Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kety38

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure
    Transfer sam imala 8.09, stavljene su mi 2 blastociste od toga jedna slabija, 22.09  je vađenje bete.
    Iskreno sva sam u strahu, nije mi prvi puta 
    Ugl doma sam i u iščekivanju, zanimaju me vaša iskustva i neki simptomi, makar koliko čitam kod svakog je razlicito ☺️?!?!

  • Maja1308

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    kety38

    Pozdrav cure
    Transfer sam imala 8.09, stavljene su mi 2 blastociste od toga jedna slabija, 22.09 je vađenje bete.
    Iskreno sva sam u strahu, nije mi prvi puta
    Ugl doma sam i u iščekivanju, zanimaju me vaša iskustva i neki simptomi, makar koliko čitam kod svakog je razlicito ☺️?!?!


    Cao, meni je radjen 07.09.
    Drugi pokusaj. Iskreno sto se tice simptoma nista posebno, ponekad bol u donjem dijelu trbuha, tako mi je bilo i prvi put. S tim da sam sada uradila test joji je pozitivan, a u petak idem da vadim krv. Zelim ti svu srecu. Simptomi su indvidulani i mislim da je rano za njih. 

  • kety38

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Maja1308

    kety38

    Pozdrav cure
    Transfer sam imala 8.09, stavljene su mi 2 blastociste od toga jedna slabija, 22.09 je vađenje bete.
    Iskreno sva sam u strahu, nije mi prvi puta
    Ugl doma sam i u iščekivanju, zanimaju me vaša iskustva i neki simptomi, makar koliko čitam kod svakog je razlicito ☺️?!?!

    Cao, meni je radjen 07.09.
    Drugi pokusaj. Iskreno sto se tice simptoma nista posebno, ponekad bol u donjem dijelu trbuha, tako mi je bilo i prvi put. S tim da sam sada uradila test joji je pozitivan, a u petak idem da vadim krv. Zelim ti svu srecu. Simptomi su indvidulani i mislim da je rano za njih.


    Hvala ti
    Iskreno mene je nekako strah napraviti test, znam da su simptomi individualni, ali znaš kako se kaže čovjek se hvata za bilo koju slamku spasa 
    Sretno u petak 🙏, bas me zanima i javi betu 🤞

  • Maja1308

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Znam, ja sam se prrznojila od straha,dva dana ga gledam pa razmisljam da ga bacim i na kraju sam uradila, nekako mi je bilo lakse da se prioremim ovaj put prije doktora. Vazi, kakav god ishod, moramo da idemo  naprijed❤️
    Srecno ❤️

  • Maja1308

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    kety38

    Maja1308

    kety38

    Pozdrav cure
    Transfer sam imala 8.09, stavljene su mi 2 blastociste od toga jedna slabija, 22.09 je vađenje bete.
    Iskreno sva sam u strahu, nije mi prvi puta
    Ugl doma sam i u iščekivanju, zanimaju me vaša iskustva i neki simptomi, makar koliko čitam kod svakog je razlicito ☺️?!?!

    Cao, meni je radjen 07.09.
    Drugi pokusaj. Iskreno sto se tice simptoma nista posebno, ponekad bol u donjem dijelu trbuha, tako mi je bilo i prvi put. S tim da sam sada uradila test joji je pozitivan, a u petak idem da vadim krv. Zelim ti svu srecu. Simptomi su indvidulani i mislim da je rano za njih.

    Hvala ti
    Iskreno mene je nekako strah napraviti test, znam da su simptomi individualni, ali znaš kako se kaže čovjek se hvata za bilo koju slamku spasa
    Sretno u petak 🙏, bas me zanima i javi betu 🤞


    Alii svakako je pametnije sacekati betu. ❤️

  • Maja1308

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Maja1308

    kety38

    Maja1308

    kety38

    Pozdrav cure
    Transfer sam imala 8.09, stavljene su mi 2 blastociste od toga jedna slabija, 22.09 je vađenje bete.
    Iskreno sva sam u strahu, nije mi prvi puta
    Ugl doma sam i u iščekivanju, zanimaju me vaša iskustva i neki simptomi, makar koliko čitam kod svakog je razlicito ☺️?!?!

    Cao, meni je radjen 07.09.
    Drugi pokusaj. Iskreno sto se tice simptoma nista posebno, ponekad bol u donjem dijelu trbuha, tako mi je bilo i prvi put. S tim da sam sada uradila test joji je pozitivan, a u petak idem da vadim krv. Zelim ti svu srecu. Simptomi su indvidulani i mislim da je rano za njih.

    Hvala ti
    Iskreno mene je nekako strah napraviti test, znam da su simptomi individualni, ali znaš kako se kaže čovjek se hvata za bilo koju slamku spasa
    Sretno u petak 🙏, bas me zanima i javi betu 🤞

    Alii svakako je pametnije sacekati betu. ❤️


    I ja se takodje hvatam za svaku slamnku i sve analiziram. Bicemo hrabre u svakom slucaju. 🍀

  • TanjaAT

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Haj cure, svima pozdrav!!!! Znači, 1000 pitanja kod mene.
    Jučer napravili 1.embrio transfer, menstruacija mora doć za vikend, za 6 dana. Ako dođe, znači da je sve izgubljeno ili postoji šansa? To me najviše zanima. Tek nakon 2 tjedna moram radit test za trudnoću kod svog doktora(ovo sve sam obavljala u klinici), šta predpostavljam je vađenje bete jeli?
    Mene nekako vuče da u tih 2 tjedna sama napravim test kući, tek toliko… Kad bi mogla? 
    Sve vas lijepo pozdravljam i nadam se da se tu druškamo kao podrška jedna drugoj. 

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    TanjaAT

    Haj cure, svima pozdrav!!!! Znači, 1000 pitanja kod mene.
    Jučer napravili 1.embrio transfer, menstruacija mora doć za vikend, za 6 dana. Ako dođe, znači da je sve izgubljeno ili postoji šansa? To me najviše zanima. Tek nakon 2 tjedna moram radit test za trudnoću kod svog doktora(ovo sve sam obavljala u klinici), šta predpostavljam je vađenje bete jeli?
    Mene nekako vuče da u tih 2 tjedna sama napravim test kući, tek toliko… Kad bi mogla?
    Sve vas lijepo pozdravljam i nadam se da se tu druškamo kao podrška jedna drugoj.


    Dobrodosla u Klub i zelim da ti pokusaj bude uspjesan.  Znam da di nestrpljiva ali sacekaj do 10dpt pa tek onda uradi test.  Sretno

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Evo meni je danas 9.dnt i test negativan, mozda je rano, al nekako mislim da od svega toga ovaj put nista… 😔

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Leptiric1702

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Bok cure. Evo meni danas 13dnt i mislim da je nažalost neuspješno i ovaj put. Od jucer neko smeđe brljavljenje, od jutros nalo jace i bolovi kao pred mengu. Izvadila sam jutros betu čisto jer moram pa cemo vidit, možda se i čudo desi. Ako ne, ovaj mjesec odmah idemo u prirodnjak. Možda bude četvrta sreća!!! ❤️ Cure znam da je teško, al nemojte radit testove. Ja sam se zajebala, radila ih ovaj put i u subotu se ponadala jer je glupi clearblue pokazao slabuuu crticu, a dan nakon ja prokrvarila, tako da… Javim sluzbene rezultate kad stigne beta. Sretno svima!! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.