Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Mima2006

    Drage moje,nova sam ovdje ,9dnt,simptomi do 7det bolne grudi,jajnici i bolovi kao pms.Inace ovo mi je drugi pokusaj.Zanima me jeli koja imala ovakve simptome koji su prestali a da je beta bila pozitivna, ja betu vadim 13.8,nemam neki osjecaj da ce biti dobro.Hvala


    Mima2006

    Drage moje,nova sam ovdje ,9dnt,simptomi do 7det bolne grudi,jajnici i bolovi kao pms.Inace ovo mi je drugi pokusaj.Zanima me jeli koja imala ovakve simptome koji su prestali a da je beta bila pozitivna, ja betu vadim 13.8,nemam neki osjecaj da ce biti dobro.Hvala


    E draga kako si mi danas.  Ima li neke promjene.  A simptomi su malo ih ima malo nema jer se organizam navikne na sve moguce Hormone koje koristimo pa se malo povuku pa se opet jave i sve tako u krug.  Probaj biti malo vise pozitivna probaj se malo opustit. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Mima2006

    Drage moje,nova sam ovdje ,9dnt,simptomi do 7det bolne grudi,jajnici i bolovi kao pms.Inace ovo mi je drugi pokusaj.Zanima me jeli koja imala ovakve simptome koji su prestali a da je beta bila pozitivna, ja betu vadim 13.8,nemam neki osjecaj da ce biti dobro.Hvala


    To ti je sve od hormona koji se uzimaju, jos ak uzimas utrogestan… Mene šerafilo užasno, kupi magnezij 300 šumeće pa ce te opustit…implatacijsko krvarenje isti dan kad i vadjenje bete, tek 17 dan,…. Kad budes u 5gtom tjednu malo splasnu ti grcevi al cicke velike i bolne haha… Bez brige, 9dnt pozitivan kucni test, 13dnt pozitivan kucni test(uz grcenja luda), 17dnt beta 3.481,20dnt beta 11.250. 21 dnt ribica 3mm sa svojom kućicom… Lude su te nuspojave, samo opusteno… 🤞🤞🤞

  • Mima2006

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Mima2006

    Drage moje,nova sam ovdje ,9dnt,simptomi do 7det bolne grudi,jajnici i bolovi kao pms.Inace ovo mi je drugi pokusaj.Zanima me jeli koja imala ovakve simptome koji su prestali a da je beta bila pozitivna, ja betu vadim 13.8,nemam neki osjecaj da ce biti dobro.Hvala

    Mima2006

    Drage moje,nova sam ovdje ,9dnt,simptomi do 7det bolne grudi,jajnici i bolovi kao pms.Inace ovo mi je drugi pokusaj.Zanima me jeli koja imala ovakve simptome koji su prestali a da je beta bila pozitivna, ja betu vadim 13.8,nemam neki osjecaj da ce biti dobro.Hvala

    E draga kako si mi danas. Ima li neke promjene. A simptomi su malo ih ima malo nema jer se organizam navikne na sve moguce Hormone koje koristimo pa se malo povuku pa se opet jave i sve tako u krug. Probaj biti malo vise pozitivna probaj se malo opustit.


    Radila sam test 10 dan ,pozitivan, a sad od simptoma blaga glavobolja, vrtoglavica ujutru, glad ,mislim imam osjecaj kao da mi je kamen u zelucu,a sike i dalje nista..neznam sta da mislim, da li da vjerujem testu, za dva dana je beta 😳

  • Mima2006

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Petrunjela

    Mima2006

    Drage moje,nova sam ovdje ,9dnt,simptomi do 7det bolne grudi,jajnici i bolovi kao pms.Inace ovo mi je drugi pokusaj.Zanima me jeli koja imala ovakve simptome koji su prestali a da je beta bila pozitivna, ja betu vadim 13.8,nemam neki osjecaj da ce biti dobro.Hvala

    To ti je sve od hormona koji se uzimaju, jos ak uzimas utrogestan… Mene šerafilo užasno, kupi magnezij 300 šumeće pa ce te opustit…implatacijsko krvarenje isti dan kad i vadjenje bete, tek 17 dan,…. Kad budes u 5gtom tjednu malo splasnu ti grcevi al cicke velike i bolne haha… Bez brige, 9dnt pozitivan kucni test, 13dnt pozitivan kucni test(uz grcenja luda), 17dnt beta 3.481,20dnt beta 11.250. 21 dnt ribica 3mm sa svojom kućicom… Lude su te nuspojave, samo opusteno… 🤞🤞🤞


    Ja imam cerku od 14 god,stim sto sam oboljela od stitne i nisam mogla ostati trudna, nesto sam zaboravila te simptome osim sto su me sike boljele, a sad nesto mi cudno u organizmu mi je sve gore i gore,blago povisena temperatura, glad,glavobolja vec dva dana .sve se to desava tek popodne, jutros mi ne odgovara kafa, test 10 dan pozitivan..ja jednostavno ne vjerujem nesto u to…u cetvrtak i ta beta pa cu da vidim

  • Mala123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam ovdje.Pa ako moze savjet?5 dana prije sam uradila betu i bila je 0.10.Dal je nekom to jos bilo a postojala je trudnoca!?Hvala

  • Mima2006

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Mala123

    Pozdrav,nova sam ovdje.Pa ako moze savjet?5 dana prije sam uradila betu i bila je 0.10.Dal je nekom to jos bilo a postojala je trudnoca!?Hvala


    To je mala beta koliko znam,zavisi kad si radila transfer,ja radim sutra 14 dan nakon transfera

  • Mala123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mima2006

    Mala123

    Pozdrav,nova sam ovdje.Pa ako moze savjet?5 dana prije sam uradila betu i bila je 0.10.Dal je nekom to jos bilo a postojala je trudnoca!?Hvala

    To je mala beta koliko znam,zavisi kad si radila transfer,ja radim sutra 14 dan nakon transfera


    Transfer?Mozes pojasniti molim te?😄Sta znaci to?

  • Mala123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mala123

    Mima2006

    Mala123

    Pozdrav,nova sam ovdje.Pa ako moze savjet?5 dana prije sam uradila betu i bila je 0.10.Dal je nekom to jos bilo a postojala je trudnoca!?Hvala

    To je mala beta koliko znam,zavisi kad si radila transfer,ja radim sutra 14 dan nakon transfera

    Transfer?Mozes pojasniti molim te?😄Sta znaci to?


    Shvatila sam sad,kod nas se kaze drugacije🤗😄 14 dana svaki dan nekad i 2 puta u danu.Tako da nmg reci koji je tacno dan,zadnji dan je pre 4 dana bilo🙂

  • Mala123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mima2006

    Mala123

    Pozdrav,nova sam ovdje.Pa ako moze savjet?5 dana prije sam uradila betu i bila je 0.10.Dal je nekom to jos bilo a postojala je trudnoca!?Hvala
    Aham🙂


  • Mala123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mala123

    Mala123

    Mima2006

    Mala123

    Pozdrav,nova sam ovdje.Pa ako moze savjet?5 dana prije sam uradila betu i bila je 0.10.Dal je nekom to jos bilo a postojala je trudnoca!?Hvala

    To je mala beta koliko znam,zavisi kad si radila transfer,ja radim sutra 14 dan nakon transfera
    Aham,hvala


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.