Kada prvi put s djetetom u kino?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar elmi

    elmi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Djeca su spremna za kino kad obuku cipele.
    Dakle, uvijek!
    Imam dvoje djece, sina od 5 godina i kćer od 3 godine.
    Ne bi htio da starije dijete čeka još dvije godine dok mlađe bude ‘spremno za kino’, a isto tako ne bih želio ostaviti mlađe dijete doma dok sa starijim idem u kino.
    Dakle, za sinkronizirane crtiće, ako dijete kod kuće može odgledati cijeli dugometražni crtić, spremno je za kino. 
    A ako mlađe i ne može pratiti, nije problem, kina su sad u glavnom u shopping centrima, i mama na poziv dođe i odvede dijete na wc ili van ako mu je dosta.

  • duba81

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Djeca su spremna za ići u kino kada mogu jesti kokice :)
    Još uvijek se sjećam svog odlaska u kino. Gledala sam crtić Čudnovata šuma i imala sam 4 godine. Mislim da je to optimalno vrijeme, crtići će ih zabaviti, učit će se ponašati na mjestima gdje ima puno ljudi i stvarati uspomene svojih prvih crtića na velikom platnu.
    (pogledala bih film u Kaptol centru, Zagreb)

  • Avatar Lady_Camomilla

    Lady_Camomilla

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Hm, da, sve je to individualno. Mi imamo 3,5 i koncentracija i zainteresiranost nam pada nakon pola filma. A to primjećujem i kod kuće dok gleda svoj najdraži crtić, da se ne zadržava baš predugo “pred ekranom”. I zbog toga se ne brinem, dapače. :D

  • lucky79

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    mjesec dana prije trećeg rođendana smo ga prvi put vodili u kino, gledali smo puža Turba i bio je oduševljen. cijelo vrijeme je mirno prosjedio i pogledao svih 90 minuta ne trepnuvši. jako mu je bilo zanimljivo i često se toga sjeti. vodit ćemo ga jednom mjesečno u kino na crtić, jer ih i mi volimo pogledati.

  • Avatar Croheidi

    Croheidi

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    2 i pol godine su nam bile dovoljno za mirno gledanje 60minuta crtanog 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar zrinci

    zrinci

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    mi smo prvi put išli sa neke 2 ipo godine…mogu reći da je dobro to izdržao. ja sam mislila da neće moći toliko duuugo sjediti.a brinula me i koncetracija . a i strah od zvučnost i u kinu. i mraka. ali bilo je super. i bio je za pohvalu. izdržao je to :)  pa nam je kino često sada. ali već smo i veliki pa nije problem. sad ćemo i s manjim krenuti da ga ne ostavljamo doma dok mi idemo gledati crtiće .

  • Avatar Leptir2011

    Leptir2011

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ja sam svog klinca vodila sa 2 godine… Isli smo gledati neki crtic o policijskom autu :D bio e odusevljen, odgledao cijeli film , pojeo kokce i super… Poslije toga smo zadnje gledali medvjedic pedington isato sve proslo odlicno… Na 3D ga ne vodim jer sam ga pitala za naocale tokom filma odmah je rekao da ne zeli naocale, tako da na 3D jos nismo isli :D hehe

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.