Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • TanjaAT

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Leptiric1702

    Evo da prijavim i moja je beta očekivano negativna 😔🤧. Aliiiii nema odustajanja, idemo sada u prvi prirodnjak (napokon bez pikanja jeeej) !! Idemo do zadnjeg jajašca pa ako nakon toga treba po donirano, probat cemo i to. Doc ce jednom svima nama ta srećica. Sretno svima!! Čujemo se za opet za 20ak dana kad budem u slatko-kiselom iščekivanju ❤️🙏


    Baš mi je žao, zbilja ne mogu zamislit koja je to tuga kad dobiješ negativan rezultat, ali sretno dalje. Glavu gore, punim srcem naprijed! 🦔🍀

  • Maja1308

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    TanjaAT

    Maja1308

    TanjaAT

    Haj cure, svima pozdrav!!!! Znači, 1000 pitanja kod mene.
    Jučer napravili 1.embrio transfer, menstruacija mora doć za vikend, za 6 dana. Ako dođe, znači da je sve izgubljeno ili postoji šansa? To me najviše zanima. Tek nakon 2 tjedna moram radit test za trudnoću kod svog doktora(ovo sve sam obavljala u klinici), šta predpostavljam je vađenje bete jeli?
    Mene nekako vuče da u tih 2 tjedna sama napravim test kući, tek toliko… Kad bi mogla?
    Sve vas lijepo pozdravljam i nadam se da se tu druškamo kao podrška jedna drugoj.

    Hej draga, ja sam uradila test nakon 10 dana. Bio je pozitivan i beta je pozotivna 12 dan. Vjer9vatno je oametnije sacekati betu, ali ja nisam mogla jer mi je pr9sli put bio neuspjesan i bilo bi je lakse kao sama da vidim, da se pripremim psihicki prije nego mi doktor kaze. U citvaom ovom procesu cekanje je najtezi dio, ali hrabrost je najbitnija, da idemo naprijed. Prvi neupjeli mi je tesko pao, ali sam se odmah dogovorila sa sobom da nema sazaljevanjani da guram dalje. A inace svi su nam nalazi bili ok, i meni i muzu pa eto nije uspjelo iz prve. Hvala Bogu sad jeste, ali nema pravila. Zelim ti srecu🍀

    Kako je lijepo pročitat i sretne, vesele vijesti. Čestitaaaam na pozitivi! 👏🥰
    Mislim da neću uspjet dočekat betu, danas sam već kupila test… Možda uspijem do 10.dana izdržat😃
    Da, ovo čekanje ubija, tek mi je 5.dan od transfera(koji je grozno prošo, tj. Grozno iskustvo), osluškujem tijelo svaku sitnicu, probam sama sebe izignorirati ali ne ide. Po prirodi sam ŽELJKO ZNATIŽELJKO I NESTRPLJIVA. šta baš ne pomaže situaciji…


    Hej, zelim ti svu srecu❤️. Ja sam prije ovoga prije 2 mjeseca imala neuspjelu i sad ovaj put takodje nisam imala nikakve posebne simptome bas kao prosli put tako da sam mislila da je opet isto. Iako sam se trudila mislit pozitivno, nekako sam bila u strahu. Alii sam znala sta god bude, idem dalje. Ti sacekaj za test jos(nije lako znamm) i drzim fige❤️❤️❤️

  • TanjaAT

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Maja1308

    TanjaAT

    Maja1308

    TanjaAT

    Haj cure, svima pozdrav!!!! Znači, 1000 pitanja kod mene.
    Jučer napravili 1.embrio transfer, menstruacija mora doć za vikend, za 6 dana. Ako dođe, znači da je sve izgubljeno ili postoji šansa? To me najviše zanima. Tek nakon 2 tjedna moram radit test za trudnoću kod svog doktora(ovo sve sam obavljala u klinici), šta predpostavljam je vađenje bete jeli?
    Mene nekako vuče da u tih 2 tjedna sama napravim test kući, tek toliko… Kad bi mogla?
    Sve vas lijepo pozdravljam i nadam se da se tu druškamo kao podrška jedna drugoj.

    Hej draga, ja sam uradila test nakon 10 dana. Bio je pozitivan i beta je pozotivna 12 dan. Vjer9vatno je oametnije sacekati betu, ali ja nisam mogla jer mi je pr9sli put bio neuspjesan i bilo bi je lakse kao sama da vidim, da se pripremim psihicki prije nego mi doktor kaze. U citvaom ovom procesu cekanje je najtezi dio, ali hrabrost je najbitnija, da idemo naprijed. Prvi neupjeli mi je tesko pao, ali sam se odmah dogovorila sa sobom da nema sazaljevanjani da guram dalje. A inace svi su nam nalazi bili ok, i meni i muzu pa eto nije uspjelo iz prve. Hvala Bogu sad jeste, ali nema pravila. Zelim ti srecu🍀

    Kako je lijepo pročitat i sretne, vesele vijesti. Čestitaaaam na pozitivi! 👏🥰
    Mislim da neću uspjet dočekat betu, danas sam već kupila test… Možda uspijem do 10.dana izdržat😃
    Da, ovo čekanje ubija, tek mi je 5.dan od transfera(koji je grozno prošo, tj. Grozno iskustvo), osluškujem tijelo svaku sitnicu, probam sama sebe izignorirati ali ne ide. Po prirodi sam ŽELJKO ZNATIŽELJKO I NESTRPLJIVA. šta baš ne pomaže situaciji…

    Hej, zelim ti svu srecu❤️. Ja sam prije ovoga prije 2 mjeseca imala neuspjelu i sad ovaj put takodje nisam imala nikakve posebne simptome bas kao prosli put tako da sam mislila da je opet isto. Iako sam se trudila mislit pozitivno, nekako sam bila u strahu. Alii sam znala sta god bude, idem dalje. Ti sacekaj za test jos(nije lako znamm) i drzim fige❤️❤️❤️


    Hvala, ma čekat ću i napravit ga dan dva prije vađenja bete. Samo mi nije kasno odakle takva bol u desnom jajniku. Počela je od primanja injekcija(smatrala sam da se razvijaju jajašca-šta je i bilo), ali saaaad. Na istom mjedtu, jedna točka. Ćemu sad ta bol? Čim sam malo na nogama počinje. Baš me to zabrinjava. Ma… Nema drugog nego čekati. 

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Maja1308

    TanjaAT

    Maja1308

    TanjaAT

    Haj cure, svima pozdrav!!!! Znači, 1000 pitanja kod mene.
    Jučer napravili 1.embrio transfer, menstruacija mora doć za vikend, za 6 dana. Ako dođe, znači da je sve izgubljeno ili postoji šansa? To me najviše zanima. Tek nakon 2 tjedna moram radit test za trudnoću kod svog doktora(ovo sve sam obavljala u klinici), šta predpostavljam je vađenje bete jeli?
    Mene nekako vuče da u tih 2 tjedna sama napravim test kući, tek toliko… Kad bi mogla?
    Sve vas lijepo pozdravljam i nadam se da se tu druškamo kao podrška jedna drugoj.

    Hej draga, ja sam uradila test nakon 10 dana. Bio je pozitivan i beta je pozotivna 12 dan. Vjer9vatno je oametnije sacekati betu, ali ja nisam mogla jer mi je pr9sli put bio neuspjesan i bilo bi je lakse kao sama da vidim, da se pripremim psihicki prije nego mi doktor kaze. U citvaom ovom procesu cekanje je najtezi dio, ali hrabrost je najbitnija, da idemo naprijed. Prvi neupjeli mi je tesko pao, ali sam se odmah dogovorila sa sobom da nema sazaljevanjani da guram dalje. A inace svi su nam nalazi bili ok, i meni i muzu pa eto nije uspjelo iz prve. Hvala Bogu sad jeste, ali nema pravila. Zelim ti srecu🍀

    Kako je lijepo pročitat i sretne, vesele vijesti. Čestitaaaam na pozitivi! 👏🥰
    Mislim da neću uspjet dočekat betu, danas sam već kupila test… Možda uspijem do 10.dana izdržat😃
    Da, ovo čekanje ubija, tek mi je 5.dan od transfera(koji je grozno prošo, tj. Grozno iskustvo), osluškujem tijelo svaku sitnicu, probam sama sebe izignorirati ali ne ide. Po prirodi sam ŽELJKO ZNATIŽELJKO I NESTRPLJIVA. šta baš ne pomaže situaciji…

    Hej, zelim ti svu srecu❤️. Ja sam prije ovoga prije 2 mjeseca imala neuspjelu i sad ovaj put takodje nisam imala nikakve posebne simptome bas kao prosli put tako da sam mislila da je opet isto. Iako sam se trudila mislit pozitivno, nekako sam bila u strahu. Alii sam znala sta god bude, idem dalje. Ti sacekaj za test jos(nije lako znamm) i drzim fige❤️❤️❤️


    Nemoj se oslanjat previse na to imas li kakvi simptoma ili ne. Ja nakon prvog IVF nisam imala skoro nikakvi simptoma i uspjelo je Bogu hvala.  A u drugom pokusaju imala sam simptome od 8dpt i trajali su do 16tt. I sad smo vec u 30tt. Nema neko posebno pravilo za simptome.  Budi uporan i vjeruj da ce sve bit uredu.sretno

  • TanjaAT

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Je li neka od vas dobila menstruaciju nakon transfera? Meni bi trebala sutra doć pa umirem od straha oće ili neće… Je li to onda uvijek znači da je transfer bio negativan i amen? Znam da mogu bi krvarenja razna, ali ako za vikend prokrvarim bilo bi mi prečudno da je baš to, nešto drugo… Odmah 1.ti je uspio? Tj. Vam je uspio???? Bravoooo!!!!! 

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    TanjaAT

    Je li neka od vas dobila menstruaciju nakon transfera? Meni bi trebala sutra doć pa umirem od straha oće ili neće… Je li to onda uvijek znači da je transfer bio negativan i amen? Znam da mogu bi krvarenja razna, ali ako za vikend prokrvarim bilo bi mi prečudno da je baš to, nešto drugo… Odmah 1.ti je uspio? Tj. Vam je uspio???? Bravoooo!!!!!


    Ako mene pitas je li uspjelo od prve onda je odgovor da je. Hvala Bogu i prvi i drugi pokusaj zavrsili su trudnocom. Ali smo isli u postupak sa smrznutim Embryo  .

  • Lorena7

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenice,mene zanima kako ste se ponasale nakon transfera da li ste mirovale. Danas mi je treci dan od transfera ako racunamo transfer kao nulti dan. Nikakvi posebno simptomi nista. Nekako sam dosta zabrinuta, mozda je isuvise rano za simptome. Utrogestan 3x3 i estrofem.

  • TanjaAT

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Lorena7

    Pozdrav zenice,mene zanima kako ste se ponasale nakon transfera da li ste mirovale. Danas mi je treci dan od transfera ako racunamo transfer kao nulti dan. Nikakvi posebno simptomi nista. Nekako sam dosta zabrinuta, mozda je isuvise rano za simptome. Utrogestan 3x3 i estrofem.


    Ja sam dosta mirovala osim kućanskih poslova u kojima se nisam baš posebno šparala. Ali i zato jer sam imala, imam, bolove u desnom jajniku i veliki pritisak u njemu. Šta me sve dalje sve više brine. Meni je danas tjedan dana, tj. Prije tjedan dana je bio embriotransfer. Ja trošim samo progesteron, vaginalrte 2 ujutro, 2 naveče. Šta se simptoma tiče nemam ih ni ja. Osim da jedem slatkooooo, a inače sam slani tip. Ne zamaraj se simtomima. Relax. 

  • Lorena7

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    TanjaAT, pa moguce da se bas zakacio za taj desni dio da se gnijezdi tu negdje. Ja sam dan nakon transfera bas hodala imala sam neke obaveze a sada mi je zao trebala sam mirovati. Ali ima jos puno do bete pa vidjet cemo. Nadam se da ce se i neki simptomi pojaviti, za sada nista. Zelim vas svima velike bete ❤

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Lorena7

    TanjaAT, pa moguce da se bas zakacio za taj desni dio da se gnijezdi tu negdje. Ja sam dan nakon transfera bas hodala imala sam neke obaveze a sada mi je zao trebala sam mirovati. Ali ima jos puno do bete pa vidjet cemo. Nadam se da ce se i neki simptomi pojaviti, za sada nista. Zelim vas svima velike bete ❤


    Ja sam prva dva dana vecinom spavala jer sam bila umorna i samo mi se spavalo. Ja sam imala bolove u lijevom jajniku ali mislim da su ti bolovi normalni.  Kucanske poslove sam radila manje vise samo sam izbjegavala da podizem teze stvari.  sretno i drzim fige da sve bude uredu uz Boziju pomoc. 🙏❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.