Rodiljne i porodiljne naknade

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mario.juric82

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    dobar dan svima.

    molim strucnu pomoc:naime zaposlena sam od 01.03.2016 god na neodređeno placa cca 7500hrk,postati cu tehnoloski visak 01.01.2018 god.
    Muz i ja smo planirali u medjuvremenu dijete;
    1.) ukoliko zatrudnim do 01.01.2018 god i otvorim komplikacije da li to znaci da cu primati punu placu nakon rodjena bebe jer mi poslodavac udijeli otkaz i kolika je naknada kod otvaranja komplikacija?
    2) ukoliko dobijem odmah 02.01.2018 novi posao na neodređeno da li mogu odmah zatrudnjeti te mi ostaju ista prava?
    3) na koji nacin se obracunava placa - zadnja ili neki prosjek(3 6 ili 12 mj)?

    unaprijed hvala svima

    3).

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Koliko dugo ste cekale rjesenje za naknadu i kad van je bila uplacena? Ja sam predala zahtjev prije tjedan dana. Kad mogu ocekivati naknadu? Za Mjesec? Dva? 

    [lilypie.com]

  • Avatar božepetra

    božepetra

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Zna li netko znači li ovo povećanje rodiljne naknade (drugih 6mj) od travnja da će u travnju već sjesti veći iznos ili tek u svibnju?
    I “kači” li to i nas koji smo već na roditeljskom dopustu?

    facebook.com/mamaimak/

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.