Kada prvi put s djetetom u kino?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • renata.osmic.5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Još nismo bili u kino ali spremamo se.Imamo 5 godina i baš Avioni su nam zapeli za oko i prvi puta je pitao “Mama gdje je taj crtić,hoću ga gledati i što je to kino”.Do sada crtani je bio na Tv i gladao sam  ali još sam nešto radio.Kupili smo dva -tri crtića dugomertažna i nedjelja je bio dan kada smo Meridu hrabru svi zajedno pogledaki kao u kinu.Odsjedio je cjeli crtić i uz malo pitanja i komentara bio miran.Sada sam sigurna da je vrijeme za kino i da će to biti vrhunska zabava i doživljaj.Drago mi je da ste postavili to pitanje i baš na crtić Avioni jel to će nama biti prvi odlazak u kino a za doživljaj i kako je prošlo javim Vam se naknadno ali vjerujem da će biti više nego sreta,uzbuđen i zadovoljan.Moje misljenje je da prije 5.-6. godine života ne treba voditi djete u kino jel nezna što je to i da nije u stanju pratiti film.

  • Avatar patriktoni

    patriktoni

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Iz osobnog iskustva kao otac smatram da su djeca spremna ići u kino kada počnu jesti kokice,jedino je bio problem u početku kad su ih znali pojesti htjeli su ići van iz kina.Želimo karte za Cineplexx Osijek.Hvala.

  • Avatar istani1

    istani1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mislim da su djeca spremna za odlazak u kino kada primjetimo da nam dijete uspjeva sjediti na miru duže od pola sata. Naše prvo iskustvo s kinom bilo je sa 4,5 god. i sve je proteklo odlično. Super smo se zabavljali gledajući Aute , moram priznat da sam i ja uživala u crtiću. Sada kad smo već malo stariji spremni smo i za svijet aviona  pošaljite nas!

  • domba2905

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ovo bi nam bio PRVI odlazak u kino, pošto ima svega 9 mjeseci =)

  • Nora123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mislim da je dijete spremno ici u kino kada nauci sjediti mirno sat vremena,kada nauci na veliku buku i veliku sliku i kada nauci biti tiho. Za ostalo je ne vazno.
    Pismo od mog djeteta za Vas:
    Bok! Ja sam Loris i imam 5 godina.Obozavam gledati Aute(Jurića),pa bih volio vidjeti i avione.Sa sobom poveo bih u kino seku koja ima 12 godina i ona bi me cuvala.Molim Vas dajte mi ulaznice za kino Osijek. Hvala Vam punoo! Veliki pozdrav iz Osijeka od Lorisa!:)
    Nadamo se da cemo biti medu 10 ljudi koji ce osvojiti ulaznice.

  • Nora123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bili smo u kinu s Lorisom(5) kada je imao 3 godine gledati Rio.Bio je miran prvih pola sata,no onda je morao na wc,pa mu poslije toga bilo glasno,pa dosadno.I na kraju je zaspao bez obzira na buku.Jako je bio umoran jer taj dan nije spavao popodne.

  • anamelita

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Spreman je za kino čim kažem da negdje idemo! Voljeli bi ići u City Center One east Zagreb

  • jopa09

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dijete je spremno ići u kino kada je kod kuće u stanju sjeidti u miru i pogledati dugometražni crtić u jednom dahu ;-)
    Starijeg sina (8.5) smo prvi puta vodili u kino sa oko 4 i po godine, bio je oduševljen, a kino pun pogodak, danima je pričao o tome. Mlađi sin (5,5) je prvi puta u kinu bio dosta mlađi, negdje sa oko tri, samo zato što je išao i stariji pa da ne bude tužan, i dobro smo prerpostavili nije još tada bio spreman, te je morao piškiti… jedva smo izdržali do kraja. Sa 4 godine je npr. već bez problema prosjedio cijeli crtić, ali nije izdržao cijelo vrijeme imati na nosu 3d naočale ;-)
    Sve u svemu, sada su u idealnoj dobi za ići u kino, obožavaju auto Jurića i nadaju se da će ići gledati i avione :-)

  • jopa09

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zaboravih dodati, htjeli bi u kino u Osijeku!

  • Avatar Ary

    Ary

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mislim da za dobro kino i dobar film(čitaj crtić jer u zadnjih 9. godina gledam samo crtiće) nikad nije ni prerano ni prekasno … Kinac obožava ići u kino,pogotovo ako gledamo 3D,još uvijek je uvjeren ako sjednemo u prvi red da ćemo idući puta uhvatiti stvari koje izlaze iz ekrana ..prvi puta u kinu smo bili kad je imao nepune 4 godine,bio je oduševljen i prvo šta je pitao da li ćemo mi za kod kuće kupiti tako veliki televitozor

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.