Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zdralica27

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Lena99 javi kolika je beta. Evo meni su upravo vratili 2 komada. Sada malo ležim pa idem doma. Znači 3.dan su mi vratili. Sada su još 3 ostale, ali su se počele fragmentirati. 😏Za jednu vjeruju da bi se mogla zamrznuti. Daj Bože. Nazvat će me u srijedu. Betu vadim 5.9. Ajme tko će to dočekati. 😂😂

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    nada86

    Cure kako ste?
    Miss1502 jesi radila test? Ja sam sinoć imala neko smedjarenje i imala sam osjećaj da će doći vještica ali danas opet ništa. Jutros sam planirala napraviti test ali mi se toliko piškilo da nisam uspila uzeti test pa sam odlučila napraviti sutra ujutro. Sa jedne strane jedva čekam da ova neizvjesnost prođe a sa druge strane se sva tresem kad uzmem test u ruke 😔


    Pozz! Pisala sam u drugu grupu,niste bice vidjeli…od jucer sam imala krvarenje + smeđi iscjedak pa cure s foruma misle da je to implatacijsko…mozda je i vama? Danas kad odem na wc vidim na papiru isto svjezu krv..nije menstruacija,pa se nadam da je implatacijsko..jutros sam radila test clearblue koji je pokazao jedva vidljivi pludic,ali je plusic..popodne cu napraviti jos jedan mullerov ,pa tako k ujutro jer cure kazu da je najpoudaniji,da clearblue zna nekaf biti lazno pozitivan tako da njega ne kupujte…

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    miss1502

    nada86

    Cure kako ste?
    Miss1502 jesi radila test? Ja sam sinoć imala neko smedjarenje i imala sam osjećaj da će doći vještica ali danas opet ništa. Jutros sam planirala napraviti test ali mi se toliko piškilo da nisam uspila uzeti test pa sam odlučila napraviti sutra ujutro. Sa jedne strane jedva čekam da ova neizvjesnost prođe a sa druge strane se sva tresem kad uzmem test u ruke 😔

    Pozz! Pisala sam u drugu grupu,niste bice vidjeli…od jucer sam imala krvarenje + smeđi iscjedak pa cure s foruma misle da je to implatacijsko…mozda je i vama? Danas kad odem na wc vidim na papiru isto svjezu krv..nije menstruacija,pa se nadam da je implatacijsko..jutros sam radila test clearblue koji je pokazao jedva vidljivi pludic,ali je plusic..popodne cu napraviti jos jedan mullerov ,pa tako k ujutro jer cure kazu da je najpoudaniji,da clearblue zna nekaf biti lazno pozitivan tako da njega ne kupujte…


    Joj 🙏 samo da je implementacijsko i da bude velika beta. Držim fige da sve prođe dobro. 
    Ja ću sutra napraviti test.

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Zdralica27

    Lena99 javi kolika je beta. Evo meni su upravo vratili 2 komada. Sada malo ležim pa idem doma. Znači 3.dan su mi vratili. Sada su još 3 ostale, ali su se počele fragmentirati. 😏Za jednu vjeruju da bi se mogla zamrznuti. Daj Bože. Nazvat će me u srijedu. Betu vadim 5.9. Ajme tko će to dočekati. 😂😂


    Držimo fige da sve bude dobro. Sad ide onaj najgori dio… čekanje 🤢
    🍀🍀 za veliki plus

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    nada86

    miss1502

    nada86

    Cure kako ste?
    Miss1502 jesi radila test? Ja sam sinoć imala neko smedjarenje i imala sam osjećaj da će doći vještica ali danas opet ništa. Jutros sam planirala napraviti test ali mi se toliko piškilo da nisam uspila uzeti test pa sam odlučila napraviti sutra ujutro. Sa jedne strane jedva čekam da ova neizvjesnost prođe a sa druge strane se sva tresem kad uzmem test u ruke 😔

    Pozz! Pisala sam u drugu grupu,niste bice vidjeli…od jucer sam imala krvarenje + smeđi iscjedak pa cure s foruma misle da je to implatacijsko…mozda je i vama? Danas kad odem na wc vidim na papiru isto svjezu krv..nije menstruacija,pa se nadam da je implatacijsko..jutros sam radila test clearblue koji je pokazao jedva vidljivi pludic,ali je plusic..popodne cu napraviti jos jedan mullerov ,pa tako k ujutro jer cure kazu da je najpoudaniji,da clearblue zna nekaf biti lazno pozitivan tako da njega ne kupujte…

    Joj 🙏 samo da je implementacijsko i da bude velika beta. Držim fige da sve prođe dobro.
    Ja ću sutra napraviti test.


    Nadam se🙏🙏 sretno i vma,javite rezultate sutra

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Bok curke!
    Svim čekalicama bete želim velike brojke i ➕ kao 🏘️❤️😁. Trudnicama želim što bezbrižniji put do anđelcica 😁👶. 

    Ja se evo javljam nakon nekoliko mjeseci, kažu da je uzrok spontanog u 4 mj bio veći TSH i ureaplasma 😔. Nakon par mjeseci smo uspjeli smirit štitnjaču i riješili se zločeste bakterije, čekamo mengicu i idemo u 2.prirodni IVF početkom rujna 😁❤️. 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Zdralica27

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    *.Women_name.*

    Bok curke!
    Svim čekalicama bete želim velike brojke i ➕ kao 🏘️❤️😁. Trudnicama želim što bezbrižniji put do anđelcica 😁👶.

    Ja se evo javljam nakon nekoliko mjeseci, kažu da je uzrok spontanog u 4 mj bio veći TSH i ureaplasma 😔. Nakon par mjeseci smo uspjeli smirit štitnjaču i riješili se zločeste bakterije, čekamo mengicu i idemo u 2.prirodni IVF početkom rujna 😁❤️.

    Uh, stvarno grozno iskustvo. Šta sve čovjek prođe da bi držao svoju bebicu u rukama. Želim ti da ovaj postupak bude uspješan. Kud ideš na ivf? 

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Idem u Polikliniku Škvorc. I ja se nadam da će ovaj put biti bolje 😁

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Zdralica27

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Danas su mi javili da imam 2 blastociste za zamrznuti. Zadnji put nisam imala ništa. Jako sam sretna. Ja sam u poliklonici Ivf oba postupka. 1.sam plaćala, a sada sam išla preko hzzo-a. Danas sam 2dnt i nemam apsolutno nikakve simptome. U ovom postupku nisam čak ni trbuh imala napuhan, a bio je puno uspješniji. 

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Zdralica27

    Danas su mi javili da imam 2 blastociste za zamrznuti. Zadnji put nisam imala ništa. Jako sam sretna. Ja sam u poliklonici Ivf oba postupka. 1.sam plaćala, a sada sam išla preko hzzo-a. Danas sam 2dnt i nemam apsolutno nikakve simptome. U ovom postupku nisam čak ni trbuh imala napuhan, a bio je puno uspješniji.


    Super vijesti.  Drzim fige da sve bude uredu…🙏🙏🙏 naoruzaj se strpljenjem

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.