođem doma napravim test, kad ono pozitivan, dakle ujutro sam piškila, otišla na liječnički, tamo dala urin došla doma i opet piškila i crta se pojavila. Još sam jedan popodne napravila i isto se pojavila crtica malo blijeđa. Naručena sam idući pet na pregled. Samo me zanima jesu probadanja normalna u početku?

    Svima vam želim plusiće što prije, ne gubite nadu, vjeru🙏💪💪


    Normalno, pogotovo u ranoj trudnoci😉
    Sretno!

  • Angel1007

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Normalno je.

    P.s ne moras ciglu od teksta napisati, dovoljno bi bilo: imam pozitivan test, jesu li probadanja normalna u ovako ranoj trudnoci? 😉


    Hehe sry, a više sam pisala zbog ovih cura koje isto hvataju, plodne dane, pa da probaju s ovulaxijskim trakicama, meni je uspjelo 😁

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Normalno je.

    P.s ne moras ciglu od teksta napisati, dovoljno bi bilo: imam pozitivan test, jesu li probadanja normalna u ovako ranoj trudnoci? 😉


    Čuj ti to. 😂pa neka piše roman ako želi, na meni je odluka da li ću ga čitati ili preskočiti. Taman posla da nekome određuješ dužinu teksta. Zašto to nisi pisala u Lh temi? Ima cura koje pišu male knjige u komentarima (što meni ne smeta ni najmanje, jer i ja pišem nekad duži komentar), ali nisam vidjela takav tvoj komentar😮😁 #samopitam

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    simba

    SAYURI

    Normalno je.

    P.s ne moras ciglu od teksta napisati, dovoljno bi bilo: imam pozitivan test, jesu li probadanja normalna u ovako ranoj trudnoci? 😉

    Čuj ti to. 😂pa neka piše roman ako želi, na meni je odluka da li ću ga čitati ili preskočiti. Taman posla da nekome određuješ dužinu teksta. Zašto to nisi pisala u Lh temi? Ima cura koje pišu male knjige u komentarima (što meni ne smeta ni najmanje, jer i ja pišem nekad duži komentar), ali nisam vidjela takav tvoj komentar😮😁 #samopitam


    Jedno je tema gdje se raspravlja, komentarise, dijeli iskustvo i savjeti, a drugo tema za konkretno pitanje…budes kraca, konkretna, vise ljudi hoce procitati= vise odgovora. Vrlo logicno #samoodgovaram

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • baby0109

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pozdrav, isprike odah na dužem postu.
    Prošli tjedan sam dobila M.nakon dan kašnjenja(bez pms simptoma)
    Trajala je kao i obicno 5-6 dana,samo je oskudnija bila.
    Po završetku iste ja sam dobila simptome bolnih jajnika i leđa, i osjećaj kao da ću opet svaki čas dobit.
    Zanima me je li se ijedna susretala s tim,što bi moglo biti.
    Na kontrolu sam naručena za 7 dana,pa čisto do tog dana da me usmjeritee što je..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.