Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • TanjaAT

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    TanjaAT

    Čestitam na plusiću, divne vijesti! 🙂
    Ja sam juče vadila betu, sad čekanje. Opet. Do ponedjeljka naveče ili utorka ujutro da dođu rezultati. Samo čekanje. Zamara.
    Meni su sise bolne, žile mi se vide po njima, menga mi kasni 6 dana. Nadam se da je to neko znak, simptom… Mada ne mora bit ništa. Rekli au mi u klinici da može menga kasnit radi tih svih hormona…

    Jesi radila kucni test. Uh nacekat ces se ti jos zelim ti puno strpljenja i da sve bude uredu. Zasto moras cekat toliko na nalaze?


    Dole sam tipkala slučajno. 🙈

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    TanjaAT

    NATALIE0407

    TanjaAT

    Čestitam na plusiću, divne vijesti! 🙂
    Ja sam juče vadila betu, sad čekanje. Opet. Do ponedjeljka naveče ili utorka ujutro da dođu rezultati. Samo čekanje. Zamara.
    Meni su sise bolne, žile mi se vide po njima, menga mi kasni 6 dana. Nadam se da je to neko znak, simptom… Mada ne mora bit ništa. Rekli au mi u klinici da može menga kasnit radi tih svih hormona…

    Jesi radila kucni test. Uh nacekat ces se ti jos zelim ti puno strpljenja i da sve bude uredu. Zasto moras cekat toliko na nalaze?

    Dole sam tipkala slučajno. 🙈


    Ma nema veze sve ok. Uradi ti jos jedan test vise je vremena proslo. I ja sam radila u Austriji ali ja sam ujutro izvadila krv i vec u podne sam znala rezultate pa mi malo cudno da moras toliko cekat.  Najbolje je cekat 14 dan za test ali mi smo previse nestrpljive da uvijek napravimo ranije i sebi napravimo jos vise stresa.  Uz Boziju pomoc da sve bude uredu. 🙏

  • TanjaAT

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    TanjaAT

    NATALIE0407

    TanjaAT

    Čestitam na plusiću, divne vijesti! 🙂
    Ja sam juče vadila betu, sad čekanje. Opet. Do ponedjeljka naveče ili utorka ujutro da dođu rezultati. Samo čekanje. Zamara.
    Meni su sise bolne, žile mi se vide po njima, menga mi kasni 6 dana. Nadam se da je to neko znak, simptom… Mada ne mora bit ništa. Rekli au mi u klinici da može menga kasnit radi tih svih hormona…

    Jesi radila kucni test. Uh nacekat ces se ti jos zelim ti puno strpljenja i da sve bude uredu. Zasto moras cekat toliko na nalaze?

    Dole sam tipkala slučajno. 🙈

    Ma nema veze sve ok. Uradi ti jos jedan test vise je vremena proslo. I ja sam radila u Austriji ali ja sam ujutro izvadila krv i vec u podne sam znala rezultate pa mi malo cudno da moras toliko cekat. Najbolje je cekat 14 dan za test ali mi smo previse nestrpljive da uvijek napravimo ranije i sebi napravimo jos vise stresa. Uz Boziju pomoc da sve bude uredu. 🙏


    Jel si vadila u bolnici ili? Ja sam vadila kod svog gibekologa, drendica je vadila kod kućnog doktora, i ona je čekala 2 dana….
    Neću više test rradit nema šanse, previše sam se razočarala… Juče naveče mi je počelo neki smečkasti  iscjedak, više vodeni, i kroz noć. Ne puno ali eto 1.put nakon transfera nešto. Bojim se da je to prije menge… 🙄
    Čekam sad tu betu. Kako bude bude. Ada, uz božju pomoć svima nama bete ko 🏠

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, pisala sam na 2 teme ali imam potrebu i kod vas. Naime, decko je otisao na spermiogram u Osijek i dobili smo u najmanju ruku receno zbunjujuci nalaz. Toliko je zdravstvo napredavalo da nam ga nema tko ocitati ili ne znaju. 🤯
    Znace li minusi da nije bilo dovoljno spermija uopce za analizu ili da nije niti testirano ( sto nema logike) 
    Zasto ne pise dijagnoza? Makar ona najgora azoospermija ili slicno. Ako nisu nasli npr.vitalnost ili je toliko mala koncentracija pa moraju upisati nulu kakav minus…. molim vas za misljenje ili e mail gdje se mogu obratiti za prvo misljenje jer cemo spermiogram moci ponoviti tek za 5 mjeseci muz je na terenu. Hvala lijepa. Prikazem sliku.
    https://ibb.co/kJ1cZNZ [ibb.co]

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ćao, ja sam isto prvi put na ovoj temi, neugodno mi je više pitat o simptomima na ostalim temama haha, dosadna sam sama sebi. 
    5dnt 5dnevnog embrija iz stimuliranog ivfa, od prvog dana imam bolove kao pred menstruaciju, blago u leđima, blago grčenje maternice i bol u lijevom jajniku. Meni ovo izgleda identično kao kad dobijem menstruaciju, 4 5 dana prije boli lagano, a onda pojačava do tog prvog dana. Ne osjećam se nimalo drugačije nego u bilo kojem ciklusu u kojem sam dobila menstruaciju. Zanima me ima li ijedna cura da je isto imala takve simptome i grčeve, ali da je ipak trudna, da mi olakša čekanje do bete ili sve mi se čini prije menstruacije haha
    Ono, ne želim past u malodušnost, a ne želim se ni nadat ko budala dok mi tijelo vrišti ‘dobit ćeš svaki tren’ 🤦‍♀️😂
    Želim svima sreću i školsko duplanje beta 😘

  • Amna35

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    jedno pitanje, ako je punkcija u ponedjeljak, da li je vracanje 5dnevne blastociste u petak ili subotu? Ne znam dal se racuna peti dan ili 5 punih dana, cini mi se da prosli put mi je bilo ponedjeljak punkcija, subota vracanje, a,sestra govori petak, pa sam malo zbunjena.
    Hvala

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Amna35

    Pozdrav svima,
    jedno pitanje, ako je punkcija u ponedjeljak, da li je vracanje 5dnevne blastociste u petak ili subotu? Ne znam dal se racuna peti dan ili 5 punih dana, cini mi se da prosli put mi je bilo ponedjeljak punkcija, subota vracanje, a,sestra govori petak, pa sam malo zbunjena.
    Hvala


    Nez kod koga si, meni su punkciju (čet) računali kao nulti dan i et je bio peti dan (uto). 

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Mene od transfera boli kao da ću dobiti, i onda budi pozitivan 💁‍♀️😏

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Amna35

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    Amna35

    Pozdrav svima,
    jedno pitanje, ako je punkcija u ponedjeljak, da li je vracanje 5dnevne blastociste u petak ili subotu? Ne znam dal se racuna peti dan ili 5 punih dana, cini mi se da prosli put mi je bilo ponedjeljak punkcija, subota vracanje, a,sestra govori petak, pa sam malo zbunjena.
    Hvala

    Nez kod koga si, meni su punkciju (čet) računali kao nulti dan i et je bio peti dan (uto).


    Hvala Ivana, vjerovatno se onda ona zeznula u racunanju, jer i meni je tako prosli put bilo 1.6. izvadili 6.6. vratili

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1484

    Prijavi adminu

    lindsay

    Pozdrav cure, pisala sam na 2 teme ali imam potrebu i kod vas. Naime, decko je otisao na spermiogram u Osijek i dobili smo u najmanju ruku receno zbunjujuci nalaz. Toliko je zdravstvo napredavalo da nam ga nema tko ocitati ili ne znaju. 🤯
    Znace li minusi da nije bilo dovoljno spermija uopce za analizu ili da nije niti testirano ( sto nema logike)
    Zasto ne pise dijagnoza? Makar ona najgora azoospermija ili slicno. Ako nisu nasli npr.vitalnost ili je toliko mala koncentracija pa moraju upisati nulu kakav minus…. molim vas za misljenje ili e mail gdje se mogu obratiti za prvo misljenje jer cemo spermiogram moci ponoviti tek za 5 mjeseci muz je na terenu. Hvala lijepa. Prikazem sliku.
    https://ibb.co/kJ1cZNZ [ibb.co]


    Lindsay, ovo je stvarno zbunjujuć nalaz, kao da nema ničeg. 🤔 Jesi li možda pitala svog ginekologa? Ako nisi, kreni od njega, možda njemu bude jasnije. Mi smo radili u Zagrebu u privatnoj poliklinici i pisalo je sve - volumen, koliko je pokretnih, nepokretnih, morfologija, ma sve, i na kraju nalaza dijagnoza. Dok smo sve to krenuli, najprije sam pitala svog ginića i on mi je odmah savjetovao da idem u ZG jer da u bolnicama gledaju samo volumen i tako nešto, tj. da nije kompletan nalaz i da je najbolje otići privatno jer imaju puno bolju opremu. Pa ti je eto moj savjet da se raspitaš za privatno u Osijeku. Sretno! 🤗

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.