Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lorena7

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Zenice kada ste radile test najranije, kada bi moglo da pokaze, bas sam nestrpljiva. Ako racunamo transfer kao nulti dan.

  • Lorena7

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Lorena7

    TanjaAT, pa moguce da se bas zakacio za taj desni dio da se gnijezdi tu negdje. Ja sam dan nakon transfera bas hodala imala sam neke obaveze a sada mi je zao trebala sam mirovati. Ali ima jos puno do bete pa vidjet cemo. Nadam se da ce se i neki simptomi pojaviti, za sada nista. Zelim vas svima velike bete ❤

    Ja sam prva dva dana vecinom spavala jer sam bila umorna i samo mi se spavalo. Ja sam imala bolove u lijevom jajniku ali mislim da su ti bolovi normalni. Kucanske poslove sam radila manje vise samo sam izbjegavala da podizem teze stvari. sretno i drzim fige da sve bude uredu uz Boziju pomoc. 🙏❤


    ☘❤ hvala puno

  • TanjaAT

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    I ja svima vama želim velike visoke bete ko kuće. 🏠

      Ja istoo razmišljam o testu, danas mi je tjedan dana ako uzimamo dan transfera kao nulti dan. Sutra mi je prvi radni dan, tjedan dana sam doma odmarala, pa ćemo vidjet sutra kak ću podnjet radi tog pritiska u jajniku.
    Nadam se da se ne gnijezdi baš tu, mjesto mu jr u maternici. Meni su vratili samo jedan embrio. Ja radila ovdje u klinici u Austriji. 

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    TanjaAT

    I ja svima vama želim velike visoke bete ko kuće. 🏠

    Ja istoo razmišljam o testu, danas mi je tjedan dana ako uzimamo dan transfera kao nulti dan. Sutra mi je prvi radni dan, tjedan dana sam doma odmarala, pa ćemo vidjet sutra kak ću podnjet radi tog pritiska u jajniku.
    Nadam se da se ne gnijezdi baš tu, mjesto mu jr u maternici. Meni su vratili samo jedan embrio. Ja radila ovdje u klinici u Austriji.


    Sacekaj 10 dpt. I ja sam radila u Austriji ako nije tajna gdje si ti radila.  U kojoj bolnici tj u kojem gradu?  Drzim fige da sve bude uredu. 

  • Lorena7

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    9dnt i 10dnt su onako ok da se uradi test.

  • TanjaAT

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    TanjaAT

    I ja svima vama želim velike visoke bete ko kuće. 🏠

    Ja istoo razmišljam o testu, danas mi je tjedan dana ako uzimamo dan transfera kao nulti dan. Sutra mi je prvi radni dan, tjedan dana sam doma odmarala, pa ćemo vidjet sutra kak ću podnjet radi tog pritiska u jajniku.
    Nadam se da se ne gnijezdi baš tu, mjesto mu jr u maternici. Meni su vratili samo jedan embrio. Ja radila ovdje u klinici u Austriji.

    Sacekaj 10 dpt. I ja sam radila u Austriji ako nije tajna gdje si ti radila. U kojoj bolnici tj u kojem gradu? Drzim fige da sve bude uredu.mi

    Mislim  radit test u srijedu, u četvrtak idem vadit betu popodne,onda mi je 12.dan. Da se ne iznenadim previše.
    Vivaneo Kinderwunsch Klinik Wels.
    A gdje si ti radila? 

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    TanjaAT

    NATALIE0407

    TanjaAT

    I ja svima vama želim velike visoke bete ko kuće. 🏠

    Ja istoo razmišljam o testu, danas mi je tjedan dana ako uzimamo dan transfera kao nulti dan. Sutra mi je prvi radni dan, tjedan dana sam doma odmarala, pa ćemo vidjet sutra kak ću podnjet radi tog pritiska u jajniku.
    Nadam se da se ne gnijezdi baš tu, mjesto mu jr u maternici. Meni su vratili samo jedan embrio. Ja radila ovdje u klinici u Austriji.

    Sacekaj 10 dpt. I ja sam radila u Austriji ako nije tajna gdje si ti radila. U kojoj bolnici tj u kojem gradu? Drzim fige da sve bude uredu.mi
    Mislim radit test u srijedu, u četvrtak idem vadit betu popodne,onda mi je 12.dan. Da se ne iznenadim previše.
    Vivaneo Kinderwunsch Klinik Wels.
    A gdje si ti radila?


    Bolje sacekaj onda do srijede,znam da je tesko ali bit ces sigurnija. Cula sam za tu kliniku oni su privatna klinika.  Ja sam radila u Becu u AKH bolnici. Prezadovoljna sam sa njima. 

  • Mimi9

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Deleted user

    Nakon dugih 5 godina, moj prvi ET sa smrznutim i doniram js.. Umirem od straha, a sa druge strane sam vec trudna 🤣🤣 mozak mi je na 100.. Ja bi vec danas radila test hahahha.. A i lijepo me podsjetilo kakvi su menstrualni bolovi, jer sam vec duze vrijeme u menopauzi. Sretna sam da sam dosla do toga, jos uvijek ne vjerujem.. 1991god 🤦‍♀️ Hvala puno 💕 zao mi je da nisam pitala za embrio koji su, tj rekli su mi al ja kao da sam pala sa Marsa nista nisam cula od uzbudenja


    Draga, 
    Nadam se da si odlicno. Vidim ne pises nista a bas bih volela da znam da li si ok? 

  • Rita30

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozz curke, danas mi je 4dnt, 2 blastice (FET-drugi put) . Na dan transfera (navecer) sam imala ko mali mali smedi spotting 🤷‍♀️ i od tada me boli trbuh kao da cu dobit. Beta je 05.10 al mislim da cu morat nekad prije radit test. Drzi te se 💪

  • Lorena7

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Rita30 i kod mene beta 05.10. Dvije blaste, FET. Od simptoma nema nista posebno, ponekad malo grudi bolne na par sekudni. Nekad me uhvati vrucina neka. Test definitivno ove sedmice jedan dan.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.