Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Mima2006

    Milce3

    Mima2006

    Mima2006

    Zdravo cure.Citajuci silna iskustva rijesih da se i ja ubacim ovdje.Ja imam vec troje djece,normalnim putem sam ostajala trudna sve do prije 10 god.Posto smo ja i moj muz odlucili da zelimo jos jedno dete a nisam mogla prirodnim putem ostati trudna odlucili smo za vto.14.01.sam imala embryotransfer,10 dan od transfera sam radila kucni test i bio je negativan.Os simptoma sam imala 6 i 7 dan jak bol u lijevom jajniku i bolove u stomaku, grudi otekle i bolne, 8 dan nista nikakvi bolovi, 9,10,11 i 12 dan bolovi u ledjima, stomak grudi ..nisam mogla da spavam od bolova..cal sam imala i temperaturu 37,vec jutros nista ,bolovi nula,grudi mlitave,nista…inace po grudima sam uvijek znala da sam trudna bez ikakvih testova. Da li je bilo od vas imao ovakve simptome, da je i test bio neg.a beta pozitivna?

    Jos nesto…ciklus mi je na 28 dana,a vec mi kasni 3 dana..da li je to normalno zbog tog progesterona koji primam ?

    Ja sam neki put dobijala i sa prgesteron tocno na datum, a nekad kad prestanem da primam, tako da i to je razlicno. Koji dan su ti vratili embrija?

    5 dan..blastocista


    Mislim da nema pravilo draga, sve je razlicito, zavisi kad se desila ta implantacija.. svaki organizam je razlicni i zato mislim da ipak beta je jedini pokazatelj za trudnocu. Negde sam procitala da 9ti 10ti dan sa blastocita da moze da se uradi kucni test al da pak postoi mogucnost da nije pouzdan. Sretno 🙏🍀

  • Mima2006

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Milce3

    Mima2006

    Milce3

    Mima2006

    Mima2006

    Zdravo cure.Citajuci silna iskustva rijesih da se i ja ubacim ovdje.Ja imam vec troje djece,normalnim putem sam ostajala trudna sve do prije 10 god.Posto smo ja i moj muz odlucili da zelimo jos jedno dete a nisam mogla prirodnim putem ostati trudna odlucili smo za vto.14.01.sam imala embryotransfer,10 dan od transfera sam radila kucni test i bio je negativan.Os simptoma sam imala 6 i 7 dan jak bol u lijevom jajniku i bolove u stomaku, grudi otekle i bolne, 8 dan nista nikakvi bolovi, 9,10,11 i 12 dan bolovi u ledjima, stomak grudi ..nisam mogla da spavam od bolova..cal sam imala i temperaturu 37,vec jutros nista ,bolovi nula,grudi mlitave,nista…inace po grudima sam uvijek znala da sam trudna bez ikakvih testova. Da li je bilo od vas imao ovakve simptome, da je i test bio neg.a beta pozitivna?

    Jos nesto…ciklus mi je na 28 dana,a vec mi kasni 3 dana..da li je to normalno zbog tog progesterona koji primam ?

    Ja sam neki put dobijala i sa prgesteron tocno na datum, a nekad kad prestanem da primam, tako da i to je razlicno. Koji dan su ti vratili embrija?

    5 dan..blastocista

    Mislim da nema pravilo draga, sve je razlicito, zavisi kad se desila ta implantacija.. svaki organizam je razlicni i zato mislim da ipak beta je jedini pokazatelj za trudnocu. Negde sam procitala da 9ti 10ti dan sa blastocita da moze da se uradi kucni test al da pak postoi mogucnost da nije pouzdan. Sretno 🙏🍀


    E hvala draga .

  • Ivanca986

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Milce3

    Ivanca986

    Milce3

    Bog cure, kako ste danas? Ja nisam spavala celu noc, budila me menstrualna bol dva tri puta i stalo je. Izgubila sam svu nadu, mislila sam da cu da dobijem kad ustanem al hvala Bogu nista za sad. 🤞 za sve nas koji cekamo dan za pozitivnu betu 🙏💪🤗🍀

    Jutro svima 😊
    Ja sutra imam betu, nervoza pomalo kreće 😬
    Koji si ti dan nakon transfera?

    Drzim fige 🤞🍀 Jedan dan ko ni jedan 🤗 💪 Jel imas nekih simptoma? Meni je danas 10ti dan nakon transfera trodnevni.


    Ja sam imala FET 5-dnevne blastice…
    Od simptoma imam bolne grudi i bolovi u stomaku kao pred menstruaciju… Samo se nadam da nisu menstrualni 🤞 I da, strašno sam žedna…. Hhhh
    Po planu i programu trebala sam dobiti prije 4 dana i na prijašnjem FET-u sam čak dobila i pod Utrogestanima (istina nije bila kao prava menstruacija, ali čim sam ih prestala koristiti dobila sam kako treba). Nadam se da je to to! 
    Utorak nikako da dođe

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ivanca986

    Milce3

    Ivanca986

    Milce3

    Bog cure, kako ste danas? Ja nisam spavala celu noc, budila me menstrualna bol dva tri puta i stalo je. Izgubila sam svu nadu, mislila sam da cu da dobijem kad ustanem al hvala Bogu nista za sad. 🤞 za sve nas koji cekamo dan za pozitivnu betu 🙏💪🤗🍀

    Jutro svima 😊
    Ja sutra imam betu, nervoza pomalo kreće 😬
    Koji si ti dan nakon transfera?

    Drzim fige 🤞🍀 Jedan dan ko ni jedan 🤗 💪 Jel imas nekih simptoma? Meni je danas 10ti dan nakon transfera trodnevni.

    Ja sam imala FET 5-dnevne blastice…
    Od simptoma imam bolne grudi i bolovi u stomaku kao pred menstruaciju… Samo se nadam da nisu menstrualni 🤞 I da, strašno sam žedna…. Hhhh
    Po planu i programu trebala sam dobiti prije 4 dana i na prijašnjem FET-u sam čak dobila i pod Utrogestanima (istina nije bila kao prava menstruacija, ali čim sam ih prestala koristiti dobila sam kako treba). Nadam se da je to to!
    Utorak nikako da dođe


    Drzim fige da je to to 🤞🙏🤞 Sretno draga 🍀

  • Ivanca986

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Milce3

    Ivanca986

    Milce3

    Ivanca986

    Milce3

    Bog cure, kako ste danas? Ja nisam spavala celu noc, budila me menstrualna bol dva tri puta i stalo je. Izgubila sam svu nadu, mislila sam da cu da dobijem kad ustanem al hvala Bogu nista za sad. 🤞 za sve nas koji cekamo dan za pozitivnu betu 🙏💪🤗🍀

    Jutro svima 😊
    Ja sutra imam betu, nervoza pomalo kreće 😬
    Koji si ti dan nakon transfera?

    Drzim fige 🤞🍀 Jedan dan ko ni jedan 🤗 💪 Jel imas nekih simptoma? Meni je danas 10ti dan nakon transfera trodnevni.

    Ja sam imala FET 5-dnevne blastice…
    Od simptoma imam bolne grudi i bolovi u stomaku kao pred menstruaciju… Samo se nadam da nisu menstrualni 🤞 I da, strašno sam žedna…. Hhhh
    Po planu i programu trebala sam dobiti prije 4 dana i na prijašnjem FET-u sam čak dobila i pod Utrogestanima (istina nije bila kao prava menstruacija, ali čim sam ih prestala koristiti dobila sam kako treba). Nadam se da je to to!
    Utorak nikako da dođe

    Drzim fige da je to to 🤞🙏🤞 Sretno draga 🍀


    Hvala 🤗 🤞

  • Ivanca986

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Sretno svima nama!!! 😘 

  • Jams1

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Ja sam nakon prvog transfera radila normalno, doduse kancelarijaki posao ali sam isla. Drugi transfer (FET) resila sam da ostanem kod kuci i to je bila (po meni uzasna greska). Ceo dan smo mislim na to sta se desava. Gledam seriju a gledam kroz TV. Zato sada pauza, nis neke dodatne analize i FET opet u Martu/Aprilu (kada budem bila spremna) i opet na posao. Makar da zaboravim sta se desava. 😂

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Cure, evo i mene OPET ❤
     Ne znam vise tko je novi a tko stari 🤢😁
    Ovo ucitavanje jee predugo da se ulogiras,jel mozemo napraviti VOl.3 😁
    Ja sam.bila s vama.u 10mj.nakon prvog Feta i imala biokemijsku..nakon toga sad imala ponovno 15.1 Fet -2 blastice, i evo  jutros betu vadila kad 443 🙈🙈🙈 
    Shock…🥰🥰🥰
    Simptome,ama nikave posebno..bila sam.sigurna da nece uspjeti, placuci sam.isla vaditi bet jer  kontam moram javiti doktroru 😂…
    Jos ne vjerujemo 🥰🥰🥰🙏

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    ladyluu

    Cure, evo i mene OPET ❤
    Ne znam vise tko je novi a tko stari 🤢😁
    Ovo ucitavanje jee predugo da se ulogiras,jel mozemo napraviti VOl.3 😁
    Ja sam.bila s vama.u 10mj.nakon prvog Feta i imala biokemijsku..nakon toga sad imala ponovno 15.1 Fet -2 blastice, i evo jutros betu vadila kad 443 🙈🙈🙈
    Shock…🥰🥰🥰
    Simptome,ama nikave posebno..bila sam.sigurna da nece uspjeti, placuci sam.isla vaditi bet jer kontam moram javiti doktroru 😂…
    Jos ne vjerujemo 🥰🥰🥰🙏


    Cestitam Ladyluu, divne vesti 🍀 Laku trudnocu ti zelim 🙏😍❤ Bas si ne obradovala nas koi iscekujemu betu bez ikakvih simptoma, dokaz da je sve moguce. Zelim ti svu srecu ❤🍀❤

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Milce3

    ladyluu

    Cure, evo i mene OPET ❤
    Ne znam vise tko je novi a tko stari 🤢😁
    Ovo ucitavanje jee predugo da se ulogiras,jel mozemo napraviti VOl.3 😁
    Ja sam.bila s vama.u 10mj.nakon prvog Feta i imala biokemijsku..nakon toga sad imala ponovno 15.1 Fet -2 blastice, i evo jutros betu vadila kad 443 🙈🙈🙈
    Shock…🥰🥰🥰
    Simptome,ama nikave posebno..bila sam.sigurna da nece uspjeti, placuci sam.isla vaditi bet jer kontam moram javiti doktroru 😂…
    Jos ne vjerujemo 🥰🥰🥰🙏

    Cestitam Ladyluu, divne vesti 🍀 Laku trudnocu ti zelim 🙏😍❤ Bas si ne obradovala nas koi iscekujemu betu bez ikakvih simptoma, dokaz da je sve moguce. Zelim ti svu srecu ❤🍀❤


    Daa,i ja sam samo trazila “trudnoca bez simptoma” ..jwr sam u prošloj imala biokem.ii imala implat.krvarenje,nisam.mogla kavu piiti,..a sad :/ jos nista..mozda sako nelad jajnik da zaboli,kao da je ovulacija:) tako da….SVE JE MOGUĆE 🙈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.