Simptomi po dpo(danima poslije ovulacije)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar leaa96

    leaa96

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Abloom

    Pozdrav da se priključim i ja. 42 godine su mi, u 4mj ove godine missed ab u 18tt.🥺
    Idemo dalje…
    Pozitivan lh test na ovulaciju.
    Danas je 6 DPO, od prvog dana bol u lijevom jajniku i pritisak kao da ću dobiti.
    Danas osjećam dodatno kao da me peckaju oči, i da imam temp, međutim temp je 36.2.
    Vodeni klasični iscjedak, ustvari više osjetim neku mokrinu.
    Pokušavam ne razmišljati i ne nadati se ali eto, očito je jače od mene…
    Pozdrav svima ❤️


    Tako sam i ja, pokusavam ne razmisljati, al ne ide iz glave jednostavno. Kako ne razmisljat o necemu kaj hoces najvise na svijetu?
    I meni tako, nije iscjedak tolko kolko cijelo vrijeme osjecam neku mokrinu. Upravo to, neobjasnjivo🙈 zelim ti svu srecu svijeta, da je to to🩷

    👩🏼27, blagi pcos
    👱🏼‍♂️28, oligoastenozoospermia
    16.11.’23. ➕

  • Avatar leaa96

    leaa96

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Hvalaa, nisam znala! Svaki dan naucis nesto novo haha😊

    👩🏼27, blagi pcos
    👱🏼‍♂️28, oligoastenozoospermia
    16.11.’23. ➕

  • Abloom

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Mareeeee

    Abloom

    Pozdrav da se priključim i ja. 42 godine su mi, u 4mj ove godine missed ab u 18tt.🥺
    Idemo dalje…
    Pozitivan lh test na ovulaciju.
    Danas je 6 DPO, od prvog dana bol u lijevom jajniku i pritisak kao da ću dobiti.
    Danas osjećam dodatno kao da me peckaju oči, i da imam temp, međutim temp je 36.2.
    Vodeni klasični iscjedak, ustvari više osjetim neku mokrinu.
    Pokušavam ne razmišljati i ne nadati se ali eto, očito je jače od mene…
    Pozdrav svima ❤️

    Bas mi je zao sto ste to sve morali proc… pogotovo u 18 tj … nadam se da ce vam se uskoro ostvariti trudnoca… ja vam migu preporucit lh trakice i obavezno mjerenje bazalne ja sam s njoj jako puno naucila…. ostala sam evo 2 puta trudna bez da sam piskila test nekako sam znala cim sam vidjela moj graf bazalne tenperature… ugl..ako smijem pitat sta se desilo u vasoj trudnoci? I jeste obavljali kakve pretrage


    Hvala na lijepim riječima ❤️, koristim lh trakice, ovaj puta je pokazalo pozitivno, onako dvije baš lijepe tamne crte… 
    Ah dogodilo se to da je sve bilo savršeno, prenatalni test, dječak na putu… Kontrola kod ginekologa, srce ne kuca, tišina koja lomi i najjače.. Hitno u bolnicu, porod, kiretaža… Pretrage sam sve obavila, i sve je dobro, jedino rizik od trombofilije tako da ću morati piti andol u eventualnoj sljedećoj trudnoći. Nalaz “obdukcije” je jedino pokazao pretjerano spiraliziranu pupkovinu i navodno je to razlog. 

  • Abloom

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    leaa96

    Abloom

    Pozdrav da se priključim i ja. 42 godine su mi, u 4mj ove godine missed ab u 18tt.🥺
    Idemo dalje…
    Pozitivan lh test na ovulaciju.
    Danas je 6 DPO, od prvog dana bol u lijevom jajniku i pritisak kao da ću dobiti.
    Danas osjećam dodatno kao da me peckaju oči, i da imam temp, međutim temp je 36.2.
    Vodeni klasični iscjedak, ustvari više osjetim neku mokrinu.
    Pokušavam ne razmišljati i ne nadati se ali eto, očito je jače od mene…
    Pozdrav svima ❤️

    Tako sam i ja, pokusavam ne razmisljati, al ne ide iz glave jednostavno. Kako ne razmisljat o necemu kaj hoces najvise na svijetu?
    I meni tako, nije iscjedak tolko kolko cijelo vrijeme osjecam neku mokrinu. Upravo to, neobjasnjivo🙈 zelim ti svu srecu svijeta, da je to to🩷


    Hvala puno i ja tebi želim tu sreću da što prije ostvariš svoje snove❤️

  • Abloom

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Kad čitam sve ove komentare, iskustva, priče, savjete… mi smo žene stvarno čudesna bića, toliko hrabrosti, ljubavi, volje, nade, ne odustajanja… Žena koje su prolazile godine bez trudnoća, pobačaje, umjetne oplodnje. 
    Ono šta smo sve spremne proći da bi ostvarile ono sebi najmilije. ❤️
    Poslije svog iskustva trudnoće, visokog pobačaja, kalvarije i u bolnici i kod kuće, fizičke i psihičke patnje, netko me pitao da li bi opet htjela pokušati ostati trudna, ja sam kao iz topa odgovorila DA…komentar je uslijedio jebote koliko si ti hrabra, i onda sam pomislila u svoj onoj tuzi… Pa stvarno jesam, i to mi je pomoglo da se idem napred. 
    Sve ste divne i stvarno vam želim svu sreću u ostvarivanju našeg zajedničkog cilja❤️

  • Avatar leaa96

    leaa96

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Abloom

    Kad čitam sve ove komentare, iskustva, priče, savjete… mi smo žene stvarno čudesna bića, toliko hrabrosti, ljubavi, volje, nade, ne odustajanja… Žena koje su prolazile godine bez trudnoća, pobačaje, umjetne oplodnje.
    Ono šta smo sve spremne proći da bi ostvarile ono sebi najmilije. ❤️
    Poslije svog iskustva trudnoće, visokog pobačaja, kalvarije i u bolnici i kod kuće, fizičke i psihičke patnje, netko me pitao da li bi opet htjela pokušati ostati trudna, ja sam kao iz topa odgovorila DA…komentar je uslijedio jebote koliko si ti hrabra, i onda sam pomislila u svoj onoj tuzi… Pa stvarno jesam, i to mi je pomoglo da se idem napred.
    Sve ste divne i stvarno vam želim svu sreću u ostvarivanju našeg zajedničkog cilja❤️


    Ali baš! Kolko fizicke i psihicke snage je u nama. Nesto nezamislivo🥰

    👩🏼27, blagi pcos
    👱🏼‍♂️28, oligoastenozoospermia
    16.11.’23. ➕

  • Abloom

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    leaa96

    Abloom

    Kad čitam sve ove komentare, iskustva, priče, savjete… mi smo žene stvarno čudesna bića, toliko hrabrosti, ljubavi, volje, nade, ne odustajanja… Žena koje su prolazile godine bez trudnoća, pobačaje, umjetne oplodnje.
    Ono šta smo sve spremne proći da bi ostvarile ono sebi najmilije. ❤️
    Poslije svog iskustva trudnoće, visokog pobačaja, kalvarije i u bolnici i kod kuće, fizičke i psihičke patnje, netko me pitao da li bi opet htjela pokušati ostati trudna, ja sam kao iz topa odgovorila DA…komentar je uslijedio jebote koliko si ti hrabra, i onda sam pomislila u svoj onoj tuzi… Pa stvarno jesam, i to mi je pomoglo da se idem napred.
    Sve ste divne i stvarno vam želim svu sreću u ostvarivanju našeg zajedničkog cilja❤️

    Ali baš! Kolko fizicke i psihicke snage je u nama. Nesto nezamislivo🥰


    ❤️❤️❤️

  • Avatar leaa96

    leaa96

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Danas ću raditi test. Kasni mi, treći dan danas.. a osjecaj mi ko ds cu dobit cijelo vrijeme i probode me ponekad u jajnicima..
    strah me da se ne razočaram opet, al nadam se da je to to🙏🏼

    👩🏼27, blagi pcos
    👱🏼‍♂️28, oligoastenozoospermia
    16.11.’23. ➕

  • Avatar leaa96

    leaa96

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    leaa96

    Danas ću raditi test. Kasni mi, treći dan danas.. a osjecaj mi ko ds cu dobit cijelo vrijeme i probode me ponekad u jajnicima..
    strah me da se ne razočaram opet, al nadam se da je to to🙏🏼


    +dojke i dalje jako osjetljive, bradavice i dalje bolne

    👩🏼27, blagi pcos
    👱🏼‍♂️28, oligoastenozoospermia
    16.11.’23. ➕

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2859

    Prijavi adminu

    leaa96

    leaa96

    Danas ću raditi test. Kasni mi, treći dan danas.. a osjecaj mi ko ds cu dobit cijelo vrijeme i probode me ponekad u jajnicima..
    strah me da se ne razočaram opet, al nadam se da je to to🙏🏼

    +dojke i dalje jako osjetljive, bradavice i dalje bolne


    Ma ako su bradavice bolne to mora da je to…javi ishod drzim fige

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.