Rezultat testa! Slika

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    barbiemama

    nisi trudna. pa koristili ste zaštitu 🙄


    Ali mi je bio dan ovulacije i partner je svršio unutar mene u kondom :/ 

  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Nije puknuo niti ista no samo me strah jer mi je bas bio taj dan i eto  panika

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    cakeeey

    Eni31 znam no vrag mi nije dao mira. Citala sam da je puno curka radilo isto 4 do 5 dana prije menstruacije i da im je bilo pozitivno


    Al se nisu sexale s Londonom,ženo daj se opusti

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ena31

    cakeeey

    Eni31 znam no vrag mi nije dao mira. Citala sam da je puno curka radilo isto 4 do 5 dana prije menstruacije i da im je bilo pozitivno

    Al se nisu sexale s Londonom,ženo daj se opusti


    😂😂😂😂S kondomom😂😂,mob mi sam ispravlja

  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ena31

    Ena31

    cakeeey

    Eni31 znam no vrag mi nije dao mira. Citala sam da je puno curka radilo isto 4 do 5 dana prije menstruacije i da im je bilo pozitivno

    Al se nisu sexale s Londonom,ženo daj se opusti

    😂😂😂😂S kondomom😂😂,mob mi sam ispravlja


    😂😂😂 Ma znam ja sam sebi zabrijala nesto i samu mene mucim do te mjere da sam otisla po test 

  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Bolje rečeno svjesno sam otisla po test sa saznanjem da kondom nije puknuo niti skliznuo i sve,, toliko o psihi 😂 previse sam citala po forumu iskustva 

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Nisi trudna sigurno,ne znam sto se brines.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Da bi ostala trudna on mora svrsiti unutra,ali bez kondoma 😉

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • aknes

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    nije bas lako ostat trudna, ljudi pokušavaju godinama. cure kupuju trakice za ovulaciju da bi se seksale u točno određenom trenu i povećale si šansu za začećem. izuzetno je mala (čitaj nikakva) šansa da si ostala trudna s kondomom koji nije pukao i u kojem je sperma. ali ako se vec toliko bojiš, a jos ti ni ne kasni, odi u labaratorij izvadit krv i testiraj na trudnoću. čisto da ti i oni kažu da nisi trudna.

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nazalost mnogih koji se godinama trude,  ne ostaje se trudan samo tako! Ne bacaj novce na testove! Ne postoji niti jedan opravdani razlog za tolikom panikom,  ali bas niti jedan!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.