Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    irena223

    Cure ,ginekolog mi je potvrdio trudnocu tako da nije bila “prijelaz samo” sa trakice ☺️ …


    čestitam 
    možeš se nastaviti tipkati s curama u jesenskim bebama 

  • jecka.p

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, čitam vaše komentare i pratim vas. Naime treba mi vaše mišljenje. Ciklusi su mi neredovni, uglavnom na 35.dan dobijam sad u poslednje vreme. Prošlu ovulaciju sam imala 26.03. (Ispratila sam lh trakama i osetila sam taj dan olakšanje i prestanak boluckanja jajnika). Bili smo aktivni muž i ja i dane pre i posle. Juče sam otišla da izvadim betu iz krvi (što je 11 na 12 dan od ovulacije), i manja je 0,1. Znači negativna. Po kalendaru trebala bih dobiti tek za 3-4 dana. Zanima me da li i dalje postoji šansa da sam trudna? Da li se nekome desilo da je ovoliko dana posle O negativan test a da se kasnije ustanovila trudnoća? Naime, sve mi ovo čudno jer me već desetak dana i više unazad jako bole grudi, a oko nedelju dana posle O sam imala i boluckanje u stomaku. Na sve to neki beličasti kremast sekret (i sve ovo inače nisu moji klasični simptomi PMS-a). Zato me razočarala beta juče. Hvala unapred! ♥️

  • Avatar sonymyboy

    sonymyboy

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 

    jutros sam napravila test za trudnoću, menstruacija kasni jedan dan, a radimo na bebi sada već 4 mjeseca. Nisam polagala prevelike nade jer sam očekivala menstruaciju svaki čas, ali sam više iz znatiženje i nade otišla napraviti test. Molim vas samo za savjet, vidite li i vi tu plus?? Moja bolja polovica i ja vidimo, ali dosta je slabašan: https://imgur.com/NyWhn8p [imgur.com]

    Ponovit ću i ujutro!

    Hvala!

    16.5.2022. <3

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Sonymyboy
    Ja vidim sjenicu, rekla bi da je to pozitivno ali za svaki slucaj ti napravi jos jedan test,pa da mozemo konacno cestitati🍀 sretno.

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Slazem se, plusić se vidi jedino je vjerojatno još jako mala trudnoća… Najbolje ponoviti za dva dana, tada će već biti pravi + Čestitaaaaam. 🎉🎉🎉

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar sonymyboy

    sonymyboy

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala vam! Da, od silnog uzbuđenja nisam ni mogla zaslikati kako treba. Uživo se baš vidi onako plusić.  Dragog sam 10x pitala vidi li on isto što i ja pa mi je rekao da je isto kao i pozitivan primjer na uputama od samog testa. Hahaha. 

    Ponovit ću definitivno, imam zalihu testova! Javim. 

    16.5.2022. <3

  • mačakz

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Heloo da se i ja javim
    Pisala sam negdje u 12.mjesecu, gdje smo pokušavali skuziti vidi li se kakva crtica… Nista tad nije bilo, samo sam ja bila nestrpljiva 😅
    Ali evo jutros saznali da ipak očekujemo bebicu
    Malo nervoza puca zbog prošle lose trudnoce, tj spontanog ali sigurno će sve biti u redu 😁
    Zasto pišem, da kazem svoje iskustvo sa testovima.
    Cure moje, samo mi je clearblue pokazao plus, nista drugo… znam da se vama ne sviđa baš, ali sam probala prvo sa jeftinim varijantama, trakice iz dm-a, pa neki jeftini stik, sve svasta, a menga kasni već 5 dana (iako sam 90% sigurna da je ovulacija bila kasnije jer sam koristila neke vaginalete i odnose smo imali samo jednom u duuugo🤣)
    Nakon clearblue brzog testa odma se pokazala blijeda crta koju ni kamera nije vidila, samo ja i decko.
    I nakon svega uzmem clearblue digitalni, reko koga briga, ili sam trudna ili nesto ne valja kad ono plusic i 1-2 
    Uglavnom jedno pozitivno iskustvo sa clearblue.
    Želim vam svu sreću u iščekivanju plusica i zdrave bebice 🥰
    https://ibb.co/3MV2bDF [ibb.co]

  • lela...

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/s3cSvRp [ibb.co]
    Jutro zenice,opet ja 🙈
    Nakon one jedva vidljive sjene neki dan,i ne redovnih menstruacija (35-43) dana.
    Odlucim sacekati jos malo.
    Juce kupim dva clear blue testa,i oba mi jutros pokazu negativno.Na jednom “-” na drugom “da nema trudnoce” 
    Odlucim ih rastaviti (ne pitajte zasto,i ko to jos radi,ne znam.Samo me kopkalo)Kad sam rastavila,ono vidljive po dvije crtice.Blijede ali tu su.Da li je neko imao takvo iskustvo,a da je trudnoca ipak bila? 
    Hvala Vam na odgovorima i iskustvima unaprijed 🥰

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Hey, mislim da su ti ovo negativni testovi… Znam da su neke cure tako rastavljale CB testove i u konačnici su uvijek bili negativni. Znam da sam ja imala na jednom jedva vidljivu crtu, ali je bila, nisam ga trebala rastavljati, za dva dana je bila tamnija i onda opet za dva dana pravi plus…najbolje da ti prode tih 45 dana pa da opet probas. Koji si sa sad ciklusa?

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • lela...

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Tonia
    35 mi je danas dan ciklusa.
    Jednom sam prije cirka 2 mj.isto rastavila ovakav digitalni,ali nije bilo druge crtice.
    Bas me zbunilo.
    Sacekat cu opet 2-3 dana pa uraditi neki normalni test. 
    Hvala ti :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.