Prvi izlazak s bebom

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nemononame

    nemononame

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    ja sam rodila prije 18 dana i u šetnju smo išli već s 2 tjedna…u bolnici su nam rekli da je beba praktički bila ‘'u šetnji’' već prilikom izlaska iz rodilišta i da je odluka samo na nama, kada se osjetimo spremni, neka idemo van…. a patronažna nam je došla kad je Paula imala 6 dana i rekla da već možemo u šetnju

  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Nismo čekali nikakve dozvole. Sina sam rodila u 6om mj., i vani smo bili nakon 10 dana.
    Kćerku ove godine u prvom mj.,prvi sunčani dan smo izašle.

  • mahtob

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    stvarno nema pravila! ja sam rodila usred ljeta i prvi put smo izašli kad je mali imao pet dana. šetnja je trajala pet minuta, koliko sam ja izdržala zbog šavova.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.