Rezultat testa! Slika

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu
    Curke jesam li trudna? 

    Proslo je 12 dana od odnosa, zasticen je bio  no strah je bio tu hah 5 dana do menge

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    cakeeey

    Curke jesam li trudna?
    Proslo je 12 dana od odnosa, zasticen je bio no strah je bio tu hah 5 dana do menge


    Nisi

  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Jel trebam mozda ponavljati? Jel bilo prerano? 

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    probaj test raditi tocno na dan očekivane m ili malo kasnije ..sad je prerano..ako si trudna vidjet će se i jako slaba crtica iz ovu tamnu…mozes i kupit jeftinij test npr iz mullera za cca 15kn

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    cakeeey

    Jel trebam mozda ponavljati? Jel bilo prerano?


    Ak ti bude kasnila ponovi,nemoj prije, i je bilo rano al pošto veliš da ste koristili zaštitu teško da si trudna

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ena31

    cakeeey

    Jel trebam mozda ponavljati? Jel bilo prerano?

    Ak ti bude kasnila ponovi,nemoj prije, i je bilo rano al pošto veliš da ste koristili zaštitu teško da si trudna


    I sad sam se sjetila da sam ti jučer odgovorila…😏

  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ma vec sam otvorila temu. Odnos je bio zasticen kondomom ( durex extra safe  i partner je svršio unutar mene u kondom a meni je bio dan ovulacije po racunici.. Kondom je bio cijeli nakon i sprema je bila na njenom predviđenom mjestu kad je izvadio… Pa me strah ipak malo 

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    nisi trudna. pa koristili ste zaštitu 🙄

    [lilypie.com]

  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Eni31 znam no vrag mi nije dao mira. Citala sam da je puno curka radilo isto 4 do 5 dana prije menstruacije i da im je bilo pozitivno 

  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Eni31 znam no vrag mi nije dao mira. Citala sam da je puno curka radilo isto 4 do 5 dana prije menstruacije i da im je bilo pozitivno 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.