Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    nada86

    Hvala Natalie na lijepim riječima. Već par dana pokušavam da pošaljem poruku ali nešto ne funkcionira. Možda je do mog mobitela.
    Ja sam danas tf+3, stalno imam neke blage, kao menstrualne bolove ali pretpostavljam da je to od utrogesta. Jel neka od vas koristila progesteron injekcije “Prolutex”? Meni ih je doktorica preporučila, navodno su se kod FET pokušaja pokazale dobre..

    Kako si danas i koji je dan poslije transfera.  Ja sam koristila progedex inekcije nakon transfera mislim da je to slicno samo se drugacije zovu.  Meni su pomogle i sve je bilo uredu.

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Citiranje ne radi ili ja nešto pogrešno radim. Treći mi je dan nakon transfera, u petak je bio transfer. Mislim da je to isto, samo se sigurno ovde drugačije zovu. Ti živiš ako sam dobro zapamtila u Austriji a ja u Njemačkoj. 
    Nadam se da će pomoći ovaj put, nikad do sada nisam uzimala te injekcije. Užasno su bolne…

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    nada86

    Citiranje ne radi ili ja nešto pogrešno radim. Treći mi je dan nakon transfera, u petak je bio transfer. Mislim da je to isto, samo se sigurno ovde drugačije zovu. Ti živiš ako sam dobro zapamtila u Austriji a ja u Njemačkoj.
    Nadam se da će pomoći ovaj put, nikad do sada nisam uzimala te injekcije. Užasno su bolne…


    Bit ce da je do stranice Nesto jer i ja imam problema kad hocu da odgovorim na poruku. Ima ti inekcija vise vrsta ali sastav im je slican koliko mi se cini.  Ja zivim u Austriji. Ja sam ih koristila do 12tt i vecinom mi je trbuh bio u svim bojama od plave, zute zelene boje kao da sam se udarila.  Bile su bolne i uvijek je bilo tvrdo gdje bi dala inekciju.  Poslije se malo naviknes na to a i postanes njeznija pri davanju inekcijama pa bude malo manje bolno. Glavno da pomazu i da uspije ako Bog da pa ce proc i to bockanje. 

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Cure, jel ima još neka da čeka betu? Imam osjećaj da ste sve ili trudne ili pravite pauzu 😊
    Htjela sam da podjelim sa vama nešto šta sam kroz ove pokušaje naučila. Cure koje se spremaju za nove pokušaje i imaju problema sa tanjom sluzokožnom maternice, provjerite vrijednost vitamina D u krvi. Ja sam imala manjak i nisam znala i uvik mi je endometrij bia oko 7mm. Onda sam uzimala vitamin D (sama istraživala i našla studije koje tvrde kako je vitamin D važan za oplodnju i trudnoću, ne bi trebale nikako imati manjak). Nakon punkcije sve jajne ćelije oplođene, a endometrij prilikom transfera 10-11 mm. Samo fali da popiškim plus🤞

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    nada86

    Cure, jel ima još neka da čeka betu? Imam osjećaj da ste sve ili trudne ili pravite pauzu 😊
    Htjela sam da podjelim sa vama nešto šta sam kroz ove pokušaje naučila. Cure koje se spremaju za nove pokušaje i imaju problema sa tanjom sluzokožnom maternice, provjerite vrijednost vitamina D u krvi. Ja sam imala manjak i nisam znala i uvik mi je endometrij bia oko 7mm. Onda sam uzimala vitamin D (sama istraživala i našla studije koje tvrde kako je vitamin D važan za oplodnju i trudnoću, ne bi trebale nikako imati manjak). Nakon punkcije sve jajne ćelije oplođene, a endometrij prilikom transfera 10-11 mm. Samo fali da popiškim plus🤞


    Pozdrav,da,definitivno vitamin d utjece na rad jajnih stanica…meni je sutra 5dpt, vracena su mi 2 zametka 3.dan od aspiracije….10ti dan planiram napraviti kucni test…da li vi imate kakve simptome,koji vam je dan od transfera?

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Miss1502 - Onda smo imale transfer isti dan 😊 Meni je isto danas 5dnt. Ja sam imala FET jednog smrzlića 5. dan. Ne znam šta bih rekla o simptomima, imam neke blage kao menstrualne bolove i ponekad neko natezanje u maternici ali sam to imala i u negativnim pokušajima i mislim da je to od hormona.
    Meni su 33 godine, tako da smo na ti 😉

  • Zdralica27

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ja u petak idem na punkciju ako sam negativna na covid. Cekam rezultat upravo. To sam morala pod obavezno napraviti. Nadam se da će biti više jajnih stanica. Zadnji put su bile 3 i 2 se oplodile, a imala sam 16folikula. Sada su mi davali skroz drugu terapiju. Inace mi je onaj amh ili kako se zove 23.3 što je kao dobro. 

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    nada86

    Miss1502 - Onda smo imale transfer isti dan 😊 Meni je isto danas 5dnt. Ja sam imala FET jednog smrzlića 5. dan. Ne znam šta bih rekla o simptomima, imam neke blage kao menstrualne bolove i ponekad neko natezanje u maternici ali sam to imala i u negativnim pokušajima i mislim da je to od hormona.
    Meni su 33 godine, tako da smo na ti 😉


    Da,u petak sam imala transfer ,ali moj je 3.dan nakon aspiracije (vracena 2) 
    Iste simptome imam i ja - ako se to moze nazvati simpotomima..sve to moze biti i od utrogestana ..kad ti planiras raditi test? 

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    miss1502

    nada86

    Miss1502 - Onda smo imale transfer isti dan 😊 Meni je isto danas 5dnt. Ja sam imala FET jednog smrzlića 5. dan. Ne znam šta bih rekla o simptomima, imam neke blage kao menstrualne bolove i ponekad neko natezanje u maternici ali sam to imala i u negativnim pokušajima i mislim da je to od hormona.
    Meni su 33 godine, tako da smo na ti 😉

    Da,u petak sam imala transfer ,ali moj je 3.dan nakon aspiracije (vracena 2)
    Iste simptome imam i ja - ako se to moze nazvati simpotomima..sve to moze biti i od utrogestana ..kad ti planiras raditi test?


    Nadam se da ću ovaj put izdržati do 12dpt da radim test. Do sada bi uvijek prerano napravila i onda se ubijam jel ima još šansi za pozitivno. 
    Mene su u pozitivnom postupku oko 7-8 dpt počele jako boliti grudi, pa mislim da ako ovaj put toga ne bude nemam se čemu ni nadati… za sada grudi nula

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Zdralica27

    Ja u petak idem na punkciju ako sam negativna na covid. Cekam rezultat upravo. To sam morala pod obavezno napraviti. Nadam se da će biti više jajnih stanica. Zadnji put su bile 3 i 2 se oplodile, a imala sam 16folikula. Sada su mi davali skroz drugu terapiju. Inace mi je onaj amh ili kako se zove 23.3 što je kao dobro.


    Držim fige da sve prodje dobro 🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.