Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Mene grudi dosta bole,( prakticki ne mogu stat bez grudnjaka)ali cure kazu da je to od utrogestana koje pretpostavljam da i vi stavljate..ja 2x4 .
    Ja cu napraviti test u ponedjeljak pa u srijedu,tj 10 pa 12.dan 
    Bas se nekako nadam da ce to biti to , nemam smrzlica pa me strasi pomisao na novu aspiraciju koja mi je bila uzasno bolna 
    Što je bilo s vasim pozitivnim postupkom?

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Miss1502 - I ja uzimam utrogestane ali mi grudi ne reagiraju na njih. Jedino kada me bole je kad dobijem HCG. Izgubila sam prije dvije godine bebu u 26. tjednu. Nebi sad u detalje jer mi je i dalje prebolno o tome pričati ali evo smogli smo snage za novi pokušaj.

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    nada86

    Miss1502 - I ja uzimam utrogestane ali mi grudi ne reagiraju na njih. Jedino kada me bole je kad dobijem HCG. Izgubila sam prije dvije godine bebu u 26. tjednu. Nebi sad u detalje jer mi je i dalje prebolno o tome pričati ali evo smogli smo snage za novi pokušaj.


    Razumijem skroz i jako mi je zao…drzim fige za ovaj put da uspije i da prođe sve dobro!
    Nadan se da ove moje prebolne grudi nesto isto znace 🙏

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    miss1502

    nada86

    Miss1502 - I ja uzimam utrogestane ali mi grudi ne reagiraju na njih. Jedino kada me bole je kad dobijem HCG. Izgubila sam prije dvije godine bebu u 26. tjednu. Nebi sad u detalje jer mi je i dalje prebolno o tome pričati ali evo smogli smo snage za novi pokušaj.

    Razumijem skroz i jako mi je zao…drzim fige za ovaj put da uspije i da prođe sve dobro!
    Nadan se da ove moje prebolne grudi nesto isto znace 

    Jel ti ovo prvi pokusaj? 
    Ja imam sa čim usporediti pa uvijek imam prilično dobar osjećaj kad ne tribam biti puno euforična. Mada čovjek se uvijek nada…

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    1.pokusaj IVF-a, imala sam dvije neuspješne inseminacije….nemam s cim usporediti,mada mislim da su simptomi slicni i menstrualnim a i da je to kod svakog individualno…

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Zdralica27

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ej cure večeras u 9h si trebam dati štopericu brevactid5000. Sasa čitam na internetu da to treba ići u stražnjicu injekcija, a dr.mi nije ništa to spomenuo. Dali si je koja to davala pa da je u trbuh? U 1.ivf sam imala ovitrelle i puknula sam se i trbuh. 

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Zdralica27

    Ej cure večeras u 9h si trebam dati štopericu brevactid5000. Sasa čitam na internetu da to treba ići u stražnjicu injekcija, a dr.mi nije ništa to spomenuo. Dali si je koja to davala pa da je u trbuh? U 1.ivf sam imala ovitrelle i puknula sam se i trbuh.


    Da,ide u straznjicu ..meni su naglasili da si to ne dajem sam nego da odem na hitni prijem i zamolim sestrunda mi da jer da je igla nezgodna i da treba paziti misic.

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Cure kako ste danas? 
    Miss1502 ima li kakvih simptoma?
    Zdralica27 jel prošla aspiracija? Kako se osjećaš, koliko je stanica dobiveno?
    Kod mene ništa posebno, ponekad neko natezanje i bockanje u maternici i to je sve. Ali sam svaki dan sve nestrpljivija.

  • Zdralica27

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Evo upravo se vraćam kući. Dobila sam 6 jajnih stanica. To je duplo više nego zadnji put. Nadam se da će se dosta oploditi. Suprug ima odličan spremio grama. Javim Vam sutra. E da i onaj brevactid sam morala u trbuh pikati, zvala sam dr.tu večer pa mi je to rekao. 

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    nada86

    Cure kako ste danas?
    Miss1502 ima li kakvih simptoma?
    Zdralica27 jel prošla aspiracija? Kako se osjećaš, koliko je stanica dobiveno?
    Kod mene ništa posebno, ponekad neko natezanje i bockanje u maternici i to je sve. Ali sam svaki dan sve nestrpljivija.


    Nista drugacije nego neki dan…bolne grudi i tu i tamo probadanje u jajnicima, nista novo nego inace uoci menstruacije…ne nadam se previse ali mozda i bude ,ko zna 🙏
    Zdralica27 onda je kod vas drugacije,ja sam je u guzu dobila! Valjda kako koji doktor kaze! Javite suzra rezultate,sretno

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.