Serklaža + ureaplazma

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Senoritakova vidim da i tebi tjedni pocinju cetvrtkom ko i meni 😊 vec 26. ha? Jos 2 i prvi cilj je dostignut ako mene pitas. Moj drugi cilj je za tjedan dana dostignut,32 tjedna i onda napadam 34 i izlazim iz kreveta ako ih dostignem 😃

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ivaK

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Ej zenice…mene je pocelo jace peckati i javila sam se odmah u bolnicu. Pregledali su me. Zatvorena, grlic uredan bez oteklina, sav cvrst, usce T oblika, cerviks 3,1 kao i prije operacije. Beban zivahan i zdrav. Potvrdeno da nam stize deckic! Doktorica kaze odlicno stanje i samo mirovanje i roidakal i utrogestan.
    U rodnici bijeli sekret, uz moje peckanje kaze da je vjerovatno doslo do gljivica ili upale. Rekla sam da mi je tako odkad vaginalno stavljam utrogestan. Zadrzali me evo preko vikenda. Urinokultura uredna, crp i kks. Cekaju se brisevi. Dobila vaginalete i vec se smanjilo peckanje. Otpustaju me u ponedjeljak kazu. Doktorica kaze da ce pregledi biti svaki 4 tj sa hospitalizacijom da se naprave sve pretrage. I utrogestan odsada pijem, dolje nista jer imam iritaciju od njega.

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Joj Renchii grozno, nakon toliko iscekivanja nista od pregleda. Bitno da te nista ne boli. Idemo onda obje u utorak, dan D🙏. Ja sam uvjerena da ce me opet ostaviti zbog necega u bolnici. 
    Da za četvrtke živim. Samo oko njih mi se vrti sve. Tako sam i u prosloj trudnoci četvrkom punila i čet rodila. Joj ti si vec u 32, da bar brže teče.
    Mi danas slavimo od Rite rođendan, samo da se ne preforsiram, sestre i muz su mi se napravile al opet se ja muvam da vidim kako i šta. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Iva neka si otišla, sigurnija si kad si pod nadzorom. Mozda su gljivice od tih vaginaleta. Moja dr zato prakricira oralnu uporabu utrogestana zbog tih silnih kontakata s rodnicom da ne bi navukla što. 
    U kojem si ti gradu? Koliko si tjedana sad trudna?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • ivaK

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Senoritakova

    Iva neka si otišla, sigurnija si kad si pod nadzorom. Mozda su gljivice od tih vaginaleta. Moja dr zato prakricira oralnu uporabu utrogestana zbog tih silnih kontakata s rodnicom da ne bi navukla što.
    U kojem si ti gradu? Koliko si tjedana sad trudna?


    Danas punih 18 tjedana. Kbc Osijek.
    Da rekla je ili utrogestan ili od sava da je doslo do toga. 
    Bas pecka dolje…sad puno manje ali cekam da prestane totalno. 
    Vi nijedna poslije serklaze nije imala upalu, gljivice i slicno?

  • ivaK

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Te kako su vam izgledali pregledi poslije serklaza? Samo uzv ili i pipanje tj vaginalno?

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Nisam imala nikakvih reakcija niti peckanja, ali je od početka trudnoce uzimam Laktogyn tabelete za održavanje vaginalne flore. Sad zadnje su mi nasli ureaplasmu 10na 4 na brisevima, ali nemam hvala Bigu nikakvih tegoba niti bolova, nakon jake terapije nadm se d sam se rjesila bakterije. 
    Od serklaže preglede imam svaka 2-3tj, bude vaginalni pregled prstima, pa spekulom pogleda i uzv. Nakon toga me salje u lab na vađenje kks,crp i urin. Pa nakon 45 min vracwm se kod dr da ocita nalaze i dogovarwmo za dalje. Kako vi imate preglede? 
    Kakvo je osoblje u Osijeku? Dr mi je rekla ako bude nesto se zakompliciralo da me šalju iz sl broda u osijek s cula sam da su bezobrazbi!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • ivaK

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Sad sam imala prvi pregled poslije serklaze, isto takav kao ti. Spekulum, pipanje, uzv sa pretragama  kks, urinokultura, crp i brisevi.  Nemam prituzbi na osoblje, ni sestre ni doktore.
    Ja takoder pijem Lactogyn od pocetka, ali svejedno mi se pojavilo…

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Kako je opremljena bolnica i sobe? Mogu tvoji na ulaz stvari donjeti?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • ivaK

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Sobe su ok. Stol za obrok, ormarici i kreveti. Tus, wc, nista posebno ok je. 
    Ne razumijem opremljenost bolnice. Mislis na uzv, lijekove, sale, ambulante, ctg, ginekolozi, pedijatri, inkubatori? Mislim da je to najbolja opremljenost sto se tice Slavonije. Samnom su u sobi zena iz Vukovara, Orahovice, Dakova,…salju ih sve za Osijek iz blizih njima bolnica zbog bolje jel opremljenosti i strucnosti.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.