Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Rita30

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Lorena7

    Rita30

    Pozz curke, danas mi je 4dnt, 2 blastice (FET-drugi put) . Na dan transfera (navecer) sam imala ko mali mali smedi spotting 🤷‍♀️ i od tada me boli trbuh kao da cu dobit. Beta je 05.10 al mislim da cu morat nekad prije radit test. Drzi te se 💪

    Rita, da li si radila test ima li nekih pozitivnih novosti


    Heej, jesam jucer popodne, lagana druga crtica-pozitivan.  Danas cu opet 🙈 isto me strah. Kod tebe novosti? 

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, 
    Pridružuje se čekalicama, meni danas vraćen 1 osmostanicni (2.prirodni IVF). Želim Vam svima svu sreću da bete budu pozitivne 😊💋💋

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Lorena7

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Rita30

    Lorena7

    Rita30

    Pozz curke, danas mi je 4dnt, 2 blastice (FET-drugi put) . Na dan transfera (navecer) sam imala ko mali mali smedi spotting 🤷‍♀️ i od tada me boli trbuh kao da cu dobit. Beta je 05.10 al mislim da cu morat nekad prije radit test. Drzi te se 💪

    Rita, da li si radila test ima li nekih pozitivnih novosti

    Heej, jesam jucer popodne, lagana druga crtica-pozitivan. Danas cu opet 🙈 isto me strah. Kod tebe novosti?


    Uh pa to su odlicne vijesti ❤ cestitam drzim fige da sve bude ok, kod mene jos uvjek nista cekam jos da vidim sta ce biti.

  • Rita30

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Lorena7

    Rita30

    Lorena7

    Rita30

    Pozz curke, danas mi je 4dnt, 2 blastice (FET-drugi put) . Na dan transfera (navecer) sam imala ko mali mali smedi spotting 🤷‍♀️ i od tada me boli trbuh kao da cu dobit. Beta je 05.10 al mislim da cu morat nekad prije radit test. Drzi te se 💪

    Rita, da li si radila test ima li nekih pozitivnih novosti

    Heej, jesam jucer popodne, lagana druga crtica-pozitivan. Danas cu opet 🙈 isto me strah. Kod tebe novosti?

    Uh pa to su odlicne vijesti ❤ cestitam drzim fige da sve bude ok, kod mene jos uvjek nista cekam jos da vidim sta ce biti.


    Hvala ti puno puno puno, i ja tebi drzim fige. Bit ce i kod tebe pozitivica, tocno znam ❤️

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Čestitam na pozitivnom testu 😊😊 sretno dalje 🥰🥰

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • TanjaAT

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Čestitam na plusiću, divne vijesti! 🙂
    Ja sam juče vadila betu, sad čekanje. Opet. Do ponedjeljka naveče ili utorka ujutro da dođu rezultati. Samo čekanje. Zamara. 
    Meni su sise bolne, žile mi se vide po njima, menga mi kasni 6 dana. Nadam se da je to neko znak, simptom… Mada ne mora bit ništa. Rekli au mi u klinici da može menga kasnit radi tih svih hormona… 

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    TanjaAT

    Čestitam na plusiću, divne vijesti! 🙂
    Ja sam juče vadila betu, sad čekanje. Opet. Do ponedjeljka naveče ili utorka ujutro da dođu rezultati. Samo čekanje. Zamara.
    Meni su sise bolne, žile mi se vide po njima, menga mi kasni 6 dana. Nadam se da je to neko znak, simptom… Mada ne mora bit ništa. Rekli au mi u klinici da može menga kasnit radi tih svih hormona…


    Jesi radila kucni test. Uh nacekat ces se ti  jos zelim ti puno strpljenja i da sve bude uredu.  Zasto moras cekat toliko na nalaze? 

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Sretno curke! Da nam se nastavi lijepi niz pozitivnih brojki 🥰

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Rita30

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Hvala cure, cekam betu u ponediljak. Drzim fige svima, ostanite pozitivne i smirene koliko god mozete 💪💪💪💪😘

  • TanjaAT

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ma ne pitaj… Radila sam 10.dan.. Negativan. Vadila u četvrtak popodne pa je u petak ujutro to tek otišlo za Linz. Ja sam u Austriji, tu sam u privatnoj klinici radila ivf. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.