Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mala_martina1990

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Danijela93

    Mala_martina1990

    Danijela93

    Milce3

    Danijela93

    Cure moze pomoc znaci Dana's Mi je 6 dan od embrio transfera u nedjelju Sam primila Prgnly inekciju.
    Sada Sam radila test I pozitivan je.

    Dali imate iskustva sva od srece javila Sam se jednoj koja je isto radila umjetnu samnom Ali ona je vise puta radila.

    Rekla Mi je da u Prgnly je isto HCG Hormon.

    Sad vise neznam sta da mislim?? Jel na kraju test pozitivan ili samo Radi inekcije pokazuje??

    Jel 19 Januar Pregnil? Koliko sam ja upucena, Pregnil izlazi nakon 7-10 dana iz organizma.

    Ne 26.1, jer 23.1 Sam imala embriotransfer

    Danijela meni je isto danas 6dnt i isto sam u nedjelju primila injekciju HCG-a i znam da joj oko 10 dana treba da izade iz organizma,ja ne planiram radit test prije 11-12dnt

    MA Imas pravo bolje da I ja nisam jer nakon toliko vremena ugledati +.

    Ja nisam toliko uopce bila U tome sta koja inekcija u sebi ima.
    A vidjet cemo bila Sam radila I Digitalni test on Je pokazao da nisam trudna.

    Pojma vise nemam. Nadam se pozitivnom


    Ma znam kakp ti je,i.mene kopka stalno da probam pišnut neda mi vrag mira…al.necu da mi se ne desi da se lažno ponadam,samo cu past u jos vecu depru 🙈🙄🙄

  • Avatar Danijela93

    Danijela93

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Mala_martina1990

    Danijela93

    Mala_martina1990

    Danijela93

    Milce3

    Danijela93

    Cure moze pomoc znaci Dana's Mi je 6 dan od embrio transfera u nedjelju Sam primila Prgnly inekciju.
    Sada Sam radila test I pozitivan je.

    Dali imate iskustva sva od srece javila Sam se jednoj koja je isto radila umjetnu samnom Ali ona je vise puta radila.

    Rekla Mi je da u Prgnly je isto HCG Hormon.

    Sad vise neznam sta da mislim?? Jel na kraju test pozitivan ili samo Radi inekcije pokazuje??

    Jel 19 Januar Pregnil? Koliko sam ja upucena, Pregnil izlazi nakon 7-10 dana iz organizma.

    Ne 26.1, jer 23.1 Sam imala embriotransfer

    Danijela meni je isto danas 6dnt i isto sam u nedjelju primila injekciju HCG-a i znam da joj oko 10 dana treba da izade iz organizma,ja ne planiram radit test prije 11-12dnt

    MA Imas pravo bolje da I ja nisam jer nakon toliko vremena ugledati +.

    Ja nisam toliko uopce bila U tome sta koja inekcija u sebi ima.
    A vidjet cemo bila Sam radila I Digitalni test on Je pokazao da nisam trudna.

    Pojma vise nemam. Nadam se pozitivnom

    Ma znam kakp ti je,i.mene kopka stalno da probam pišnut neda mi vrag mira…al.necu da mi se ne desi da se lažno ponadam,samo cu past u jos vecu depru 🙈🙄🙄


    Da bolje nemoj meni je sad krivo sto Sam uopce radila

  • Marija26071989

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Cure ja sam u nedjelju radila test koji je bio negativan.. U ned mi je bio 9dpt.. Nemam vise nikakve simptome… U petak idem vadit betu da se mogu isplakat kako treba…  Iako mi se neide…. 😣😔

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Marija26071989

    Cure ja sam u nedjelju radila test koji je bio negativan.. U ned mi je bio 9dpt.. Nemam vise nikakve simptome… U petak idem vadit betu da se mogu isplakat kako treba… Iako mi se neide…. 😣😔


    Ja vadim u petak ali mislim se da idem cetvrtak vaditi, to je 14 dan nakon transfera.. Nemam ni ja simptima, osven naduht trbuh i s vremena na vreme neka bol, isto ko da cu procurit u svakog momenta i samo trcim u toaletu.. Popricala sam malo danas sa moji doktor, rekao je da je suvise rano za simptomi ako je uspjesno, pa ulevao mi pak neku nadu. Drzim fige da uspjemo i bez simptoma 🤞🙏

  • Marija26071989

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Milce3

    Marija26071989

    Cure ja sam u nedjelju radila test koji je bio negativan.. U ned mi je bio 9dpt.. Nemam vise nikakve simptome… U petak idem vadit betu da se mogu isplakat kako treba… Iako mi se neide…. 😣😔

    Ja vadim u petak ali mislim se da idem cetvrtak vaditi, to je 14 dan nakon transfera.. Nemam ni ja simptima, osven naduht trbuh i s vremena na vreme neka bol, isto ko da cu procurit u svakog momenta i samo trcim u toaletu.. Popricala sam malo danas sa moji doktor, rekao je da je suvise rano za simptomi ako je uspjesno, pa ulevao mi pak neku nadu. Drzim fige da uspjemo i bez simptoma 🤞🙏


    🙏🙏🤞🤞

  • Lina2016

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim saborkama, a pogotovo ovim sto trenutno cekaju betu.
    Posto ste vi jedina aktivna stranica bila koju sam pratila do cekanja bete i indirektno mi pruzale osjecaj da nisam sama, red je da i ja vama mozda “pomognem”, pruzim nadu da izdrzite najgore cekanje koje postoji. 
    5 godina sam prosla borbe, nalaza, trauma i dobila 👼. 
    Od tog period je proslo vec 3 godine i posto sam imala zamrznute, bilo je vrijeme da se vratim opet u taj krug “ pakla”. 

    16.1. sam ima FET 2 embriona i savjet dr da betu radim 29.1.
    9dnt uradim test sa blago 2 crticom, ali sam mislila da je vise navlacim ja ocima, nego sto je tu.
    Zbog tog testa, uradila sam betu dan ranije tj.danas i ona iznosi 507!! Srecna jesam, ali to je tek pocetak mog puta.
    Zelim da vam opisem svoje simptome. 
    Prvih 5-6 dana sam imala grcenje materice,  isto kao kad trebam dobiti, jake bolove u donj.dijelu ledja, bolne grudi. Poslije mi prestaje bilo kakvo grcenje, bol u ledjima. 
    Grudi su mi plave od izrazenih vena, povisena temperatura max 37,2, kihanje, tragovi krvi kad ispirim nos ( mozda je nebitno sto ovo pisem, ali to mi se desavalo u prethodnoj trudnoci sve dok se nisam porodila, inace nemam taj problem ), cesto mokrenje, zatvor, zgaravica i mucnina.
    Posto od hormona ne raspoznajem prave simptome, hvatala sam se za jos jednu slamku spasa koja mi se pokazala kao tacna u prosloj trudnoci, mijenjanje spoljasnje strane vagine u ljubicasto.🙈🙈

    Zelim vam svima pozitivne bete i uredne trudnoce.🍀🍀🍀

    Izvinjavam vam se na preopsirnoj poruci.😊

  • Ivanca986

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Večer, dame 🤗
    Danas sam i ja dočekala pozitivu betu… 😊 ❤️ 
    Beta je 244, 12dnt!!! 😁
    Sada smo treba izdržati 10 dana da idem na uzv… 
    Od simptoma su samo bolne grudi i povremeno žiganje u donjem djelu stomaka, kao pred menstruaciju. 

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Lina2016

    Pozdrav svim saborkama, a pogotovo ovim sto trenutno cekaju betu.
    Posto ste vi jedina aktivna stranica bila koju sam pratila do cekanja bete i indirektno mi pruzale osjecaj da nisam sama, red je da i ja vama mozda “pomognem”, pruzim nadu da izdrzite najgore cekanje koje postoji.
    5 godina sam prosla borbe, nalaza, trauma i dobila 👼.
    Od tog period je proslo vec 3 godine i posto sam imala zamrznute, bilo je vrijeme da se vratim opet u taj krug “ pakla”.

    16.1. sam ima FET 2 embriona i savjet dr da betu radim 29.1.
    9dnt uradim test sa blago 2 crticom, ali sam mislila da je vise navlacim ja ocima, nego sto je tu.
    Zbog tog testa, uradila sam betu dan ranije tj.danas i ona iznosi 507!! Srecna jesam, ali to je tek pocetak mog puta.
    Zelim da vam opisem svoje simptome.
    Prvih 5-6 dana sam imala grcenje materice, isto kao kad trebam dobiti, jake bolove u donj.dijelu ledja, bolne grudi. Poslije mi prestaje bilo kakvo grcenje, bol u ledjima.
    Grudi su mi plave od izrazenih vena, povisena temperatura max 37,2, kihanje, tragovi krvi kad ispirim nos ( mozda je nebitno sto ovo pisem, ali to mi se desavalo u prethodnoj trudnoci sve dok se nisam porodila, inace nemam taj problem ), cesto mokrenje, zatvor, zgaravica i mucnina.
    Posto od hormona ne raspoznajem prave simptome, hvatala sam se za jos jednu slamku spasa koja mi se pokazala kao tacna u prosloj trudnoci, mijenjanje spoljasnje strane vagine u ljubicasto.🙈🙈

    Zelim vam svima pozitivne bete i uredne trudnoce.🍀🍀🍀

    Izvinjavam vam se na preopsirnoj poruci.😊


    Zelim ti laku trudnocu 🤗🤗 Uzivaj sada. Hvala tebi sto si ovo spodelila sa nama.. ❤

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ivanca986

    Večer, dame 🤗
    Danas sam i ja dočekala pozitivu betu… 😊 ❤️
    Beta je 244, 12dnt!!! 😁
    Sada smo treba izdržati 10 dana da idem na uzv…
    Od simptoma su samo bolne grudi i povremeno žiganje u donjem djelu stomaka, kao pred menstruaciju.


    Pa to su divnee vesti, BRAVO! 💪 Sretno 🍀 Sta su 10 dana sad posle takvu betu, uzivaaj! Zelim ti svu srecu 🤞🍀🙏

  • Jams1

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Danijela93

    Cure moze pomoc znaci Dana's Mi je 6 dan od embrio transfera u nedjelju Sam primila Prgnly inekciju.
    Sada Sam radila test I pozitivan je.

    Dali imate iskustva sva od srece javila Sam se jednoj koja je isto radila umjetnu samnom Ali ona je vise puta radila.

    Rekla Mi je da u Prgnly je isto HCG Hormon.

    Sad vise neznam sta da mislim?? Jel na kraju test pozitivan ili samo Radi inekcije

    Sada sam zbunjena…kako ta injekcija posle transfera?! U stimuliranom sam je bocnula 36h pre punkcije. U FETu u 16.12 pa transfer 21.12. Jer je 5dnevna blastula. 🤔 Ta injekcija je HCG koji “izaziva pucanje folikula koji sadrzi jajnu celiju” 🤔🤔🤔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.