Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Minnie255

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Evo sad sam bas procitala da je Ella Dvornik rodila curicu sa tocno 35 tjedana…bio joj termin 25.3 a rodila 20.2.uh
    Meni danas beba divlja cijeli dan po trbuhu cas udara gore cas po mjehuru pa mislim da ce ispast…a ledja me bole za pop…ne mogu ni sjediti ni hodati samo kad lezim me ne bole!moram ovaj tjedan cim malo dodjem do sebe spremiti torbu za rodiliste da mi je barem to spremno,a i ostalo slozit…robica je oprana i ispeglana samo moram u ormaric staviti sve sad je ima svigdje😂

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Maja3 i ja sam krenula s kuhanjem i pospremanjem u škrinju.. za sad sam nekoliko porcija bolonjeza i punjenih paprika napravila..ovaj tj bi trebala još nešto..daj ideje, što ti sve spremaš? 
    Mi oboje volimo kuhati, al sve me strah kako će izgledati prvih mjesec dana, pa bolje da imamo spremno za dane kad nećemo oboje spavati 🙈😆

  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Hej curke , evo i mene malo da sw javim.
    Mi bili prekjuce na pregledu , nasa bebica ima 1 600 gr i okrenuta je glavom prema dolje. Sve je uredu kazu i tako cekamo 29.04 da nam stigne nasa Stela🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    mmammaa

    Napokon sam našla posteljinu koju sam htjela u rozoj boji
    Jedva našla u Bebe Nova u Point Shopping Centru u Zg. Kaže mi žena na blagajni da je popularna u toj boji pa brzo ode. Kad sam ranije tražila, uvijek je bila samo bež ili eventualno plava..
    5-dijelni set posteljine - jastuk i jastučnica, poplun i navlaka, ogradica
    [ibb.co]


    Super, kad montiras slikaj 👍🏻

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    mimmyx

    Hej curke , evo i mene malo da sw javim.
    Mi bili prekjuce na pregledu , nasa bebica ima 1 600 gr i okrenuta je glavom prema dolje. Sve je uredu kazu i tako cekamo 29.04 da nam stigne nasa Stela🥰
    [lilypie.com]


    Čestitam na urednom pregledu! 
    A ime je predivno! 😍💞

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    🙈
    Pukao vodenjak, i to u krevetu 😂, jos sam opustena sve cu polako, al muz 🙉teska panika

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    🥳🥳 stize Aaron! Sretno Skoljka! 🤞 da se brzo mazite!


  • monalisa

    Broj poruka: 465

    Prijavi adminu

    skoljka

    🙈
    Pukao vodenjak, i to u krevetu 😂, jos sam opustena sve cu polako, al muz 🙉teska panikas

     Stize jos jedna bebica 😊😊😊
    Sretnoooo ❤



  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    skoljka

    🙈
    Pukao vodenjak, i to u krevetu 😂, jos sam opustena sve cu polako, al muz 🙉teska panika


    Sretno draga! Neka sve prodje brzo i u redu!




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Karla89

    Maja3 i ja sam krenula s kuhanjem i pospremanjem u škrinju.. za sad sam nekoliko porcija bolonjeza i punjenih paprika napravila..ovaj tj bi trebala još nešto..daj ideje, što ti sve spremaš?
    Mi oboje volimo kuhati, al sve me strah kako će izgledati prvih mjesec dana, pa bolje da imamo spremno za dane kad nećemo oboje spavati 🙈😆


    Ja ti i cufte smrznem,grah na sve nacine..s kiselim zeljem..kasom,gulase,strukle napravim pa smrznem..al njih ne kuham..samo tijesro i sir ubacim u skrinju pa vadim po potrebi jer mi je to brzo gotovo. Neznam ni sama sta jos.




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.