Rana trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Student24

    Ako se kod pozitivnog testa trebaju pojaviti po jedna crta u svakom kvadraticu po meni je ovo pozitivan test. U desnom je jako obojana okomita crta, a u lijevom vrlo slaba vodoravna. Sto kaze u uputama? Kakva pozicija crte je potrebna u lijevom kvadratu?


    Obje trebaju biti iste, tj okomite… u lijevom kvadratu linija treba biti ista kao u krugu samo moze oscilirati u boji ovisno od nivoa beta hcg hormona

    [lilypie.com]

  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Obje trebaju biti ravne crte.Kasni mi menga 4 dana.Nikad mi nije kasnilo.osim dva puta kada sam ostala trudna.
    Koji test se moze napraviti a sa nije prvo jutarnji urin?

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Ssanja

    Student24

    Ako se kod pozitivnog testa trebaju pojaviti po jedna crta u svakom kvadraticu po meni je ovo pozitivan test. U desnom je jako obojana okomita crta, a u lijevom vrlo slaba vodoravna. Sto kaze u uputama? Kakva pozicija crte je potrebna u lijevom kvadratu?

    Obje trebaju biti iste, tj okomite… u lijevom kvadratu linija treba biti ista kao u krugu samo moze oscilirati u boji ovisno od nivoa beta hcg hormona


    obzirom da su ove crte suprotnog smjera vjerojatno je samo trag od mokrace. 

    [lilypie.com]

  • nelica166

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo i ja trebam savjet…u četvrtak sam saznala preko testa da sam trudna a od petka imam ko smečkasti iscjedak. Vidi se malo na papiru i ulošku, slabo je. I boli me u donjem dijelu najvise u lijevom jajniku. Da idem sutra na hitnu? Strah me. Ovo mi je prva trudnoća, po izracunu 5.tjedan. Gin me narucila tek 10.4. 

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    nelica166

    Pozdrav, evo i ja trebam savjet…u četvrtak sam saznala preko testa da sam trudna a od petka imam ko smečkasti iscjedak. Vidi se malo na papiru i ulošku, slabo je. I boli me u donjem dijelu najvise u lijevom jajniku. Da idem sutra na hitnu? Strah me. Ovo mi je prva trudnoća, po izracunu 5.tjedan. Gin me narucila tek 10.4.

    Tak je i meni bilo… Isla sam na hitnu jer sam isto trebala cekati pregled 10 dana. Hvala Bogu, bilo je samo implantacijsko krvarenje, al moglo je biti i nekaj drugo. Idi samo kod njih da te pregledaju!

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • nelica166

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Koliko je vama to trajalo? Velim meni sad tri dana ali stvarno slabo. Al brinu me i bolovi. Strah me onog najgoreg. :(

  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Evo da javim nazalost dosla mi menga.

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Babyq

    Evo da javim nazalost dosla mi menga.


    Kad prođe m krenite u nove pobjede i bit će ➕
    , sretno😊

  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Ena31
    Hvala.
    Imam dvije cure i jedino tada mi je.menga kasnila.
    Zato mi je sad bilo cudno sto je kasnila.Bila sam na pregledu prije i gin je rekla sa je sve u redu.

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • mala15

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ena31

    mala15

    Zdravo svima.

    Jako sam mlada imam 18 godina pa bih voljela da mi pomognete .
    Jos u decembru sam imala peting sa deckom, gdje smo i goli bili i tek sam onda saznala da i na taj nacin mogu ostati trudna . I prva menstruacija mi je tacno dosla, druga je kasnila dan a ovu sad sto sam dobila je 2 dana kasnila , kad je kasnila vec 2 dana uradil sam digitalni test za trudnocu i bio je negativan, i sljedeci dan sam vec dobila i sad je vec 5 dan kako imam menstruaciju i javljaju mi se blagi bolovi u stomaku , pa me zanima da li ima sanse da sam ipak trudna?

    Nije moguće, a bolovi su tjekom menstruacije normalna pojava…preporučam posjet ginekologu ili savjetovanje s nekim o sexualnim odnosima, načinima kontracepcije i menstrualnim ciklusima.

     Da ali i sad nakon mense imam cudan osjecaj u stomaku bojim se da je lazna , jer prije je uvijek nakon mense bio smedji iscjedak sad ga nema, ali valjda bi imala simptome za ovih 3mj tipa povracanje i sl.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.