Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    ivanab0610

    Bok cure, evo ja se prvi put javljam.. ovo mi je prvi postupak.. znaci aspiracija je bila prošlu srijedu. Imala sam hiperreakciju -16 jajnih stanica. 10 oplođenih, i na kraju ih je 5 dan dočekalo 6. 2 su dobile ocjenu odličan, 4 vrlo dobar😀 jučer je jedna vraćena, sad čekamo drugu subotu i betu😀😀 od simptoma imam samo cudan osjećaj u trbuhu, moglo bi se reci grcici al vise imam osjećaj da je to posljedica gonala i stimulacije s njim🤷🏻‍♀️


    Ej draga ja imala 1 j.s 4 staničnu i vračena mi nakon 2 dana ,ja ti od transfera osjecam probadanje u jajnicima i u ledjima,danas mi 4 dan nakon,nemam neke simptome samo umor i to probadjanje u jajnicima i ledjima

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Evo nasla statistiku,
    Nakon transfera zametka starog 3 dana događa se slijedeće: 

    1 dpt…zametak raste i razvija se 

    2 dpt…zametak se razvija u blastocistu 

    3 dpt…blastocista se izliježe iz omota 

    4 dpt…blastocista prianja na sluznicu maternice 

    5 dpt…započinje imlantacija (ugnježdenje) i blastocista sve više tone u sluznicu 

    6 dpt…proces implantacije se nastavlja, morula i dalje tone u sluznicu maternice 

    7 dpt… morula se kompletno ugnijezdila u sluznicu maternice, ima stanice placente i fetusa 

    8 dpt…stanice placente počinju lučiti hormon HCG u krv 

    9 dpt…sve više HCG-a se luči kako se fetus razvija 

    10 dpt… još više HCG-a se luči 

    11 dpt…nivo HCG-a sada je dovoljno velik da ga može detektirati kućni test na trudnoću iz urina 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Ej drage moje kako ste?ima kakvih novih simptoma??

  • branca_i

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    johan

    Ej drage moje kako ste?ima kakvih novih simptoma??


    Jutro, danas 5dpt 3.dnevnog embrija i počeli menstrualni bolovi… Sve isto kao i u prethodna 3 postupka… 

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    branca_i

    johan

    Ej drage moje kako ste?ima kakvih novih simptoma??

    Jutro, danas 5dpt 3.dnevnog embrija i počeli menstrualni bolovi… Sve isto kao i u prethodna 3 postupka…


    Danas 7 dan. Od jučer počeli bolovi ko pred mengu. Imam neki smeđi iscjedak. Nije stalno da curi nego sam noćas išla pišati I vidjela na gaćama.. Luda sam. Danas mi je inače termin za ono čije ime nećemo spominjati 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    branca_i

    johan

    Ej drage moje kako ste?ima kakvih novih simptoma??

    Jutro, danas 5dpt 3.dnevnog embrija i počeli menstrualni bolovi… Sve isto kao i u prethodna 3 postupka…


    Branca kako ti bilo prethodna 3 postupka,mene zanima zasto se ti embriji ne ulove i ostanu…

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    johan

    branca_i

    johan

    Ej drage moje kako ste?ima kakvih novih simptoma??

    Jutro, danas 5dpt 3.dnevnog embrija i počeli menstrualni bolovi… Sve isto kao i u prethodna 3 postupka…

    Branca kako ti bilo prethodna 3 postupka,mene zanima zasto se ti embriji ne ulove i ostanu…


    Mene zanima ista stvar. Zašto se ne ulove ako je sa ženom sve ok. Znam glupo pitanje ali

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt

    johan

    branca_i

    johan

    Ej drage moje kako ste?ima kakvih novih simptoma??

    Jutro, danas 5dpt 3.dnevnog embrija i počeli menstrualni bolovi… Sve isto kao i u prethodna 3 postupka…

    Branca kako ti bilo prethodna 3 postupka,mene zanima zasto se ti embriji ne ulove i ostanu…

    Mene zanima ista stvar. Zašto se ne ulove ako je sa ženom sve ok. Znam glupo pitanje ali


    Da nikako mi to nije jasno a nemogu naci zasto 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Evo meni danas 6 dan i nemam bas nikakve,nikakve simptome nista me neboli,sta je sad to preko noci nestala bol

  • branca_i

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    johan

    branca_i

    johan

    Ej drage moje kako ste?ima kakvih novih simptoma??

    Jutro, danas 5dpt 3.dnevnog embrija i počeli menstrualni bolovi… Sve isto kao i u prethodna 3 postupka…

    Branca kako ti bilo prethodna 3 postupka,mene zanima zasto se ti embriji ne ulove i ostanu…


    Suprug ima neopstruktivnu azzospermiju i tek Micro Tesom smo došli do malo spermija koji su većinom bili loši, pa su samim tim i slabije oplodnje bile i embriji. Svaki put su embriji vraćani 3.dan… Jednostavno u takvim situacijama većinom su takvi ishodi. Ali ja sam opet zahvalna sto smo i tako imali priliku možda doći do bebe jer s takvom dijagnozom svi uglavnom upućuju na donaciju. Sa mnom je sve ok, imam 39 godina i jajnike kao da imam 30 te nije problem doći do jajnih stanica.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.