Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Cure drage evo i mene nakon prvog ultrazvuka. Danas smo 6+6tjedan, dugacki smo 9,1 mm i kuca nam srce.
    Jos uvijek mi je sve to tako nestvarno.
    Sljedeci uzv ide 2.9. Doktor mi je rekao da nema potrebe ranije. Ja cu mu vjerovati.
    Saljem svima najpozitivnije vibre!!


    Draga, bas sam sretna zbog tebe 😊 Eto vidis da je sve u redu ☺️ Sad mozes samo lijepo uzivati 😘 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Elinan

    Pozdrav cure, javljam se s novostima. Jucer, 12-i dan od transfera blastociste odmah ujutro osjetila menstrualne grceve i dobila srednje obilan smedji iscjedak. Po uputi lijecnika vadim betu, nazalost 37,14. On inzistira da nastavim s terapijom jer i ovako mala beta je pozitivna beta. Sutra vadim ponovno, trbuh boli i dalje. Cini mi se da nista ovog puta. 😪


    Nemoj gubiti nadu, nikad se ne zna, tim vise jer je doktor pozitivan 😊 Držim fige da ipak sve bude u redu 🤞🙏

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Principessa_1709

    Cure drage evo i mene nakon prvog ultrazvuka. Danas smo 6+6tjedan, dugacki smo 9,1 mm i kuca nam srce.
    Jos uvijek mi je sve to tako nestvarno.
    Sljedeci uzv ide 2.9. Doktor mi je rekao da nema potrebe ranije. Ja cu mu vjerovati.
    Saljem svima najpozitivnije vibre!!

    Sad si napokon mirnija i mozes na miru uzivat u svojoj bebici. Inace se ultrazvuk i pravi jednom u 4 tjedna kad je sve uredu. Sad se opusti i uzivaj. Sta su ti rekli do kad trebas koristit tablete?


    Jesam, stvarno sam mirnija :)
    Ne znam zasto sam ja mislila da u pocetku ultrazvuk ide cesce. 
    Rekao mi je da utrogestan, folnu i aspirin uzimam do 12.tjedna. Preporucio mi je neke vitamine/dodatke prehrani koje mogu kupiti (ali moram odabrati jednu od predlozenih, ne vise). Buduci da sam vegetarijanka malo me frka da ne uzimam dovoljno necega sto bebi treba. Ali je rekao da ne brinem oko toga. 

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Principessa_1709

    Cure drage evo i mene nakon prvog ultrazvuka. Danas smo 6+6tjedan, dugacki smo 9,1 mm i kuca nam srce.
    Jos uvijek mi je sve to tako nestvarno.
    Sljedeci uzv ide 2.9. Doktor mi je rekao da nema potrebe ranije. Ja cu mu vjerovati.
    Saljem svima najpozitivnije vibre!!

    Draga, bas sam sretna zbog tebe 😊 Eto vidis da je sve u redu ☺️ Sad mozes samo lijepo uzivati 😘


    Hvala ti  Zaista cu nastojat malo se opustiti sad. Stalno neki stres do sad bio. Vjerojatno ce biti i dalje, jer jednostavno je sve to novo, i svaki put kad se sagnem pomislim da sam trebala sporije to malo  ali barem par sljedecih dana cu cu uzivati. :)

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Bubica1

    Principessa_1709

    Cure drage evo i mene nakon prvog ultrazvuka. Danas smo 6+6tjedan, dugacki smo 9,1 mm i kuca nam srce.
    Jos uvijek mi je sve to tako nestvarno.
    Sljedeci uzv ide 2.9. Doktor mi je rekao da nema potrebe ranije. Ja cu mu vjerovati.
    Saljem svima najpozitivnije vibre!!

    Draga, bas sam sretna zbog tebe 😊 Eto vidis da je sve u redu ☺️ Sad mozes samo lijepo uzivati 😘

    Hvala tiZaista cu nastojat malo se opustiti sad. Stalno neki stres do sad bio. Vjerojatno ce biti i dalje, jer jednostavno je sve to novo, i svaki put kad se sagnem pomislim da sam trebala sporije to malo ali barem par sljedecih dana cu cu uzivati. :)


    Znam, tako je i kod mene 😁 Ali mogu ti reci da sam puno mirnija od kad sam bila na ultrazvuku , više ne ludujem toliko na svaku sitnicu 😉 Lakše je dok doktor potvrdi da je sve OK 😊 Sad se vec radujem idućem četvrtku kad mi je sljedeći uzv ❤️ Probaj se sada opustiti i uživati 😘

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Principessa_1709

    Bubica1

    Principessa_1709

    Cure drage evo i mene nakon prvog ultrazvuka. Danas smo 6+6tjedan, dugacki smo 9,1 mm i kuca nam srce.
    Jos uvijek mi je sve to tako nestvarno.
    Sljedeci uzv ide 2.9. Doktor mi je rekao da nema potrebe ranije. Ja cu mu vjerovati.
    Saljem svima najpozitivnije vibre!!

    Draga, bas sam sretna zbog tebe 😊 Eto vidis da je sve u redu ☺️ Sad mozes samo lijepo uzivati 😘

    Hvala tiZaista cu nastojat malo se opustiti sad. Stalno neki stres do sad bio. Vjerojatno ce biti i dalje, jer jednostavno je sve to novo, i svaki put kad se sagnem pomislim da sam trebala sporije to malo ali barem par sljedecih dana cu cu uzivati. :)

    Znam, tako je i kod mene 😁 Ali mogu ti reci da sam puno mirnija od kad sam bila na ultrazvuku , više ne ludujem toliko na svaku sitnicu 😉 Lakše je dok doktor potvrdi da je sve OK 😊 Sad se vec radujem idućem četvrtku kad mi je sljedeći uzv ❤️ Probaj se sada opustiti i uživati 😘

    Jao, tebi jos malo pa novi ultrazvuk. 
    Uzivaj draga! :) 

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Cure trudnice, otvorila sam novu temu “Trudnoća nakon MPO” pa da ne zamaramo previše naše čekalice, ako želite pridružite se pa možemo tamo dalje o svemu pisati 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Cure trudnice, otvorila sam novu temu “Trudnoća nakon MPO” pa da ne zamaramo previše naše čekalice, ako želite pridružite se pa možemo tamo dalje o svemu pisati


    Nemogu naci. 

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Bubica1

    Cure trudnice, otvorila sam novu temu “Trudnoća nakon MPO” pa da ne zamaramo previše naše čekalice, ako želite pridružite se pa možemo tamo dalje o svemu pisati

    Nemogu naci.


    Upiši u njihovu tražilicu “Trudnoća nakon MPO”, trebalo bi ti ponuditi.

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Mima2006

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Drage moje,nova sam ovdje ,9dnt,simptomi do 7det bolne grudi,jajnici i bolovi kao pms.Inace ovo mi je drugi pokusaj.Zanima me jeli koja imala ovakve simptome koji su prestali a da je beta bila pozitivna, ja betu vadim 13.8,nemam neki osjecaj da ce biti dobro.Hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.