Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Želim ti puno srece branca,kod nas sve ok sad 1 put isla na prirodni ivf 1j.s 4 stanična u srijedu bila punkcija u petak 1.2 inseminacija,danas mi 6 dan, 

  • branca_i

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Prvi i drugi put kad smo išli biolog je satima pokušavao u tkivu naći dobre spermije i jedva našao par, tako da nisu ni sve jajne stanice mogli probati oploditi. Treći put smo išli samo s klomifenom da dobijemo manje jajnih stanica i da me ne muče i taj put mu u tkivu nađu puuuno dobrih spermija koje na kraju nisu imali s čim oplodit pa su propali. Ovaj zadnji put, išli smo na rizik i punktirali su mi 19 jajnih stanica od kojih je preživio jedan embrij koji su mi vratili…. Opet malo loših spermija… Eto, nikako da se poklopimo, kao da nam neka viša sila ne dopušta da dođemo do sreće… Da ne spominjem koliko smo drugih problema znali imati tijekom postupka…prije zakazane Micro Tese, na koju sam supruga pola godine nagovarala, auto nam se pokvari nasred autoceste….pa zakazivali novi termin… I sad mi ostaje nada da je taj zadnji embrij upravo moja mala sreća koja ce se uspijeti izboriti. 

  • branca_i

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    johan

    Želim ti puno srece branca,kod nas sve ok sad 1 put isla na prirodni ivf 1j.s 4 stanična u srijedu bila punkcija u petak 1.2 inseminacija,danas mi 6 dan,


    I ja tebi želim svu sreću i nadam se da će beta biti velika… Kad ju vadiš? 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu
    Test
    Test

     cure šta mislite? Nisam mogla a da nevidim sta ce pokazat 6 dan nakon,18.2 vadim betu

  • branca_i

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Johan, vidim ju!!!! Supeeeer!! 🙂🙂🙂🙂 Zelim ti da se crta nastavi lipo debljat!!! 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Ja sad pronasla test koji sam narucila na ebayu davno pa cu isprobat ujutro da vidimo šta on pokazuje 😄

  • branca_i

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Evo danas 8dnt i svi simptomi nestali, a počela glavobolja koju uvik mrzim jer mi nakon nje kroz par dana dođe M! 😣

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    branca_i

    Evo danas 8dnt i svi simptomi nestali, a počela glavobolja koju uvik mrzim jer mi nakon nje kroz par dana dođe M! 😣


    Meni danas 9 dan ako je transfer nulti dan i vec par dana me boli u jajnicima koda cu dobit mengu ,i da nakraju mi test bio
    Negativan rekla mi doktorica da mi to pokazalo plus zbog busTera inekcije koju sam si dala 5 dan,da je jos prerano bilo za test

  • branca_i

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    johan

    branca_i

    Evo danas 8dnt i svi simptomi nestali, a počela glavobolja koju uvik mrzim jer mi nakon nje kroz par dana dođe M! 😣

    Meni danas 9 dan ako je transfer nulti dan i vec par dana me boli u jajnicima koda cu dobit mengu ,i da nakraju mi test bio
    Negativan rekla mi doktorica da mi to pokazalo plus zbog busTera inekcije koju sam si dala 5 dan,da je jos prerano bilo za test


    Mnoge cure imaju takav osjećaj kao da će dobit M pa na kraju budu trudne, tako da ti držim fige da su kod tebe upravo to dobri znakovi…. Drži se draga! 🙂

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    branca_i

    johan

    branca_i

    Evo danas 8dnt i svi simptomi nestali, a počela glavobolja koju uvik mrzim jer mi nakon nje kroz par dana dođe M! 😣

    Meni danas 9 dan ako je transfer nulti dan i vec par dana me boli u jajnicima koda cu dobit mengu ,i da nakraju mi test bio
    Negativan rekla mi doktorica da mi to pokazalo plus zbog busTera inekcije koju sam si dala 5 dan,da je jos prerano bilo za test

    Mnoge cure imaju takav osjećaj kao da će dobit M pa na kraju budu trudne, tako da ti držim fige da su kod tebe upravo to dobri znakovi…. Drži se draga! 🙂


    ❤❤❤❤❤ 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.