Rana trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ljubicica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,ovdje sam nova,ne znam da li sam trudna pa bi voljela da mi objasnite par stvari..
    Kasnilo mi je 16 dana,nakon cega sam uradila prvi test koji je pokazao pozitivno,medjutim kada sam otisla kod ginekologa na UZ,rekao mi je da on jos ne zna da li sam trudna,ali da se trebam cuvati,onda sam uradila drugi test koji je opet pokazao pozitivno,ali sada mi se pojavilo blago krvarenje (sukrvica).Doktor me je narucio tek 30og ponovo na pregled,dali vi mislite da bi trebala cekati do tog datuma ili otici ranije,jer me ovo krvarenje malo brine.Da li mi neko moze reci da li postoje kakve sanse da sam trudna,jer ovo mi je prvi put da se sa ovim susrecem pa ne znam nista o ovome..lijep pozdrav

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Na Vašem mjestu, s obzirom na 2 pozitivna testa i sad krvarenje, ja bi otišla na hitnu i tamo rekla da sam trudna, da me boli i spomenula krvarenje, pregledali bi me i znala bi na čemu sam(ili odmah sutra ujutro kod ginekologa). Ne želim Vas plašiti, ali eto, ja bi tako.. Sretno.

  • Ljubicica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    To i nije bas neko krvarenje,nije obilno,nekada bude roskasto,nekada smedjkasto,pa sada ni sama ne znam sta da mislim ili uradim po tom pitanju

  • Ljubicica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    i danas je crveno,ali nije obilno

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ljubicica

    To i nije bas neko krvarenje,nije obilno,nekada bude roskasto,nekada smedjkasto,pa sada ni sama ne znam sta da mislim ili uradim po tom pitanju


    U svakom slučaju javite se svom ginekologu i pitajte ga za savjet, jer mi Vam ovdje možemo samo dati svoje mišljenje i nagađati…a krvarenje je u svakom.slučaju(i ako je smeđe, samo što je to stara krv) i bilo bi dobro provjeriti o čemu se radi.

  • Ljubicica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala vam na vasem savjetu..

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Slazem se s Enom,  ja nisam cekala,  odmah sam isla na hitnu. Smedji iscjedak je krvarenje,  sve su to krvarenja. Mozda imate hematom koji zahtijeva terapiju i mirovanje,  mozda je samo implatacijsko krvarenje,  ali to ne mozete znati dok vas netko ne pogleda. Odite na hitnu ili najkasnije sutra ujutro svom ginekologu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Ja sam Imala slicnu situaciju i otisla sam na hitnu. Hvala Bogu bilo je implantacijsko krvarenje, al mi je onda tjedan dana kasnije moja ginekologica ipak dala utrogestan. Idi samo na hitnu.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • mala15

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo svima.

    Jako sam mlada imam 18 godina pa bih voljela da mi pomognete .
    Jos u decembru sam imala peting sa deckom, gdje smo i goli bili i tek sam onda saznala da i na taj nacin mogu ostati trudna . I prva menstruacija mi je tacno dosla, druga je kasnila dan a ovu sad sto sam dobila je 2 dana kasnila , kad je kasnila vec 2 dana uradil sam digitalni test za trudnocu i bio je negativan, i sljedeci dan sam vec dobila i sad je vec 5 dan kako imam menstruaciju i javljaju mi se blagi bolovi u stomaku , pa me zanima da li ima sanse da sam ipak trudna?  

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    mala15

    Zdravo svima.

    Jako sam mlada imam 18 godina pa bih voljela da mi pomognete .
    Jos u decembru sam imala peting sa deckom, gdje smo i goli bili i tek sam onda saznala da i na taj nacin mogu ostati trudna . I prva menstruacija mi je tacno dosla, druga je kasnila dan a ovu sad sto sam dobila je 2 dana kasnila , kad je kasnila vec 2 dana uradil sam digitalni test za trudnocu i bio je negativan, i sljedeci dan sam vec dobila i sad je vec 5 dan kako imam menstruaciju i javljaju mi se blagi bolovi u stomaku , pa me zanima da li ima sanse da sam ipak trudna?


    Nije moguće, a bolovi su tjekom menstruacije normalna pojava…preporučam posjet ginekologu ili savjetovanje s nekim o sexualnim odnosima, načinima kontracepcije i menstrualnim ciklusima. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.