Simptomi po dpo(danima poslije ovulacije)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Abloom

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Mareeeee

    Abloom

    Danas mi je 10dpo, trebam dobiti vješticu za 5 dana, naravno da imam sve žive i nežive simptome. Napravila sam test popodnevnim urinom danas i to onaj ultra i negativan je… Da li mislite da postoji još šansa ili smo za ovaj mjesec ipak gotovi… 🥹

    Nije gotovo meni je na 10 dpo s jutarnjim bio neg a 12 dpo ujutro jedva vidljivo i to na testu od 10mlu😊


    Joj hvala ti puno, već samu sebe izluđujem i osluškujem svaku sitnicu… Najgore mi je to što suprug radi vani, pa ga nema dva mjeseca kući pa onda bude mjesec dana tu… I sad ti ajd potrefi, a godine idu 😒

  • Abloom

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    leaa96

    Abloom

    Danas mi je 10dpo, trebam dobiti vješticu za 5 dana, naravno da imam sve žive i nežive simptome. Napravila sam test popodnevnim urinom danas i to onaj ultra i negativan je… Da li mislite da postoji još šansa ili smo za ovaj mjesec ipak gotovi… 🥹

    Ja mislim da uvije postoji nada. Uvijek postoji nada🩷


    Hvala tiiii😘 taman sam dva dana slobodna, najradije bi si kupila hrpu testova i samo piškala 😂

  • Avatar leaa96

    leaa96

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Abloom

    Mareeeee

    Abloom

    Danas mi je 10dpo, trebam dobiti vješticu za 5 dana, naravno da imam sve žive i nežive simptome. Napravila sam test popodnevnim urinom danas i to onaj ultra i negativan je… Da li mislite da postoji još šansa ili smo za ovaj mjesec ipak gotovi… 🥹

    Nije gotovo meni je na 10 dpo s jutarnjim bio neg a 12 dpo ujutro jedva vidljivo i to na testu od 10mlu😊

    Joj hvala ti puno, već samu sebe izluđujem i osluškujem svaku sitnicu… Najgore mi je to što suprug radi vani, pa ga nema dva mjeseca kući pa onda bude mjesec dana tu… I sad ti ajd potrefi, a godine idu 😒

    Joj znam to, mi smo bili u razlicitim smjenama.. ja dosla u pola 12 navecer doma, a on radio jutarnju. I sve na silu🙁 i samo nikako i nikako.. i prolaze mjeseci, i okrenula se godina. I doslo do toga da smo rekli e sad dosta. Ja cu ici na ispitivanje prohodnosti jajovoda, nakon toga si damo max cetiri pet mj, i ako onda nista idemo na ivf. Ja isla odradit papu, cervikalne za pripremu za ispitivanje i eto mene sad s plusicem.
    Sve si nekak mislim, kad smo o tome pricali dosli do te odluke obadvama je nekak bilo ma ak ne bude tak, bude na drugi nacin. I nekak smo se opustili i evo fakat se primilo.
    Tak da, kak god da je tesko, znam da je jer ja sam iskreno pop*zdila na komentare ma smiri se, ne misli na to. Al ocito ima nekaj u tome. 
    Sve bude dobro, vidjet ces❤️

    👩🏼27, blagi pcos
    👱🏼‍♂️28, oligoastenozoospermia
    16.11.’23. ➕

  • Abloom

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    To je istina što si rekla,mi smo dugo čekali sve je bilo u redu,nisam se više nadala, kao opustila sam se i odjednom plusić u 1.mjesecu ove godine,nažalost nije dobro završilo, missed abortion u 18tt. I sad poslije svega mi se opet vratilo nazad, iščekivanje i ludovanje sa simptomima, trakicama, što ovulacijskim što za trudnoću…sama sebi radim kaos u glavi.
    I ne možeš da ne misliš… 🥹
    Jako mi je drago zbog tvoga plusića… Želim ti da bude sretno sveee❤️
    Ja sutra opet po test, možda dva… 😏😏😏

  • Avatar leaa96

    leaa96

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Vjerujem ti, da te ovo i malo paihicki pokolebalo. Realno koga ne bi.
    Evo i ja molim Boga da sve bude u redu❤️ hvala draga moja. 
    Javljaj sve obavezno, s tobom smo u tome 🤗

    👩🏼27, blagi pcos
    👱🏼‍♂️28, oligoastenozoospermia
    16.11.’23. ➕

  • Abloom

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Hvalaaa ❤️💪

  • Avatar leaa96

    leaa96

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Abloom

    Hvalaaa ❤️💪


    Abloom ima li kakvih novosti?

    👩🏼27, blagi pcos
    👱🏼‍♂️28, oligoastenozoospermia
    16.11.’23. ➕

  • naomi3

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,

    Za pocetak zelim cestitati trudnicama, a ostalima kao i sebi zelim sto prije plusic na testu.

    Nova sam ovdje, al buduci da se mozak vec neko vrijeme igra sa mnom shvatila sam da bi mi dobro dosla iskustva drugih cura.

    Cure moje ste imale spontani, zanima me koliko dugo vam je trebalo za novu trudnocu nakon spontanog? Nakon koliko vremena ste ponovno ostale trudne? Moj spontani je bio u 1. mj ove godine (missed abortion krajem 9. tjedna trudnoce, spontani je izvrsen pomocu tableta bez kiretaze), a u 5. mj ove godine smo ponovno krenuli raditi na bebi i nazalost do sada nista. Prvi put sam zatrudnjela u 4. ciklusu i sada sam se pocela brinuti zasto vec nisam uspjela ostati trudna.

    Takodjer, zanima me sto se simptoma tice kakva su vasa iskustva. Ja sam u prvoj trudnoci otprilike 10. dpo imala implatacijsko krvarenje, pa sam sad uvjerena da cu i iducu trudnocu imati implatacijsko krvarenje. I cim oko 10. dpo ne vidim simptom kravarenja odmah potonem u glavi i uvjerena sam da nisam trudna. Al evo nazalost ni nisam. Zanima me jesu li cure koje su u nekoj od trudnoca imali simptom implatacijskog krvarenja, sve ostale trudnoce imale isto? Ili se znalo dogoditi da su u nekoj trudnoci imali implatacijsko krvarenje, a u drugoj nisu.

    Hvala vam puno svima! :) 

  • Abloom

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    leaa96

    Abloom

    Hvalaaa ❤️💪

    Abloom ima li kakvih novosti?


    Ma ništa, dobila sam vješticu i jednostavno sam se morala maknuti od svega, tako da oprosti što nisam javila se ranije.Mislim da ću malo pustiti sve trenutno, te silne trakice i testove i osluškivanja svaki trenutak… ❤️

  • Abloom

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    naomi3

    Pozdrav cure,

    Za pocetak zelim cestitati trudnicama, a ostalima kao i sebi zelim sto prije plusic na testu.

    Nova sam ovdje, al buduci da se mozak vec neko vrijeme igra sa mnom shvatila sam da bi mi dobro dosla iskustva drugih cura.

    Cure moje ste imale spontani, zanima me koliko dugo vam je trebalo za novu trudnocu nakon spontanog? Nakon koliko vremena ste ponovno ostale trudne? Moj spontani je bio u 1. mj ove godine (missed abortion krajem 9. tjedna trudnoce, spontani je izvrsen pomocu tableta bez kiretaze), a u 5. mj ove godine smo ponovno krenuli raditi na bebi i nazalost do sada nista. Prvi put sam zatrudnjela u 4. ciklusu i sada sam se pocela brinuti zasto vec nisam uspjela ostati trudna.

    Takodjer, zanima me sto se simptoma tice kakva su vasa iskustva. Ja sam u prvoj trudnoci otprilike 10. dpo imala implatacijsko krvarenje, pa sam sad uvjerena da cu i iducu trudnocu imati implatacijsko krvarenje. I cim oko 10. dpo ne vidim simptom kravarenja odmah potonem u glavi i uvjerena sam da nisam trudna. Al evo nazalost ni nisam. Zanima me jesu li cure koje su u nekoj od trudnoca imali simptom implatacijskog krvarenja, sve ostale trudnoce imale isto? Ili se znalo dogoditi da su u nekoj trudnoci imali implatacijsko krvarenje, a u drugoj nisu.

    Hvala vam puno svima! :)


    Pozdrav, evo 8 mjeseci skoro od spontanog (18tt) i još ništa… Što se simptoma tiče najviše ih imam kad nisam trudna😒, prošli puta kada sam ostala doslovno niti jedan simptom. To ti je sve individualno, kako kod koga. Moj savjet koliko god se čini glupim probati bar malo se opustiti, ja sam nakon pobačaja htjela ostati trudna odmah,ali to ne ide baš tako, jel…
    Opustite se, budite vrijedni, ako baš ne upali idite na pretrage, čisto da znate na čemu ste. 
    Želim ti puno sreće i žao mi je jako što vam se to dogodilo… 😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.